Jump to content
Shokk

Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis???

Recommended Posts

Kui lugeda küsimuse esitaja esimest lauset: miks mehed end nii hirmsasti vormis tahavad hoida, siis vastaks, et see pole ju nii. Tegelt hoiavad end vormis ikka väga väike protsent mehi. Enamik libistab õltsi ja kasvatab punnis õllekõhtu. Ja ainuke lihas mis võibolla areneb on parema käe lihas, õllekannu tõstmisest :D

Neid kes käivad end vormi ajamas, ei tee seda mitte just naiste pärast (tavaliselt, kuid on ka erandeid), kuid teevad seda just seepärast, et austavad oma keha ja tahavad ise peeglist talutavat vaatepilti näha. Ja siis on muidugi need, kellel see on tõeline hobi - sinna alla kuulub jõusaalis musklite suurendamine, õige toitumine, toidulisandid jne. Ja siis veel professionaalid :P

Ma olen naine ja muidugi ei tea nii täpselt, kuid mulle on selline mulje jäänud.

Mu oma kutt on päris suurte musklitega ja ma küll ei kujutaks ette, et oleks koos mingi 8-ndat kuud "raseda" mehega või siis sellisega, kel käed nagu õlekõrred.... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Issand, naistel on savi kas mehel on kena keha või mitte? :D Mu lootused, et naised mulle nüüd suuremat tähelepanu hakkavad pöörama, purunesid kildudeks.. :D Mina käin, sest pole rahul oma kehaga aga naistele rohkem meeldimise aspekt on ka loomulikult sees, mismoodi siis häbelik möku nagu mina saaks veel naistele silma torgata? :P

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina hakkasin kunagi jõukas käima trenni pärast, läksin sõbraga kaasa ja hakkas meeldima. Nüüd enam ei saa ilma :D. Ja jõukas käin ikka enda pärast. Sa liigutad ikka enda jaoks, mitte teiste jaoks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma välimuse pärast ikka.Endal ju hea olla, kui oled vormis ja välimus on ok.

Eks selles asjas loevad paljud asjad, ka naised kelle pärast end vormis hoida.Aga tore on kui inimesed tegelevad millegiga mitte ei passi teleka juures ja õlu pihus.Ehk siis tugitooli sportlased.

Ikka sport ja õige toitumine ja tervis tuleb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin jõusaalis kuna mu ego kasvas väga suureks ja oli vaja temaga sammu pidada B) .

Aga tegelt käin muidugi ka naiste pärast, kuid jõusaalis käik nagu annab kohe mingi rahulduse, et oled ikka midagi teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ikka naiste pärast käimegi... Paljud ei taha seda tunnistada, aga tegelt on see nii. Mõni ka võistleb ja tegeleb jõusaali kui elatisega, aga mina selline pole. Ma olen üle 2 aasta treeninud ja võistelda ei kavatse. Paljud räägivad, et treenivad endale ilusa keha, et oleks hea vaadata. Aga kelle jaoks hea, ikka naiste jaoks.

Nii see on, midagi pole parata. B):D:P:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii meestel kui naistel mängivad hormoonid suurt rolli just vastas-soo suhtes ja alateadlikult tehakse palju selle nimel et saavutada mingi tähelepanu vastas-soo esindajailt! samas ka meeste omavaheline rivaalitsemine ja tung olla teistest parem on suureks motivatsiooniks - seda ka naistepuhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ikka naiste pärast käimegi... Paljud ei taha seda tunnistada, aga tegelt on see nii. Mõni ka võistleb ja tegeleb jõusaali kui elatisega, aga mina selline pole. Ma olen üle 2 aasta treeninud ja võistelda ei kavatse. Paljud räägivad, et treenivad endale ilusa keha, et oleks hea vaadata. Aga kelle jaoks hea, ikka naiste jaoks.

Nii see on, midagi pole parata. B):D:P:lol:

Näiteks Joker käib ainult meeste pärast ja see ei ole nali

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, kui see teema jälle üles kaevati, siis kokkuvõtvalt võib öelda, et muidugi pingutavad mõlemad sugupooled, et vastassoole atraktiivsed olla (kes treenib, kes ainult dieeditab jne). Ja loomulikult käivad treeninguga kaasas mitmed muud meeldivad hüved, mida siin foorumis ka hoolega juba üles loetletud.

Kes soovib aga peamiselt daamidele silmailu pakkuda, siis neli erinevat mehe keha tüüpvormi olgu välja toodud:

1) Mõõdukalt atleetlik sportlas-modelli keha. Sale piht, väljapaistvad kõhulihased, kerge V-shape, vähe rasva ja trimmis lihased (90%-ile naistest ideaaliks). link: NÄIDISPILT

2) Massiivne kulturisti keha. Ürgselt mehine ja suur (10%-ile naistest ideaaliks). link: NÄIDISPILT

3) Kõhna kehaehitus. Tänavapildis kõige tavapärasem. (ei ole ilmselt kellegi ideaal, aga enamus naisi lepivad sellisega, sest paremaid pole ju kah jalaga segada) link: NÄIDISPILT

4) Ülekaaluline. NO COMMENTS. (vähesed siiski lepivad sellega, sest ilmselt ollakse ise sarnased ja latti ei saa kõrgemale upitada). link: NÄIDISPILT

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle näiteks lihtsalt meeldib käia saalis, näha arengut jms... olla teistest ( enamustest ) erinev. Kui mu põhieesmärk oleks naised siis ma arvan, et oleks ammu juba motivatsioon ja viitsimine saalis käia otsas. Aga muidugi eks ta ole selline hea pluss niigi meeldivale hobile. Kaks kärbest ühe hoobiga. :lol:

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rambo vennapoeg sa hirmutasid ära mind viimase pildiga :lol:

Trenni meeldib teha, sest see on tervisele hea. Ei ütleks, et eriti naiste pärast saali kipub.

Aga teistest rohkem musklis on niisama lahe olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma käin saalis siis kui midagi teha pole

suvel on näiteks palju teha, eelkõige kusagil õllet libistada päikese käes muru peal koos sõpsidega, siis ei viitsi

varsti sügis käes ja hakkab uuesti liigutama

SEB sügisjooks on stardiks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle näiteks lihtsalt meeldib käia saalis, näha arengut jms... olla teistest ( enamustest ) erinev. Kui mu põhieesmärk oleks naised siis ma arvan, et oleks ammu juba motivatsioon ja viitsimine saalis käia otsas. Aga muidugi eks ta ole selline hea pluss niigi meeldivale hobile. Kaks kärbest ühe hoobiga. :lol:

mingi csi ei viitsi mängida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näiteks Joker käib ainult meeste pärast ja see ei ole nali

Noneh. Mina pihin sulle ja sa kuulutad niimoodi mööda ilma :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma tahaksin omale rinnaümbermõõtu saada 160 cm, Biitsepseid 65 cm ja reieümbermõõtu 100 cm jne.... Ühesõnaga värjalikke lihaseid. Teiste arvamus eriti ei huvita, et siis näen nõme välja vms...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma tahaksin omale rinnaümbermõõtu saada 160 cm, Biitsepseid 65 cm ja reieümbermõõtu 100 cm jne.... Ühesõnaga värjalikke lihaseid. Teiste arvamus eriti ei huvita, et siis näen nõme välja vms...

that's the spirit!

mul täpselt sama :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

naiste pärast ei käi, käin selleks et nädalavahetusel jooma käigus on vaja tampida kedagi siis tambin ära ja jõusaalis käin jõudu tegemas enda jaoks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
naiste pärast ei käi, käin selleks et nädalavahetusel jooma käigus on vaja tampida kedagi siis tambin ära ja jõusaalis käin jõudu tegemas enda jaoks

Kõva tampja siis :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naised on loomulikult yhex, kuid mitte peamiseks p6hjuseks!

Kui oled hea kehaga, siis ei pea nii palju juttu raakima et saada body actionit, muidugi see natuke mis suust valja tuleb peab ka paigas olema :lol::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×