Jump to content
inside14

Küsitlus

Recommended Posts

Tere!

Oleks siis huvitatud sellest.Kaua olete trenni teinud ja palju selle ajaga on juurde tulnud kehamassi.Aga kõigil vist ei ole massisuurendamis eesmärk palju siis keegi on maha võtnud.(Olenevalt eesmärkidest.)

Näiteks mina olen tegelend

1.a ja 4 kuud juurde tulnud 8kg(lihasmass)hetkel kaalun 66kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

väikeste vaheaegadega tegelenud 4-5 aastat, juurdekasvu on raske objektiivselt hinnata sest suur osa kindlasti loomuliku kasvamise "süü". Aga alustades olin umbes 65 kg nüüd 90-tõsi rasvaprotsent on üsna suur praegu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on suurem kui sul... sul on suurem kui mul :P

Aga kui nüüd tõsiselt rääkida, siis jõutreeningu vastu huvi olen tundnud ja sellealaseid materjale uurinud juba aasta-paar. Regulaarsemalt jõudu hakkasin tegema aga täpselt selle aasta esimesel jaanuaril. Massi muutust on raske hinnata, sest ma ei tohi mingi hinna eest "kasvada" :), aga loodan, et ikka pekk väheneb ja muskel kasvab:lol:

Aga tõstetavad numbrid on küll päris kenasti suuremaks läinud ja erialatrennis tunnen ka et nac jõudu on juurde tulnud.

Ideoloogiline plaan ütleb, et aprilliks peaksin olema võrreldes 1. jaanuariga kaotanud 4 kilo rasva ja lihasmass jääma samaks või kasvu maksimum 1 kilo, sealjuures olemasolevaid lihaseid usinasti aktiveerides, ümber "programmeerides" ja neuromuskulaarseid teid "õlitades".

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alustasin kui olin 16 ja kalusin 65kg nüüd olen 19 kaalun 77kg ja liigset kaalu sellest umbes 5kg. Kaalu nagu pole üldse juurde tulnud aga jõuud ja väljanägemist on küll kõvasti tulnud. Ongi imelik värk, et biicepsi ümbermõõt on 7cm juurde tulnud, rinnalt jõudu ka 65kg aga kaalu lihasmassi arvelt ca 8kg 3,5 aastaga imelik.

Muudetud kasutaja Baracus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin 16a, kaal ~50-55kg

Nüüd 18(aprilli lõpupoole 19), kaal 76kg

Eks seda rasva ole ka. Kõrvalolevalt pildilt võib vaadata.

Muudetud kasutaja zwen poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest matike

Alustades 49 kg,nüüd 90-91.alustasin 14 aastaselt,nüüd sain just 17.ega sööki ei piira ka just.nüüd olen rammumehele üle läinud,on vaja kaalu veel juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

alustasin 15 aastaselt, kaal 54kg umbes. Nüüd talve lõpus oli 70kg. Rasva on ka selles ajavahemikus vähemaks suts läinud. Mida aeg edasi, seda rohkem on massi juurde tulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni olen teinud 11 aastat. Praegu on kaal 104...110 kg. Suhteliselt kuiv keha. Kõhtu ees pole ja kõhulihased on ilusti näha. Biitseps 47 cm. Olen rahul vormiga ja treenin kogu aeg tugevasti, et muutuda suuremaks ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6-7 kuud teinud. alustades 63 kg praegult 79 kg.. 1-3 kg rasva

massi on tulnud kuigi jõunäitajad üpris kehvad:/

edit:17a - kasvav organism siiski:D

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pikkust 195... alustasin oli mass 86, nüüd 93-96! Ning tõuseb koguaeg, kuna puhtal klassikalise kulturismiga olen tegelenud 6 kuud! Enne seda tippspoti sai tehtud 4 aastat! Aga pilt peaks andma hea ülevaate! Samas mul on sõber kes võttis 6 kuuga juurde 8kg, ja suht puhtalt, mitte rasva arvelt!

Muudetud kasutaja crawe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noorena sai maadeldud. Pikkade pausidega on kodus hantleid tehtud, aga mitte märkimisväärselt. Tõsisemalt alustasin täpselt 3 kuud tagasi. Siiani olen käinud 6 korda nädalas ja ikka päris tõsiselt asja teinud, konsentreeritult ja täpselt. Selle 3 kuuga +4 kilo (lihast loomulikult) ehk siis 61 pealt 65le. Ahjaa vanus on ka loomulikult oluline - 26 olen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustasin, kui olin 20 a ja kaalusin aint 59kg. Nüüd olen 21 a ja 72kg. Natuke rohkem kui aasta treeninud, kodutingimustes, 2 kuud sai jõusaalis ka käidud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

2,7a väikeste pausidega treeninud, kaalu tulnud 17-18kg, vanus 21, kaalun 84-87kg, pikkust 183.

treenin maksimumjõudu, massi eriliselt ei püüagi tõsta enam, pigem hoida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma suhtun kaunis skeptiliselt sellesse puhta massi kogumisse. Ise kaalusin kunagi 100kg ja aru küll ei saanud, et oleksin paks. Isegi suvel Võsu treeninglaagris kui MM ütles, et a´la rasvane oled - ka ei uskunud. Sellest sain aru siis kui võrdlesin pilte endast. Arengut jälgin lihtsalt nii, et milline vorm mingis kindlas kaalus on. Nii, et soovitan ka paljudele teistele "massikogujatele" kriitiliselt ja ausalt peeglisse vaadata, enne kui hakkate kuulutama puhtast lihasmassi kasvatamisest stiilis a´la 6kg lihaseid ühe kuu jooksul.

Pildil vahe siis vist mingi ~3,5 kuud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustades 49 kg,nüüd 90-91.alustasin 14 aastaselt,nüüd sain just 17.ega sööki ei piira ka just.nüüd olen rammumehele üle läinud,on vaja kaalu veel juurde.

41 kg juurde 3 aastaga... päris hullud vennad siin ma vaatan....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×