Jump to content
Rebane

Inimesed õppige kirjutama

Recommended Posts

Minuarvates on selle foorumi modereerijad teinud kõik, et siin üle 16 aastased ei sooviks sõna võtta. Kuruptil on 100% õigus. Asjalikust spordialasest foorumist on asi väga kaugel.

Kui nüüd antud teemast rääkida, siis saab vastaja või küsija kirjaviisist ja kirjavigadest väga palju välja lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui siin juba jutuks läks ,siis võiks alfoorumites ka mingid reeglid olla.

kui ikka postitus on mõeldud kiivikale või mõnele muule persoonile....siis enne nende postitusi on paarkümmend 14-aastaste postitust kes mõttetuid soovitusi jagavad või vaidlevad omavahel.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugupeetud Amazoni personal! :D

Kuna olen ise Haapsalust pärit ja kuna olen lõpetanud Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi, siis mind häirib yx oluline viga:

te ei myy oma stuffi Viidemanni spordipoes....sellist kohta pole olemas vaid on olemas Wiedemanni :D

niiet, selle võixite ära parandada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lugupeetud Amazoni personal! :P

Kuna olen ise Haapsalust pärit ja kuna olen lõpetanud Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi, siis mind häirib yx oluline viga:

te ei myy oma stuffi Viidemanni spordipoes....sellist kohta pole olemas vaid on olemas Wiedemanni :D

niiet, selle võixite ära parandada

Kui tahad, et admin vastu tuleks, pead ise ka vastu tulema ja õigesti kirjutama.

Ise kirjutad jubedalt, siis ei teki neil tuju parandada ka :D

nt.

yx - eesti keeles üks

myy - eesti keeles müü

võixite - eesti keeles võiksite

Kui sõnas ,,gümnaasiumi'' kirjutad ilusti ü, miks teistes sõnades topid y? Teema pealkiri on Inimesed õppige kirjutama - eesmärgiga et rahvas korrektsemalt kirjutaks, siis tuled Sina ja kirjutad ristivastupidi nii jubedalt

Edit: Parandasin siis oma trükivea

Muudetud kasutaja y134 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eesmärgiga et RASVAS korrektsemalt kirjutaks - tänamatu töö on see teiste vigadele tähelepanu juhtimine. Nooremad tegijad võiks lihtsalt foorumisse suhtuda pigem kui harivasse kirjatükki, kui msn'i kus "yo, yo wazzup'itada". Ja kõigil meel parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru , mida või keda siin üldse ravitakse?! :)

See nüüd küll ei ole teema , mida tahaks lugeda selles foorumis!

Kui on on palutud jälgida oma kirjapilti , siis võiks ka seda teha või mis?

Pole mõtet köhida iga reegli pärast , mis luuakse:@ Võiks ju lihtsalt neid järgida ja elada vennalikult. Või läheme parem kõik tülli ja hakkame ignoreerima teemasid , mis siin foorumis olulised on? :rolleyes:

Ärgem olgem naeruväärsed!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×