Jump to content
wicked

kust saab odavalt valku?

Recommended Posts

Mul oleks pakkuda 1,7kg prolab N-large:

N-Large II on võimas toidulisand massi lisamiseks. Toode on mõeldud n.n. ´´hardgaineritele'' kelle probleemiks on see, et ükskõik mida ja kui palju nad ka ei sööks, kehakaal ikka ei tõuse. USA-s on tegemist oma klassis enimmüüdava toidulisandiga, mille põhjuseks on see, et toode sisaldab rohkem kaloreid ja proteiini, kui konkureerivad toidulisandid.

Vastupidiselt konkureerivatele toodetele, on N-LargeII-es proteiiniallikana kasutatud ülikõrge töötlusastmega (cross flow, micro filtered, cold processed ion exchanged whey protein) vadakuproteiini, millel on ideaalne aminohapete profiil ja bioaväärtus ning madal laktoosisisaldus. Kõrgetasemeliselt töödeldud proteiin on ka üheks põhjuseks, miks N-LargeII niivõrd kergesti seguneb - kokteili valmistamisel ei ole shakeri kasutamine vajalik.

Lisaks lihasmassi kasvuks vajaliku (kuid mitte liigse) süsivesikute sisaldusele, on N-LargeII väljatöötamisel olulist tähelepanu pööratud ka rasvasisaldusele. Lugesid õigesti, justnimelt rasvasisaldusele. Kuna rasv on piltlikult öeldes kaks korda energiarikkam kui proteiin ja süsivesikud ning vastutab paljude lihasmassi kasvuks oluliste protsesside eest kehas (näit hormonaalsed protsessid) sisaldab N-Large II ka piisava hulga vajalikke dieetrasvu.

Ise olen sealt võtnud ainult 1mõõdulusikatäie (30-40g), mul pole endal vaja massi lisada :P Ma annaksin VÄGA ODAVALT ära kui soovi on, kirjuta mulle :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegin ühe nimekirja valkude hinnast. Vabandan, kui väga täpne pole (kuna hinnad varieeruvad), aga annab vähemalt ettekujutuse.

1. Muna - 4,3g valku/EEK

2. Kodujuust 0% - 3,5g valku/EEK

3. Kohupiim 3g valku/EEK

4. Kodujuust 1,5% - 2,8g valku/EEK

5. Kana - 2,8g valku/EEK

6. Sardiinid (konserv) - 2,5g valku/EEK

7. Kanarind - 1,9g valku/EEK

8. Heeringas - 1,3g valku/EEK

Mittetäielikud valguallikad:

1. Kaer - 8,8g/EEK

2. Pähklid - 5,5g/EEK

3. Oad - 1,4g/EEK

:rolleyes:

Oskab keegi nüüd lisada korraliku valgupulbri valgu-ja hinnasuhte?

Muudetud kasutaja FitRisto poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust te vene valku ostate?=)

Ei soovita väga tuttava tuttavate käest vene valku osta. Sellega on pidevalt mingi jama. Veel mõni aeg tagasi oli mitu suuremat skandaali seoses sellega, et keegi oli omale Venemaalt odavat proteiinilisandit soetanud ja selles oli keelatud aineid, millest vennikesed kärnaseks läksid. Võistlevatele sportlastele ei soovita üldse! Parem siis juba kodujuust ja tuunikala!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegin ühe nimekirja valkude hinnast. Vabandan, kui väga täpne pole (kuna hinnad varieeruvad), aga annab vähemalt ettekujutuse.

1. Muna - 4,3g valku/EEK

2. Kodujuust 0% - 3,5g valku/EEK

3. Kohupiim 3g valku/EEK

4. Kodujuust 1,5% - 2,8g valku/EEK

5. Kana - 2,8g valku/EEK

6. Sardiinid (konserv) - 2,5g valku/EEK

7. Kanarind - 1,9g valku/EEK

8. Heeringas - 1,3g valku/EEK

Mittetäielikud valguallikad:

1. Kaer - 8,8g/EEK

2. Pähklid - 5,5g/EEK

3. Oad - 1,4g/EEK

:)

Oskab keegi nüüd lisada korraliku valgupulbri valgu-ja hinnasuhte?

80% Whey - 5,83g valku/EEK

Mina olen rahul :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei soovita väga tuttava tuttavate käest vene valku osta. Sellega on pidevalt mingi jama. Veel mõni aeg tagasi oli mitu suuremat skandaali seoses sellega, et keegi oli omale Venemaalt odavat proteiinilisandit soetanud ja selles oli keelatud aineid, millest vennikesed kärnaseks läksid. Võistlevatele sportlastele ei soovita üldse! Parem siis juba kodujuust ja tuunikala!

Seda küll, aga antud juhul see mees ise tegeleb sellega juba 20 aastat ja teab mida ostab nii enda jaoks kui ka teistele.

www.bodybuilding-shop.ru

Muudetud kasutaja dobre poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda küll, aga antud juhul see mees ise tegeleb sellega juba 20 aastat ja teab mida ostab nii enda jaoks kui ka teistele.

www.bodybuilding-shop.ru

Kas ta võistleb ka IFBB võistlustel, kus on dopingukontrollid iga aastaga järjest karmimaks läinud? Mullegi on pakutud lisandeid väga odavate hindadega üle laia maailma, isegi kingitud, aga ma ei julge neid kasutada just sellepärast, et ei ole kindel, millest need odavad lisandid on kokku pandud. Kas minul, Otil, Koovitil või ükskõik millisel Eesti koondislasel oleks vahelejäämine selliste tundmatute lisanditega päris korralik draama. Ise oleks ju süüdi ja parastajatest ilmselt puudust ei tuleks. Näiteid ei pea kaugelt otsima.

Doping dopinguks, aga isegi mittevõistlevatele spordisõpradele võib teinekord idanaabrite käest ostetud odav lisand tekitada erinevaid tervisehädasid. Iga inimene on erinev nagu ka meie ainevahetus, elustiil, toitumistavad jne. Mõni mees krõbistab terve elu kahtlaseid aineid ja on 10 lapse isa ning terve nagu purikas. Teine vennike võtab natuke suurema koguse tavalisi lisandeid ja võib sellest päris pikaks ajaks rivist väljas olla.

Eks sellel teemal võib pikalt arutada ja tore kui keegi veel siia oma arvamuse lisab.

Toituge tervislikult ja kõik saab korda!

:rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ta võistleb ka IFBB võistlustel, kus on dopingukontrollid iga aastaga järjest karmimaks läinud? Mullegi on pakutud lisandeid väga odavate hindadega üle laia maailma, isegi kingitud, aga ma ei julge neid kasutada just sellepärast, et ei ole kindel, millest need odavad lisandid on kokku pandud. Kas minul, Otil, Koovitil või ükskõik millisel Eesti koondislasel oleks vahelejäämine selliste tundmatute lisanditega päris korralik draama. Ise oleks ju süüdi ja parastajatest ilmselt puudust ei tuleks. Näiteid ei pea kaugelt otsima.

Doping dopinguks, aga isegi mittevõistlevatele spordisõpradele võib teinekord idanaabrite käest ostetud odav lisand tekitada erinevaid tervisehädasid. Iga inimene on erinev nagu ka meie ainevahetus, elustiil, toitumistavad jne. Mõni mees krõbistab terve elu kahtlaseid aineid ja on 10 lapse isa ning terve nagu purikas. Teine vennike võtab natuke suurema koguse tavalisi lisandeid ja võib sellest päris pikaks ajaks rivist väljas olla.

Eks sellel teemal võib pikalt arutada ja tore kui keegi veel siia oma arvamuse lisab.

Toituge tervislikult ja kõik saab korda!

:angry:

ei võistle:) aga siis, põhimõtteliselt, võib iga lisand, ostetud idanaabrite käest olla kahtlane, sest kunagi ei ole kindel kus ja mis tungimustel seda tehakse?=)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×