Jump to content
antonhansen

mis te arvate mu rinnalt surumisest?

Recommended Posts

Endal koolis vist 10ne kilone, vähemalt sisetunne ütleb nii : :P

Ma jõuan umbes 35-40 kilo üles suruda ja olen 14 aastane. VÄHE

Muudetud kasutaja halfbeer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hehe, väikesest asjast kerkis selline palagan...Ma räägin ilma raskusteta kangist. Sellega teen ma enne harjutuste sooritamist spetsiifilist soojendust. Või tuleb välja, et me teen soojendust 20 kilogrammise kangiga? :D Ok, 2 kilo ta tõesti ei kaalu, pigem kusagil 5-7 vahel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hehe, väikesest asjast kerkis selline palagan...Ma räägin ilma raskusteta kangist. Sellega teen ma enne harjutuste sooritamist spetsiifilist soojendust. Või tuleb välja, et me teen soojendust 20 kilogrammise kangiga? :D Ok, 2 kilo ta tõesti ei kaalu, pigem kusagil 5-7 vahel.

Loe ja imesta. Täitsa 20 kg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen küll kergemaid kange kohanud nagu keska ajal oli meil "jõusaalis" mingi suhteliselt kerge kang .. väidetavalt 10kg, aga see oli ka mingi "TeleTurust" tellitud jõusaalivarustus, kus raskustest pudenes alt august liiva välja :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok, võib-olla peksin tõesti natuke segast. Asi on ka selles, et kangil pole kaalu märgitud. Konkreetne kang, millest mina räägin, mahutab kõige rohkem 25 kilo. Sellega on hea selliseid kergemaid harjutusi teha (polegi surumiseks mõeldud). Nii, et eks ta kusagil 10 kilo kandis kaalub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klassikaline kang on 20kg + 5kg lukud = 25kg

Väiksemad on igaüks ise kaaluga, koduanttilad on enamasti 10 kg.

millised 5kg lukud veel välja näevad??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×