Jump to content
illuh

Suued & laiad õlad!

Recommended Posts

Mida teha, et saada laiad ja suured õlad??

Mis lihaseid peab veel arendama, et laiemad õlad saada??

Olen kuulnud, et õlgasi on raske treenida ja võtab kaua aega(võrrelduna teiste lihastega)!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen ise ka nendega vaga hadas,kuid tuleb votta kannatust ja aega.

vaata harjutuste pangast,seal ikka on midagi head :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See õla laius üldiselt peaks olema küll igale inimesele ära määratud, midagi kardinaalset seal ära teha ei saa. Siin kusagil olid ka olemas kehatüübid kust saab vaadata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tihtilugu on sportlasel ilusad paksud õlad , kuid laiusest jääb puudu - sellistel puhkudel soovitan rindkere laiendavaid harjutusi nagu: ületõmbed, rööbaspuudel surumine, tõmbed kangil kukla taha, hantlite lennutamine lamades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida teha, et saada laiad ja suured õlad??

Mis lihaseid peab veel arendama, et laiemad õlad saada??

Olen kuulnud, et õlgasi on raske treenida ja võtab kaua aega(võrrelduna teiste lihastega)!?

Aega, aega ja veelkord aega. Rahule ei jää sa v-olla enda õlgadega kunagi, kuid asja annab ikka päris palju parandada. Aitavad sind selles kõik õlgadele mõeldud harjutused. Alati kui alustad oma õlgade treeningut katsu maksimaalselt keskenduda sooritusele. Sisenda endale pidevalt, et ma saan endale sellised õlad nagu soovin. Tehes õla harjutusi katsu mõjupiirkonda tunnetada, ära kiirusta ja rapsi. Samuti on sulle märgiks, et oled õigel teel see, kui harjutuste raskused vaikselt ikka suurenevad. Arnoldi pakutud variant muidugi peab ka "vett" harjutuste osas. Kuid kindlasti ära tee neid kõiki ühel päeval. :P

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tekkis küsimus, et mis harjutusi oleks siis kasulik teha ühel treening päeval?

ette tänades

Ikka needsamad õlgadele mõeldud harjutusi. Istudes hantlite surumine, või sama asi kangiga. Soovitan kangi puhul seda teha eest. MIKS sellest olen korduvalt siin kirjutanud.

Ette kallutatult hantlite tõsted õlgade kõrgusele. Ülakeha olgu põrandaga peaaegu paralleelselt. Jalad põlvest kergelt kõverdatud. (mitte päris sirge käega küünarnukist) Sama võid teha vahel ka plokiga, ristivedu alt.

Seistes hantlite tõsted õlgade kõrgusele või natuke kõrgemale. Jällegi ei ole hea käsi päris sirged hoida kn.

Need oleksid ikka põhi harjutused õlgadele ja kõige tõhusamad just massi lisamiseks. Harjutusi on ju veel ja ka neid võib oma kavasse lülitada, kuid massi kasvatamise eesmärgil tehke neid.

Esimest 4x15-8 suurenev raskus

Teist 4x12

Kolmandat 3x15-10 suurenev raskus.

Muidugi ei keela keegi ka teise harjutuse puhul raskust seeria seerialt suuredada.

Panin siia selle mismoodi ise teen.

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×