Jump to content
Vaatleja

Rind ja õlg

Recommended Posts

Mõtlesin et hakkan uuest aastast tegema trenni neli korda nädalas. Kõik on nagu paigas, aga . . .

Kuidas proffid soovitavad? Kas rinda ja õlga tasub teha ühel päeval? Või on parem õlg ja käed ühel päeval teha? Kui rinda ja õlga ühel päeval teha, kas siis õlgade peale ei hakka pikemas perspektiivis (kurgutum caffe või midagi sellist). Kas keegi oskab soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Treenitakse erinevalt, ma olen üritanud teha õlga eraldi päeval, aga lõpptulemus on olnud ikka see, et treenin üle. Tuleks järele proovida milline variant teile sobib ega muidu teada ei saa. Kindlasti tuleks jälgida seda, et kui paberi järgi peaks olema õlapäev ja õlg ei ole rinnatrennist ära taastunud tuleks lasta veel päev puhata. Sama on kehtib ka puhkepäevade lisamise kohta, kui lihased on väsinud tuleks teha lisa puhkepäevi ja vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsisin seda sellepärast, et kui kangiga rinda teha, siis lööb õlga valu sisse. Ma arvan, et te peaksite seda ka ise teadma, mis valu ja kus see on. Sellepärast ma hakkasingi mõtlema, et kui ma rinda teen saab õlg niigi koormust. Kui siis veel lisaks kohe õlg ka samal päeval teha, siis äkki üks hetk enam ei tõstagi käsi üles, sest õlad on nii pees. Või on siin hoopis vaja kangiga rinna tegemine kuidagi über vaadata. Muude lihasgruppide puhul sellist valu ei tähelda ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on olnud erinevaid traumasid, ka selline mis näiteks lamades surumist teha ei lase, küll aga sain teha teisi rinnaharjutusi. Tuleks valida sellised harjutused, kus valu ei tunne, muidu me ainult süvendame vigastust. Liigeste ravina on hästi toiminud Protein No 1, ta täidab kahte funktsiooni; liigesetoit ja päevase valguvajaduse katmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kristjan

Valulik õlg lamades surumisel on tuttav asi, ise teen alternatiivina selle asemel kaldpingil surumist ja selle harjutuse juures õlg küll tunda ei anna. Proovi.

Samamoodi on rinna-õla trenniga, paar kuud tegin prooviks aga head sellest ei tulnud. Peale rinna harjutusi on lihas nii väsinud, et ei suuda õla harjutuste juures hoida korralikku vormi, seda eriti military pressi juures ja seetõttu on oht õlaliigest vigastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kristjan

Imelik ... mnjaa.. oled ise kogenud, et nii täpselt tead??? Proovi siis nii, loe uuesti püstitatud küsimus läbi ja lõikad ehk läbi ka, et jutt käib valulikust õlaLIIGESEST mitte õlaLIHASEST!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×