Jump to content
-aron-

harjutuste vahetus

Recommended Posts

Tere

Treenin Ott Kiivika algajate kava järgi .Sõber soovitas mingi aja pärast harjutusi vahetada, et lihasgrupp ära ei harjux.

Olen siis teinud algajate kava kuu aega ja küsingi et kas võib või peax vahetama mõnda harjutust.

Ma mõtlen ,et näitex:

Kui seni olen teinud õlale lendamist küljele siis nüüd teex ette või taha.

Või olen teinud good morningut siis nüüd teeen näitex sirgete jalgadega jõutõstet jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maitse asi, aga mina usun, et kuu ajaga ei saa küll rääkida mingist lihase äraharjumisest. Ma nimetaks seda pigem harjutuste tunnetamise (õppimise) perioodiks. Lisa järk-järgult koormust juurde (õppides tajuma, kuidas mingi konkreetne lihas konkreetse harjutuse juures toimib) ja küll ta tuleb!

Harjutuste/kava muutmine on küll oluline, kuid kaugelt mitte see esimene asi, millest alustada ja mida karta. Lase aga nende baasharjutustega edasi! Jõudu Sulle selles! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui seni olen teinud õlale lendamist küljele siis nüüd teex ette või taha.

eks sa proovi veel selle kava järgi ja alles hiljem kui tunned et enam midagi ei tule, vahetad kava välja, aga õlale lendamist taha ma pole küll elusees näinud :) minuteada ei paindu käed sellise kraadi alla :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm kuu aja möödudes ei oleks vaja kavas harjutusi vahetada !

Ma tegin algajate kava oma 9 kuud :lol: ( tglt piisab mingist 2-3 kuust)

ja siis mine edasi edasijõudnute kavadega

NB: hetkel soovitaks vana kava järgi edasi treenida

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt on see kõik suhteline, aga kuna hakkasid alles treenima, siis hea oleks jah et vaheta kuskil alguses 2 kuu tagant kava ning harjutusi.Hiljem tulevad ka kogemused ja näed ise millised harjutused ja mis su kehale mõjuvad!

edu! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga õlale lendamist taha ma pole küll elusees näinud :) minuteada ei paindu käed sellise kraadi alla :lol:

Arvan,et on mõeldud ettekallutatult hantlitega küljele tõstet(n.ö taha tõstet)mis arendab õla tagumist osa. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui seni olen teinud õlale lendamist küljele siis nüüd teex ette või taha.

tglt treenivad need harjutused kõik erinevaid deltalihase peasid seega ära asenda deltalihase esimesepea treenimist keskmise v tagumisepea treenimisega, vaid mingi harjutusega, mis treeniks ikka sama pead.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×