Jump to content
RDK

Raskus rinnalihastel

Recommended Posts

Mis kg peaksin suruma(treenima) rinnalihaseid?

Max on 50kg mille üles surun(kitsa haardega) nüüd hakkasin laia haardega treenima.E¤t kui max on 50kg mida jaksan siis mitmega treenima peab?

Arvestades ka seda et igakord jõusaalis olles teen 3 erinevat harjutust rinnalihastele(Rinnalt surumine, lendamine, pikali olles hantlite üles lükkamine)Teen kõiki neid harjutusi 3x12 või 3x10

Millise kaalu peaksin võtma? Hanltitel ja Kangil?

Olen 15a. (ütlesin seda selle jaoks et te saaksite aru mix ma aint 50kg üles surun :D)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad 10seid seeriaid teha, siis võta raskus selline, millega üle 9x ei jõua. Soovid 8seid seeriaid teha, võta raskus selline, millega üle 7 ei jõua teha. Muidu kui jõuad 10 teha, siis ei ole mõtet ju 10 nimel treenida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maksimaalne kurnatus - kas seda nimetatakse ka põletusseeriaks ma pole aru saanud?

Ma kasutan selliseid raskusi et jõuaks oma seeriad ära teha mitte rohkem. See ongi ju eesmärk, et lihast korralikult läbi kurnata? Kui lihtsalt trennis vehid oma kordused ära ilma korralikult pingutamata, on siis mingit arengut loota (Olen lugenud et põletusseeriaid võib teha 2 tükki trenni peale)?

Aga lugesin seda artiklit:

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...w=1&textID=1243

Seal all on et alati minna välja lihase põletamiseni? See on tõsi või vale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×