Jump to content
Marek Kalmus

Öine telesaade kanal kahes.... 00.15

Recommended Posts

no kohe näha millistel saitidel jokker netis tuhnib...

aga jah... küll kunagi ka jokker omad vitsad kätte saab... nagu vanarahvas ütleb - eks igal oinal ole oma mihklipäev.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek kui sa oled tähele pannud siis jokker mõnitas su kava benny hilli muusikaga...

NB. ma ei õhuta vaenu (aga verd tahaks küll näha)

No on ikka mõnitaja mees see Joker.

Aga huvitav asi, et natuke netis tuhnimist ja ennäe imet. Härra Tangi vabakava ka seal täitsa olemas.

Kellegil huvi vaadata millega Tank kevadel üllatab, siis link siin:

NB. ma ei õhuta vaenu (aga verd tahaks küll näha)

Muudetud kasutaja bohemianrhapsody poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek kui sa oled tähele pannud siis jokker mõnitas su kava benny hilli muusikaga...

NB. ma ei õhuta vaenu (aga verd tahaks küll näha)

No on ikka mõnitaja mees see Joker.

Aga huvitav asi, et natuke netis tuhnimist ja ennäe imet. Härra Tangi vabakava ka seal täitsa olemas.

Kellegil huvi vaadata millega Tank kevadel üllatab, siis link siin:

NB. ma ei õhuta vaenu (aga verd tahaks küll näha)

Asi läheb ikka täiesti käest. ;) Joker on sama süüdimatu nagu videos osalenud Oksmaagi. Mis teha kui mõnimees seda naljaks (huumoriks) nimetab. Siiani oli mõni Jokeri üllitis täiesti andekas, aga nüüd...

Pole siis ime kui üks tuntud ja austatud, nüüd juba endine Eesti kulturist on öelnud, et Fitness.ee FOORUM on sama hea kui peldiku sein kus iga nolk oma "vaimuhiilgust" välja elab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mind pani imestama see et jokkeril paistab olemas olevat terve salvestis koos kõigi võistlejate vabakavaga... mida aga kanal 2 ei näidanud....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hea nalja pilt oli jah.

ah et eanmiku jaoks siit oli selline kellaaeg liiga hiline? kahju et mul vastupidiseks see kujunend-ma mingi kolmeni öösel tavaliselt üleval+-2 tundi ja magan päeval ka 1-2`heni +-2

ei saa jah ja ei tule kunagi und nii vara nagu teil päeval aga ei viitsi enne lõunat ärgata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea küll Jokeri-Tanki suhteid aga video tekitas minus vastakaid arvamusi. Ühelt poolt on ju vägagi humoorikas, teisalt on see ju teise inimese mõnitamine? Näo monteerimine oli üsnagi labane ja nii mõnigi inimene tahaks teada, kust antud filmimaterjal pärit on?

Ühe variandina võib pakkuda koduvideot, sest tänapäeval on kõigil need väiksed videocämmid olemas ja pole mingi probleem oma seiklusi naistega või siis antud juhul ka meestega(!) netti ülesse lasta. Jokeril pidid küll head liinid olema nightmanis, sest ükski endast lugupidav hetero meeskodanik ei oleks koos temaga sellisel "pihusessioonil" osalenud. Ilmselt ei saanud peaosaline filmi lõpus väita, et tal Jällegi on tühjad pihud..

Lõpetuseks võib vaid jõudu soovida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See küll minu meelest humoorikas polnud. Ja mis sul Tanki vastu on?

Ma ei tea kas sa oled jõusaalis lihased ajude vastu vahetanud või on lihtsalt tekstist arusaamisega raskusi? Point ongi selles, et Tanki vastu ei ole mul midagi. Respekt neile, kes ka reaalselt midagi teevad või saavutavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selle eestlaste suhtumise kohta ütleks nii, et vaadake kedagi muud see kulturism ei huvita, ei pea ega hakkagi huvitama kui rauakangutajaid endi. Ei ole mõtet teisi kiruda ning neile kulturismi peale suruda, see ei õnnestu niivnaa. Kui mõne raamatuklubi liige tuleks mulle rääkima, et Eestis on see raamatuklubide värk nii maas kogu ülejäänud maailmast ning kedagi see ei huvita ja hakkaks mulle veel raamatuklubigas liitumist pähe määrima, siis ma arvan et saadaksin selle isiku viisakalt sinna kust me kõik tulnud oleme. PS! no offence nendele kellele meeldib teaduslike kulturismi ja jõutõstmise alaste raamatute jm asemel lugeda juturaamatui9d ja novelle

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah. Ka kunstiinimesed pingutavad vahepeal üle.

Omaltpoolt vabandan, et asi niikaugele läks kui läks (järjekordne näide, et kui koera ikka piisavalt kaua kiusata, siis ta raibe hammustab).

Nii et võtke rahulikult. Ja oma 'siseministrit' ma noomin kah. Füüsiliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii et võtke rahulikult. Ja oma 'siseministrit' ma noomin kah. Füüsiliselt.

Deam. Nüüd siis ongi see "mihklipäev" käes , millega Tank ähvardas.

Aga Tank tundsid huvi, et kust see võistluse pikem variant, siis see oli era-video, mis mingi 2h 37min pikk ja 4,3GB. Kui huvi on, siis anna teada. Kuidagi saab ehk plaadi toimetada sinna poole.

Kuhugi ftp-servusse ma ei viitsi seda üles küll vist lasta.

joker@fitness.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×