Jump to content
wicked

randmetoed

Recommended Posts

kuidas möjutab randmete arengut randmetugetega kinnaste kasutamine, vöi ainult randmetoed?

vahel on lihtsalt selline tunne et peaks kasutama, kui rinnalt surumist teen, vöibolla on asi tingitud sellest et randmed liiga nörgad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt randmeid seovad ikka kõik. Ise panen nad peale siis, kui raskused ületavad 100kg.

Kindaid ma üldiselt ei soovita, kui just mingeid erivajadusi pole.

Aga randmeid siduda soovitan küll kõigil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga kas see kuidagi nende arengut ka möjutab, et kas jäävad siis nad nörgemaks?

ja miks kindaid ei soovita?

kui peopesad higiseks lähevad ja kang libisema hakkab siis on ju hea kindaid kasutada?

ise pole küll mitte kunagi kindaid kasutanud, aga lihtsalt arvan et vöib hea olla.

ja kas randmeid on parem toestada teibiga vöi sidemega(kui siis millisega)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sellised kindad, mis on juba koos spetsiaalse randmesidemega pole siis samuti hea variant? Et tuleks eelistada lihtsalt sidet?

Ise pole siiani randmekaitsmeid üldse kasutanud, seepärast küsin...et teaks kumba eelistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen kuskilt kuulnud et võistlustel ei tohi kasutada kindaid ..aga pole 100 % kindel et see õige väide on.. sellest lähtudes siis kui on plaan võistelda et käsi kindaga ära ei harjuks ja kui vaja ilma siis kokku vajuks ei ole vist siis soovitatav kasutada kindaid. aga ei tea miks ei tohiks kui see õige on mudugi et ei tohi. ja kui ei kas siis sidemeid võib võistlustel kasutada? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumisel ma kõll kindaid ei kasuta. Ostsin nad just selle jaoks et jõusaalis mõnda harjutust tehes kasutada. Eriti hea on teha lõua tõmbamist, sest ilma kinnasteta olid käed ikka metsikult rakkus ja valus oli. Jõusaalis kasutan näiteks samuti ploki tõmmete puhul või kui hantlid ei isut kätte hästi, ka kitsa haardega kangi lõua alla tõmbamisel. Individuaalne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindaid ei kasuta ja rakke ei karda. Rakud tulevad, aga pärast läheb nahk tugevamaks ja harjub. Rakud tulevadki siis, kui oled oma käsi kogu aeg kinnastes hoidnud.

Randmeid soovitan siduda spets. randmesidemetega. Kui kang läheb libedaks (ja ta läheb), siis soovitan kasutada magneesiumi.

Võistlustel ei tohi kasutada kindaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen kuskilt kuulnud et võistlustel ei tohi kasutada kindaid ..aga pole 100 % kindel et see õige väide on.. sellest lähtudes siis kui on plaan võistelda et käsi kindaga ära ei harjuks ja kui vaja ilma siis kokku vajuks.

Nagu juba Kaido Leesmann mainis, et kindaid korralikel võistlustel kasutada EI TOHI. Ise olen aga kinda kasutaja, ning olen käinud ka võistlustel, pole midagi ebameeldivat küll märganud selle juures, et harjunud kinnastega, aga võistlustel peab ilma. Võibolla teeks ka trennis ilma, aga meil saalis suht libe kang.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Randmesidemetega võib võistelda. Aga need peavad olema määrustepäraselt seotud.

Absoluutselt nõus eelmise kirjutajaga. Need peaksid ka trennis peal olema.

Viimane MM nägin esimest korda elus, kuidas mehele (90kg.) kukkus lahtine kang rinnale (250kg.). Järgmine päev küsisin ta võistkonnakaaslaselt, et mis juhtus?

Oli olnud sellest, et ta polnud randmesidemeid peale pannud ja mingi hetk vajus kang randmetest läbi.

Õnneks pääses mees shokiga ja lasti järgmine päev haiglast koju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen sellist varianti kuulnud, et randmetugede kasutamine võtab randmelt koormuse ära ja ta ei saa piisavalt trenni, et kui võimalik siis mitte kasutada, muidu võivad randmed nõrgaks jääda...

ise kangi surun kindata, meeldib rauda tunnetada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen sellist varianti kuulnud, et randmetugede kasutamine võtab randmelt koormuse ära ja ta ei saa piisavalt trenni, et kui võimalik siis mitte kasutada, muidu võivad randmed nõrgaks jääda...

ise kangi surun kindata, meeldib rauda tunnetada :D

Ostsin hiljuti kindad koos randmetugedega. Biitsu trenn sai hoopis uue maigu - sain naksti suuremate raskuste juurde minna. Ennem ilmselt kulutasin kergemate raskustega peod õrnaks ja suuremate koormuste korral ei saanud täielikult keskenduda harjutusele.

Randmetugede vajalikusest rinnalt surumisel pole veel aimu saanud (samas teen alla 100kg raskustega... ilmselt polegi vaja "laste raskusega treenimisel")

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seon randmetoe nii nõrgalt kinni nagu salli ümber kaela, et koormust see randmele küll ei vähenda, aga hea asi on see on ranne on soojas. Muud otstarvet nagu ei olegi. Tugevalt kinni sidudes ei hakka enam veri ringi käima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen sellist varianti kuulnud, et randmetugede kasutamine võtab randmelt koormuse ära ja ta ei saa piisavalt trenni, et kui võimalik siis mitte kasutada, muidu võivad randmed nõrgaks jääda...

ise kangi surun kindata, meeldib rauda tunnetada :D

Ostsin hiljuti kindad koos randmetugedega. Biitsu trenn sai hoopis uue maigu - sain naksti suuremate raskuste juurde minna. Ennem ilmselt kulutasin kergemate raskustega peod õrnaks ja suuremate koormuste korral ei saanud täielikult keskenduda harjutusele.

Randmetugede vajalikusest rinnalt surumisel pole veel aimu saanud (samas teen alla 100kg raskustega... ilmselt polegi vaja "laste raskusega treenimisel")

its not how much you can lift, its how much you look like you can lift :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
its not how much you can lift, its how much you look like you can lift :D

Kellele kuidas :D Mina ütleks, et selline suhtumine on total bullshit :D

Mõned väidavad, et palja käega raskuste liigutamisel aktiveeruvad paremini närviteed ning otsene surve peopessa valmistab keha paremini ette raskuse tõstmiseks. Väidetavalt parem "tunnetus" ka. Mingeid vettpidavaid uuringuid ilmselt pole tehtud.

Enda pealt võin öelda, et kui kinnastest loobusin max jõu päeval rinnaltsurumises, siis sain samal päeval tööseeriatele 2,5 kg juurde panna.

Aga kõige juures, kus on tõmbav liigutus, seal ma küll ilma kinnasteta hakkama ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

its not how much you can lift, its how much you look like you can lift :D

Kellele kuidas :D Mina ütleks, et selline suhtumine on total bullshit :D

Enda pealt võin öelda, et kui kinnastest loobusin max jõu päeval rinnaltsurumises, siis sain samal päeval tööseeriatele 2,5 kg juurde panna.

Aga kõige juures, kus on tõmbav liigutus, seal ma küll ilma kinnasteta hakkama ei saa.

kuidas kellelegi

kui ma randmesidemeid kasutaks, saaks ka mõnele asjale 5-10kg juurde, aga mulle ei anna need numbrid midagi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ise käisin algul ilma kinnasteta jõusaalis. käed jäid nii valusaks ja eriti randmed. ei kannatanud üldse enam olla. siis otsin kindad randme tugedega, neid kasutan juba teist aastat ja pole probleemi. võistlustel pole ilma kinnasteta surumisega ka probleemi, suht sama annab välja, kui käed kuivad on. ja vahel korraks tekkiva teema kohta, et minu jaoks on tähtis ikka palju ma surun mitte palju ma näen välja, et suruksin

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Randmetugede kasutamine randmeid nüüd nõrgemaks küll ei tee...

Loomulikult kergete raskuste juures pole see nii määrav.

Ma hakkan neid kasutama siis, kui kang on raskem, kui 130kg.

Kui kang on 250kg. või rohkem, siis ma ausalt öeldes ei kujuta ette, kuidas sa ei kasutaks. Suurte raskuste juures on nad väga olulised.

Tiitlivõistlustel tuleb 100 mehe peale oma 2-3 meest, kes ei kasuta neid.

Randemed ei jää sellest nõrgemaks. Randmetele tehakse ka eraldi lisatrenni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×