Jump to content
fier

reljeefsus

Recommended Posts

Et olen näinud kümneid küsimusi ja vastuseid lihaste väljatoomisel rasva alt..

Tahaksin küsida nõuandeid reljeefsuse saavutamiseks kui mul on pikkus 171 ja kaalu 62

Olen kuulnud, et kui tahetakse jõu asemel rohkem välimust saavutada siis tuleks teha vähem korduseid rohkema raskusega. Mida selle kohta siin arvatakse?

Põhitoonust tahaks saada kõhulihastele ja rinnalihastele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tundub et sa ei tea asjast midagi, võõras ala sulle!

selle jõu ja välimuse asjus: VASTUPIDI ju mõtle loogiliselt jõujaoks tehakse vähem kordusi kuni kuus või kuni kolm teevad jõutõstjad ja kulturismis massijaoks vastava raskusega olenevalt harjutusest 6-8 või kuni 12 ja reljeefijaoks koos aeroobse trenniga lausa kuni 15 või kõhule kuni 30 kordust pumbatakse.

sinu jutujärgi peaks sõuarendamiseks väikste raskustega palju pumpama ja reljeefi/massi arendamiseks suure raskusega mõni kordus? cammoon?!

teine asi!: sina tahad oma kaalu ja pikkuse juures reljeefsemaks saada? seega oletane et oma 10 kilo võtad alla et oleksid kuiv mis sust siis veel järgi jääb??? 50 kilone tahad olla W??? sind pole jus siis olemaski!! peris peenike vibalik nagu anorektikust eit...

Ma soovitx: kasvata AASTAID MASSI oma pool kehakaalu juurde, kui su kaal on juba üle 100 kilo, siis hakka end kuivatama ja reljeefile mõtlema!!!...

JÕUDU MASSI KASVATAMISEL eelkõige! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naljakas post jah...

Andreaz pani küll karmilt aga tal on iga koha pealt õigus.

Enne kui VÄHEMALT 75 kiloselt tublilt lihastes oled ei saa mingist reljeefsusest rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz kohe nii karm ;) Nu sinu pikkuse juures päris 100kg ei pea kaaluma kui sa tipp kulturistiks ei taha hakata! aga oelks hea kül kui sa 5-10kg lihast juurde saaks! Reljeefsusel on eriti tähtis see, et sa kõiki lihaseid treeniksid! Pahatihti unustatakse jalad ära! Kordused 8-12 ja eriti pööra tähelepanu just sellele lihasgrupile mis sulle riti muret teeb!

Muudetud kasutaja crawe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see korduste teema oli kül ainult kõhulihaste kohta aga siinsamas foorumis ja artiklina... :P

ja ma ei maininud kordagi seda et alla võtta tahaks :)

samuti ei taha saada lihasmäeks vaid lihaste piirjooni lihtsalt välja tuua.

Kas peale seda selgitust kellelgi midagi targemat kui eelmised postid öelda on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valid endale sellised raskused millega jõuad teha 6-12 kordust. Nii teevad enamus kulturiste (nii olen mina vähemalt aru saanud) kuid siingi on ernadeid ja mängu tuleb indviid, oleneb sinust endast, milline treenimisviis paremini sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere.

Mul on umbes sama mure. Pikkust ka 171 ja kaalu 63. Sooviksin ka just lihaste reljeefsust, aga seejuures mitte väga massi koguda, sest kuna olen jalgpallur, siis suur lihasmass takistaks mängimist. Niiet liigne massikogumine ei oleks väga hea.

Kui kõhulihaseid teha, kas siis tasuks liigutusi teha kiiresti või aeglaselt? Või lasen aeglaselt alla ja järsult üles?

Kas selline treening oleks normaalne, kui ühel päeval nädalas teha jõudu(suurtemate raskustega) ja teisel päeval reljeefsust? ( näiteks rinnale esmaspäeval teha püramiidi ja neljapäeval siis kuskil 3x15)

Aitäh:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaze postist võib välja lugeda teatud põlgust peenikeste inimeste vastu. Olen nõus sellega, et mees peaks veidigi sportlikult aktiivne olema, aga see jutt, et kogu massi üle 100 kg ja alles siis hakka reljeefi taga ajama on ka jama.

170 cm pikkuse juures annab ikka 100 kg täis saada. See võtab palju palju aastaid. Ja kõik see aeg peab see 170 cm vend ringu käima nagu käppadega viiner ?!

See võib ju Sinu eesmärk olla selline välja näha, kuid ma ei usu, et keegi eriti selline olla tahaks.

Minu arvamus on see, et pigem tulgu massi veidi aeglasemalt ja välimus on veidi parem, kui et ringi käia täiesti vormitu kehaga.

Aga jah, mida mina ka tean...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see korduste teema oli kül ainult kõhulihaste kohta aga siinsamas foorumis ja artiklina... :rolleyes:

ja ma ei maininud kordagi seda et alla võtta tahaks :o

samuti ei taha saada lihasmäeks vaid lihaste piirjooni lihtsalt välja tuua.

Kas peale seda selgitust kellelgi midagi targemat kui eelmised postid öelda on?

Ega nii väikse kaalu juures ei olr siin eriti mingit reljeefi taga ajada ;) tee lihtsalt trenni korralikult ja kogu liha sinu kaalu juures see liha mis sul juurde tekib annab juba iseenesest reljeefi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ütleks, et enne reljeefsuse saamist peaks ilmtingimata massi koguma. Hea vastupidine näide on mul endal varrukast võtta. Umbes 175 cm pikkune ja alla 70 kg kaaluv tuttav on ilusa reljeefse kehaga. Pikka aega tegelenud breiktantsu ja kulturismiga. Pealtnäha paistab õbluke, aga kui särgi seljast võtab...

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et Andreaze obsessioon suurusega saaks diagnoosi. Ausalt. Selles mõttes, et see pole mõeldud solvanguna vaid ma tõesti arvan nii.

See öeldud, siis kuna ta ise ja tema lähedased on asjaga rahul, siis ei ole põhjust arsti/psühholoogi juurde minna ja diagnoos jääb panemata. Ja selles pole midagi halba.

Lihtsalt ülejäänud foorumikülastajad peaksid alati tema postide puhul arvestama, et ta teab väga hästi kõike, mis jõudu ja massi ja mahu lisamisse puutub, aga sellest isiklikust kiiksust peaksid nad lihtsalt mööda vaatama ja filtreerima nendest postidest seda mis NENDE jaoks hea ja vajalik on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ka ei saa sellest kompleksist aru. Arvan, et need "eluaegse massitsükli" propageeriad ise ei julge lihtsalt kaalust alla võtta ja kannatavad, nagu Otsus ütleb, väiksuse kompleksi all.

Teisest küljest aga teema algataja kehakaal on tõesti liiga väike, et sealt midagi ära võtma hakata. Samas jälle kui reljeefi teha nii, et kaal säilib, on see mõeldav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega kaalust alla võtmine lihasmassi ei kasvata, vaid kahandab hoopis. Järelikult need kes pidevalt võistlevad on väiksemad kui need kes kogu aeg massi kasvatavad ja ei võistle.

Ma parem treenin hoopis niikaua, kui kuiv lihas järele jõuab, sinna 110 kg kanti, mitte ei hakka oma reljeefsust otsima ma ei tea kuskil 70..90 kg kandis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
. Samas jälle kui reljeefi teha nii, et kaal säilib, on see mõeldav.

Et loen siit (andreaze posti välja jättes) välja et parim viis siis enda jõu kohaselt 6-12 kordust. Kas see k'ib nii k'tek]verduste kui ka k]hulihaste kohta_

Ja kas keegi oskab öelda, kuidas saada massi, kui seedimine on täielik läbilaskesüsteem(söön nagu orikas ja olen üsna kõhn)?

Muudetud kasutaja fier poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
. Samas jälle kui reljeefi teha nii, et kaal säilib, on see mõeldav.

Et loen siit (andreaze posti välja jättes) välja et parim viis siis enda jõu kohaselt 6-12 kordust. Kas see k'ib nii k'tek]verduste kui ka k]hulihaste kohta_

Ja kas keegi oskab öelda, kuidas saada massi, kui seedimine on täielik läbilaskesüsteem(söön nagu orikas ja olen üsna kõhn)?

Jah, võid ka kätekõverdusi ja kõhulihaseid sama korduste arvuga teha, ja muidugi nii, et lihas ikka ära väsiks.

Sööd seda, mida vaja, et lihas kasvaks. Kui kaal ei tõuse, siis sööd rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olli ja su postituse mõte antud teemas oli täpselt mis?

Ausalt öeldes ma ei suuda uskuda, et keegi kes on 170 cm pikk ja 95 kilo on selline, et talle ei kuluks ära olla natuke kõhnem v.a. juhul kui ta just täis musklimägi ei ole. Eriti noores vanuses. Arvan, et peaksid suunama oma jõupingutused ainevahetuse kiirendamisele... Eriti arvestades seda, et (teisest teemast lugesin) su eesmärgiks ei ole ei kulturism ega rammumehe võistlused vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nu eks mõned kilod oleks küll hea et saaks alla, aga praegu sellele ei pööra tähelepanu. sellele hakkan mõtlema siis kui olen juba umbes 100 kg.

ah et mis oli minu postituse mõte?

see et kui sa oled 100 kilo ringis siis sa ei pea olema ilmtingimata nn. käppadega viiner

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga miks mitte praegu? Sa oled 15 nagu ma aru sain - praegu on seda lihtsam teha. Kui sa 5 aasta pärast oled 100 kilo, siis see on juba palju raskem. Pole sind küll näinud, aga raske uskuda (avalikku pilti pole netis?), et su optimaalkaal võiks olla rohkem kui 80 kilo praegusel hetkel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×