Jump to content
crawe

Treenimine peale haigust!!!

Recommended Posts

:P Hey! Sellinne küsimus, et tegin läbi nädalase antibiootikumide kuuri (lümfid olid paistes ja angiini moodi asi oli, hetkel veel kõva nohu ja rögane köha) ning nüüd käskis arst vel 2 nädalat mitte midagi teha, et muidu oht südame lihase põletikule! Kuna mul ennem pole nii pikka pausi olnud, siis kas kellelgi on kogemusi sellest kuidas ruttu taastada kaotatud massi ning mõni hea soovitus! Olen kaotanud ka 4-5kg oma massist enne haigust, samas arvan et see vee arvelt aga krt seda teab, eks lihas ole ka kuivanud natuke! (olen kehatüübilt ekto - ja mesomorfi segu, pikkust 195)!!! Muudetud kasutaja crawe poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka ka siia uut teemat tegema.Endal sama mure,et praegu haige!Et nimelt haigus kurnab organismi teada olevalt üsna palju,et mida oleks hea tarbida toiduainetest,et lihasele see väga ei mõjuks? :P

Ettetänades,

Siim

Muudetud kasutaja SiimN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsin ka siia alla.

Mul tuleb trenni paus umbes 10 päeva. Kas peaksin midagi trenni tagasi tulles muutma või võin samast jätkata (10 päeva pole ju nii pikk aeg :P ) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin ka siia alla.

Mul tuleb trenni paus umbes 10 päeva. Kas peaksin midagi trenni tagasi tulles muutma või võin samast jätkata (10 päeva pole ju nii pikk aeg :P ) ?

10 päevane vahe on nii lühike, et kavas või treenimises küll mingit muudatust teha ei tule. Lase edasi nii nagu ennem tegid. Aga ku olid vahepeal haige, siis peaks küll nats lõdvemalt tegama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin ka siia alla.

Mul tuleb trenni paus umbes 10 päeva. Kas peaksin midagi trenni tagasi tulles muutma või võin samast jätkata (10 päeva pole ju nii pikk aeg :P ) ?

10 päevane vahe on nii lühike, et kavas või treenimises küll mingit muudatust teha ei tule. Lase edasi nii nagu ennem tegid. Aga ku olid vahepeal haige, siis peaks küll nats lõdvemalt tegama.

Minu arust on 10 päeva piisavalt pikk paus, pärast mida võiks teha mõned nö. sissejuhatavad trennid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

orienteeruv aeg, kui oleks vaja algaja kavaga uuesti alustada, oleks u. 3-4 nädalat, kuigi ka see on suhteliselt individuaalne!Vahel ongi vaha puhata ja see 10 päeva puhkust on selleks täiesti normaalne!

Muudetud kasutaja theONE1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma olen ~1 nädal haige olnud ja antibitootikume võtnud, ja siis umbes nädala pausi pean ja trenni lähen, kas siis alguses peaksin paar nädalat algajate kava jälle tegema ja alles siis kui uue kava võtan ette, et siis võin kreatiini edasi võtta?

Valke ja süsivesikuid võtan nagunii. Aga ma mõtlen, et kuidas just parem oleks kreatiiniga, kas siis kui mul vorm jälle käes või kohe alguses?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teen peale haigust tavaliselt paar taastavat trenni - kõik lihased ühe trenniga läbi ja hiljem panen vana rida edasi!

parimat....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×