Jump to content
-noormees-

Oksendamine

Recommended Posts

Probleem nimelt selline, et viimasel ajal peale hommikusööki näiteks ja ka üldjuhul natuke tuleb välja..Või tahab tulla..üritan mitte oksendada.

Millest see tingitud võib olla ja mida teha, et probleemist lahendust saada

Toitumine on hetkel väga ühekülgne ajapuuduse tõttu.. puder,jogurt,maisihelbed,sink,kodujuust; vahest tavaline supp, liha ja kartul või supp(kartulite ja porgantitega) + c vitamiin

trenni hetkel ei saa teha ja ei tee aga süüa üritan ikka mehe kogustes, et mitte kaalu ja lihast kaotada..

Hommikul läheb ca 200 gr putru + kodujuust ja kaal on 70kg

kuid päevane üldkaloraaz jääb kõvasti alla massiperioodil vaja olevast, no muidugi trenni ei tee aga ikkagi, seega kaal pole tõusnud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa trenni ei tee, siis lihast kaotad sa kindlasti, sellest pole pääsu. Ja ajapuuduse taha sa toitumist nüüd küll peita ei saa, sest midagi sa ju sööd ometi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui see probleem on pikemalt kestnud, siis soovitan arsti poole pöörduda ja teha lasta uuringud. Probleem võib tõsisem olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ka mina vaevlen selle kaes juba pikemat aega ,kuid mul ei tule midagi valja.just siis hakkab see okse tunne peale kui olen trennis ning teen eelsoojendust.peale seda on koik korras jalle..olen raakinud sellest juba nii mitmete inimestega ja arvamus oli, et soon liialt palju hommikul ning annan vahe aega seedida toidul,enne kui trenni lahen.vahendasin soogi portsu,kuid ei olnud muutusi.kaisin ka siin arsti juures,nemad ei teadnud midagi oelda.(motlen siin iirimaa arstide juures).ei joua oodata mil jouan eestisse ja kain ara oma perearstil. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli endal nii, et peale hommikusööki hakkas väga halb ning ei söönudki paar kuud hommikul, kuid kuskil nädal tagasi proovisin süüa ja kõik oli korras. Tegemist võib olla mingit sorti haigusega, ning soovitan pöörduda arsti poole.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina sööksin siis kohe kui hommikul silmad lahti teen, siis oksendaksin ka ilmselt. Mul on vaja, et magu ka "ärkaks", alles siis saan normaalselt süüa. Ja mida hiljem ma õhtul söönud olen, seda hiljem magu ärkab.

Kas sa sunnid ennast hommikul sööma või sööd isuga? Kui sunnid, siis võib probleem selles olla. Kui sööd isuga ja siis ajab oksele, siis peaksid kindlasti arsti juurde minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×