Jump to content
Shokk

Kas mehed käivad meie pärast jõusaalis???

Recommended Posts

See tunne pärast t6sist trenni :) oi see on hea, pumbata on ka ylimalt rahuldav. Pärast trenni kui oled kurnatud tekib selline ( kui tugevasti treenida ) teatud deliiriumi tunne keha paistetusest lihaste pingul olekust ehk jne. Natuke aega on ja siis kaob ära ja siis tuleb selline vastik tunne :S Tunne, et tahaks veel :S Miks see ära kadus??? MIKS MA SIIS TRENNI TEGIN???? Ja siis teen trenni selle pikema deliiriumi otsimisel mida ma ehk ei leia, aga endale märkamata kasvan "kogemata" suureks. <_<:)

Jutt on sul muidugi õige, peale trenni on suur rahulolu ja need raskused mis trenni ajal kasutad, need on mul tekitanud sõltuvuse, kaif tunne on, kui sa surud või teed hantliga küünarnukikõverdusi :) Liiga hea!!!

Ja pärast trenni see löögastus ja tunne , et lihased on mul nüüd 2x suuremad kui enne trenni :D

Kuid see sellex, asja huvitav külg ongi just see, vähemalt mul, et ma tean, et olen oma kehaga ülimalt rahul ja see on see hetk kui mõtlen, mida naised mu kehast arvavad B) ja ilus keha meeldib naistele, peaaegu alati ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehehehe jah B) pärast trenni näha oma keha suuremana ( vähemal tunnike ikka :)) tekitab hea rahulolu :) Peegel kipub nagu alatasa toas liikumisel ette jääma <_<

Mina näiteks teen ka asja sellepärast, et enesehinnangut ja enesekindlust kindlustada, väeti keha väetid m6tted, keha kui kindlus kindlad (siis juba naistest, et mis arvavad) m6tted! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina käin igatahes sellepärast, et istuva valgekrae töö tõttu tekkivaid rasvu põletada ning vormis olla. Kunagi nooremana olin väga paks ( enne trenni 115kg, hetkel 88-90kg ) ja nüüd on lihtsalt hea meel, et normaalses kaalus olen ja mitte kõndiv pekihunnik :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käin trennis, et naiste ees oma musklitega eputada. Sageli võtan ma sellepärast särgi seljast ja kannan väga lühikesi pükse, et ikka kõik lihased näha oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alustades sai tõesti mõeldud, et küll oleks tore rannas särk maha ajada jne. Nüüd on aga selline kerge hasart, soov näha arengut, kasvada suuremaks. Üldse on mõnus trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

käin veel sellepärast ka, et tahan saavutada eriti värdjalikke lihaseid. Praegu on vorm suurepärane ja läheb järjest ülesmäge. Ma ei mõtle kunagi selle peale, et nüüd on see piir käes, mis naistele meeldib ja selle ületamisel ma enam neile ei meeldi. Mul suva.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käin veel sellepärast ka, et tahan saavutada eriti värdjalikke lihaseid. Praegu on vorm suurepärane ja läheb järjest ülesmäge. Ma ei mõtle kunagi selle peale, et nüüd on see piir käes, mis naistele meeldib ja selle ületamisel ma enam neile ei meeldi. Mul suva.

õige mees!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seoses särgi "mahavõtuga" võiks öelda, et oma hasart on kindlasti ka selles, et kui sul on treenitud keha ja sa seda rannas eksponeerida saad, siis tekitad alaväärsuskompleks e teistes.. jälle kaif onju ;) Tegelikult üks ta puha, mida keegi väidab, kõik tegelikult tahavad treenitud keha, aga nagu ma kunagi kusagilt lugesin (tegu vist/kindlasti Kalmuse lausega ), et pole olemas koledaid inimesi, on vaid olemas laisad inimesed. Geniaalne lause !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga naiste pärast mitte , aga et endal oleks parem tunne ...

Suht kehv on olla 2 konti ja kusehais .

;)

haha, tädi ütleb mulle koguaeg seda. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trenni hakkasin tegema selle pärast, et paljalt hea välja näha eeldusel et vaatajaks on enamuses naised. nüüd on juba nii et ilma trennita akkab pea igast jora tootma ja tuju läheb ahlvaks ja igast muud ärajätunähud tekivad.

lühidalt. naiste pärast sattusin sõltuvusse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
trenni hakkasin tegema selle pärast, et paljalt hea välja näha eeldusel et vaatajaks on enamuses naised. nüüd on juba nii et ilma trennita akkab pea igast jora tootma ja tuju läheb ahlvaks ja igast muud ärajätunähud tekivad.

lühidalt. naiste pärast sattusin sõltuvusse :huh:

Puhtsüdamlikult ja rõõmuga tunnistame oma süüd....... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×