Jump to content
savi_

Crp

Recommended Posts

Ma arvan, et peaaegu keegi ei oska seda kommenteerida, sest vähestel on kogemus. Endal on kogemus olemas, küll aga ühe teise firma Kreatiinpüruvaadiga. Kasutasin nüüd sügiseks valmistumisel dieedi ajal. Andis nagu lisa powerit küll. Rasv põles ka usinalt, aga seda ta oleks niisamagi teinud. Ei oska öelda, kas see andis rasvapõletusele lisatõuke. Proovi ära, ega muidu teada ei saa. Ja anna siis kindlasti teada, kuda oli.

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Küsimus just ongi selles, et kas annab lihasekasvule juurde või on pigem rasvapõletuseks.Idee poolest vett ta lihasesse ei seo nagu ma aru sain. Lihtsalt tundus huvitav alternatiiv keatiinmonohüdraadile.Eks tuleb siis ära proovida.Seniks, aga ootaks endiselt, et ehk on kellelgi kogemusi tootega.

Huvitavalt kõlab lause : - Kuni 5 korda tõhusam kreatiiniallikas kui kreatiinmonohüdraat

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Need "kuni 5 korda efektiivsem" tundub küll kahtlane. Õigemini, seda ma ei usu. See on ju ilmselgelt reklaam. Usun, et see toode ei huvitaks sind eriti, kui poleks juures seda, et ta kuni 5 korda efektiivsem on.

Aga see on minu arvamus ainult...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Need "kuni 5 korda efektiivsem" tundub küll kahtlane. Õigemini, seda ma ei usu. See on ju ilmselgelt reklaam. Usun, et see toode ei huvitaks sind eriti, kui poleks juures seda, et ta kuni 5 korda efektiivsem on.

Aga see on minu arvamus ainult...

Idee poolest tahtsin ma lihtsalt kreatiinmonohüdraate vaadata aga sattusin selle peale.. reklaam kõlas intrigeerivalt .. mõtlesin,et küsin rahva arvamust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×