Jump to content
tonyx2

Mida vahelduseks No1 ja Whey Lemon'i asemel?

Recommended Posts

seni olen võtnud pärast trenni ühe sheikeri No1'te (koos banaani ja apelsiniga) ning enne magamaminekut teise sheikeri Whey Lemon Super'it (samuti puuviljadega).

mõlemad aga said nüüd otsa ja mõtlesin, et mida vahelduse mõttes nende asemel proovida. käisin kohalikus spordiklubis vaatamas, seal müüdi mingit UFS Whey nimelist asja. hind tundus ka suht soodne, 200.- 800g paki kohta. kas see võiks asendada Whey Lemon Super'it? et on näiteks aeglasema imendumisega ning siis paras enne magamaminekut võtta?

mingit No1 asendajat seal spordiklubis ei paistnudki, aga kui midagi head soovitada oskate, siis võin muidugi ka veebipoest tellida.

ega mul No1 või Whey Lemoni suhtes mingeid etteheiteid polegi. aga ma mäletan kunagi sai Fast'i tooteid kasutatud, maitsesid päris head ning tulemused olid ka täitsa kobedad. nii et lihtsalt vahelduse mõttes tahaks midagi muud proovida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kust seda vene valku saab? ma kuskil jõusaalides ei käi (teen kodus trenni), seega mul mingeid "tutvusi" ei ole. siin netipoes pole näinud ja spordiklubidest ostmas käies pole kah leti peal seni silma hakanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kust seda vene valku saab? ma kuskil jõusaalides ei käi (teen kodus trenni), seega mul mingeid "tutvusi" ei ole. siin netipoes pole näinud ja spordiklubidest ostmas käies pole kah leti peal seni silma hakanud.

Siitsamast poest saad ju piisavalt odavat ja kvaliteetset valgupulbrit osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma soovitaks UFS (Casein) enne magama minekut.

Peale trenni võiksid proovida mõne Vadaku isolaati(UFS Ion92 või Evolution Whey2) - kui rahakott on võimeline, kui aga ei siis osta Vadaku kontsentraati (UFS Whey või Evolution Whey1).

Nagu ma juba eespool mainsin et isolaat on kallim, kuid tulemused on sellega paremad, sest see imendub kiiremini kui kontsentraat.

Hea Kombo oleks: UFS Casein ja UFS Ion92 või UFS Casein ja UFS Whey.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maxspordi vennad v2ga abivalmid inimesed kah veel. pole sinna maxsporti sattund veel, kuid tean omanikke personaalselt. v6iksin ise soovitada terve rea tooteid mis sobiksid no1-e asendama, kuid siin ei viitsi. amazon.ee foorum, kuigi v6in ise julgelt tunnistada et pole mitu aastat siit midagi tellind:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

maxsport? see vist asub tallinnas? ma ise tartus.

ostsin juba selle tavalise maitsetu whey ära (muide täitsa ok maitse). eks tarvitan trennijärgse joogina selle whey lõpuni, siis lähen ilmselt uuesti No1 peale.

aga tänud õhtuse joogi soovituse eest! whey lemon super asemel tuleb siis nüüdsest casein:)

Muudetud kasutaja tonyx2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

peale trenni oleks kõige parem tai kane toode WDGP koos süsivesikutega ning ennemagamaminekut söö kõht täis ja öösel (pane äratuskell kuskil 3:00 peale ja tee sheik enne valmis) võta aeglasti imenduvat valku, kasvõi koos süsivesikutega :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas keegi oskab öelda kust saada tartus no1te ja whey lemonit

Lõunakeskuses on kolm kohta, kus peaks olema asju saada:

  • Silja Sport
  • Sportland
  • Tropic Club

Samas lähedal asub ka MV Spordiklubi, kus peaks olema nimetatud asju saadaval

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
peale trenni oleks kõige parem tai kane toode WDGP koos süsivesikutega ning ennemagamaminekut söö kõht täis ja öösel (pane äratuskell kuskil 3:00 peale ja tee sheik enne valmis) võta aeglasti imenduvat valku, kasvõi koos süsivesikutega ;)

mis asi see WDGP on? tegin foorumis otsingu, ei leidnud midagi. tai kane tooteid vaadates ei hakanud ka midagi sarnast silma.

ja siis veel selline küsimus, et poole trenni pealt kipub tihtipeale energia otsa saama. paar tundi enne trenni söön küll kõhu täis, kõvasti riisi ja kõvasti hautatud köögivilju, teoorias peaks nagu paras olema, aga... kas kuskil tuleb siin mängu see dekstroosi/glükoosi tarvitamine, millest siin aeg-ajalt räägitakse?

Muudetud kasutaja tonyx2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis asi see WDGP on? tegin foorumis otsingu, ei leidnud midagi. tai kane tooteid vaadates ei hakanud ka midagi sarnast silma.

Tegelikult on toode küll olemas, kuid oma populaarsuse tõttu otsas. Nädala-kahe jooksul peaks teda taas saadaval olema, nii et silmad lahti hoida! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×