Jump to content
marko233

L - Karnitiin veelkord..

Recommended Posts

Selline kysimus, et kas L - Karnitiini v6ib ning on m6tekas kasutada koos proteiiniga. K2in 4x n2dalas trennis, toitun ka ysna korralikult ning eesm2rgiks on lihase kasvatamine, samal ajal ikkagi tahaks ka naha alust rasva p6letada. Kui tarbin proteiini, kas siis L - Karnitiini lisaks v6tmine tuleb kasuks v6i mitte? T2nan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu kava on muidu selline, et

6.10 puder, roheline tee.

9.15 80% 250 ml proteiini sheik ja yks 6un.

12.30 l6unaks 2 tk kalkunifileed, riis, kodujuust, paprika,tomat kurk

16.30 80% proteiini sheik

Siis umbes 17.30 ajal l2hen trenni 4x n2dalas ja seal veedan 2 h. Kui on trennist vaba p2ev siis on korralik 6htus66k umbes kella 19 ajal.

Kui aga trennis olen, siis tagasij6udes kella 21 ajal enam korralikku 6htus66ki ei s66. Aga peale trenni 500 ml 80% (2 scoopi) proteiini.

Et kas sellisele kavale siis igati OK oleks enne trenni ja hommikul lisada kogus L - Karnitiini ???

Ise olen 1.79 cm ja kaalun 87 kg. Lihast on, aga rasvap6letus ka t2htis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma siin l6in ka esimest korda kokku et palju p2evas valku ja rasva saan. Tulemus tuli siis 208 g valku ja 29.46 g rasva. Kuidas sellega on? Kas 2kki valku saan liiga palju? :P

KOrdan et eesm2rgiks oleks rasva kaotamine eelk6ige ja siis lihas suuremaks. Ning trenni teen 4 x n2dalas, 30 min aeroobset (jooksmine ja jalgratas) + 1.5 h j6utrenni.

2kki aitate n6uandega?!

T2NAN!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole v6imalik... aga mis siis toimub kui SIISKI lisaks proteiinile v6tan L-Karantiini ning ka kalamaksa6li tablette (need peaksid ainevahetusele h2sti m6juma).....Halb see olla ju ei saa siiski ?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Massitrenni ning rasvapõletust ei saa ühel ja samal ajal teha.

Mismoodi ei saa;S..ma pole küll teab mis spetsialist,aga kui loogiliselt mõelda siis BodyPumpi tehes ju lihas kasvab ja toimub ka rasvapõletus.Või olen ma millestki väga valesti aru saanud? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et rasva maha saada, tuleb kulutada rohkem kaloreid kui sisse sööd. Et lihast kasvatada on vaja vähemalt samapalju kaloreid sisse süüa kui sa ära kulutad, tegelikult peaks rohkem sööma sisse kui sa ära suudadki tarbida et maksimeerida lihaskasvu. Järelikult ei saa korraga lihast kasvatada ja pekki põletada.

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siin l6in ka esimest korda kokku et palju p2evas valku ja rasva saan. Tulemus tuli siis 208 g valku ja 29.46 g rasva. Kuidas sellega on? Kas 2kki valku saan liiga palju? B)

KOrdan et eesm2rgiks oleks rasva kaotamine eelk6ige ja siis lihas suuremaks. Ning trenni teen 4 x n2dalas, 30 min aeroobset (jooksmine ja jalgratas) + 1.5 h j6utrenni.

2kki aitate n6uandega?!

T2NAN!!!

Kus sa süsivesikud jätsid?

Hetkel sain kokku, et sööd 1093cal päevas. 65kg inimese jaoks 1400cal minimaalne.

Aga nagu siin juba mainitud on - kahte asja suht võimatu teha. Ideaaljuhu saad rasvapõletamise perioodil veidi lihast juurde mitte ei kaota...

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×