Jump to content
Axer

Küsimus Fitless.ee juhatusele ??

Recommended Posts

Et siis selline imelik asi hakkas silma, et see siin nagu fitnessi portaal nimi ka veel selline ju....fitness.ee ja kui Eestlane võidab selles samas alas maailmameistritiirli, ei raatsita selle kohta isegi uudist üles panna.....ma saan aru küll teie konkurentsipoliitikast või whatever see ka siis on, aga puhtalt inimeste informeerimiseks või siis kasvõi austuse avaldamiseks oleks see ju päris viisakas. Noh proovige siis aru saada mida ma mõtlesin.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selle kohta oli juba siin üks teema! Lühidalt oli point selline, et kuna ise kusagilt välja ei ime ja keegi pole midagi saatnud ka, siis mida tegema peaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui keegi ei tee mingit pikka kokkuvõtet võistlustest, siis pole tõesti midagi üles panna aga ka paarirealine austusavaldus ei käiks ju üle jõu.Tegemist oli ju ikkagi väga suure saavutusega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ükskõik, mida Fitness.ee juhatus ka väidab, usun päris kindlasti, et asi on siiski konkurentsis. Muc väitis, et ise kusagilt midagi välja ei ime. Kahtlane ju - paarirealise kokkuvõtte tulemusest ja õnnesoovi oskaks ju iga mees valmis teha...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks asi on see, kui foorumis lihtne teema alustatakse, teine asi on, kui oleks vastav uudis olemas. Arvan, et eriti ei eksi, kui ütlen, et lihtsalt mõne mehe tulemusi ei respekteerita nii nagu mõne teise omi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgu, lugesin. Sain veidi targemaks. Kuid see, et Kalmus ja Kiivikas eri liigades võistlevad, ei tähenda ju, et mingit uudist Kalmuse kohta siin lehel olla ei võiks. Härra Rebase näide, et pallid on mõlemad ümmargused ja puha, on küll vaimukas, kuid erinevate liigade kulturismivõistlus pole siiski sama erinev nagu korvpall ja jalgpall.

Seda jama, et uudis kellegi poolt saatmata jäi ja et see ongi ainuke põhjus, miks mingit uudist pole, võib kellelegi teisele rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:lol: See on ju vääääääägagi loogiline, et asjad nii on nagu need just on.

Aga pole ju hullu midagi.

Varsiti ongi nii, et fitness.ee uudised kajastavad ainult ühe inimese tegemisi ja saavutusi. Nagu isklik kodukas või nii..... :)

Mõni asi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus viga näed laita, seal tule ja aita. 'ring ring ring a bell?'

On olemas kahte erinevat moodi inimesi: ühed kes VIITSIVAD teha midagi ja teised kes EI VIITSI.

Nagu ka eelmises postituses seletasin (liiga vähe seletasin, nagu näha on) on üks põhjus ka, miks uudiseid või tont teab mis asju ei kajastata selles, et meieni info ei jõua. Enamuse uudistest peame ise oma tööajast välja võluma. Terve tegutsemisaja jooksul võiks stiilis näppude peal kokku lugeda, kes midagi ka viitsinud teha on (suur respekt Janar Rückenbergile, kes on viimasel ajal asja VÄGA tõsiselt võtnud ning tõlgib artikleid ja samas lisab juurde sinna ka enda arvamusi). Pidevalt saadavad härrased Vähk ja Kalmus mulle pilte, mida ma galeriis uuendan. Teadjamatele meestele on foorumis tehtud oma nurk, kus nad saavad oma jüngreid abistada. Ärge tulge ütlema, et midagi ei tehta ja midagi ei liigu.

Palun härrased Crash, freshman ja Axer - kirjutage uudiseid ja lugusid, tõlkige artikleid, joonistage pilte, võtke intervjusid ning aidake sellega asjale kaasa, mitte ärge oodake et järsku keegi teine viitsib Teie eest töö ära teha. Jube kerge on sõna võtta ja öelda, et tehke.

Mis puutub Mareku saavutustesse, siis kuskilt mujalt kui Fitness.ee foorumist pole meile rohkem midagi laekunud. Ning samas pole me ka mingi BNS või delfi, kelle töötajatel on AEGA ja RAHA surfida netis ringi ja koguda endale uudiseid ning neid siis kajastada.

Meie omaltpoolt teeme mis jaksame. Kui ei meeldi siis pole midagi teha.

Ja ma pole juhatus (juhatus on ...eemal). Olen üksik webmaster ning nagu paistab ei hinnata seda, mida ma teen. Pidev irin käib, et olen loll ja prillidega friik ning suurte kompleksidega jobukott kes kõiki terrori all hoiab ja asjast midagi ei tea. Nii et suured tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

üks asi on artikkel, teine asi on inimese vastu austuse välja näitamine, niiet meie ei saa kuidagi neid uudiseid teha, vähemalt mina küll ei tea midagi, kuda ma saaks sinna kirjutada et palju õnne Marekule või midagi sellist, pane oma pea tööle metsa eksinud rebane

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja juba jälle... 'metsa eksind rebane'

Kas ma peaks siis Teid tulevikus tituleerima kui 'purjakil bacardi'?

Link on olemas täitsa. Fitness.ee -> Saada uudis

Ning ka uudiste eneste all on täitsa samasugune link olemas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen isegi mütanud mööda nn. WFF-i kodukaid, et pilte ja infi leida. Mida pole seda pole , isegi seal mitte. Ja nagu Rebane ütles, on olemas selline koht Fitness.ee-s kus saab uudiseid saata toimetusele. Aga siiamaani on vist jah 0 uudist antud teemal. Näiteks hea näitena võiks tuua Meelis Susi, kes kajastab oma töödest ja tegemistest Iirimaal.

Ja kui päris juhatusest rääkida, siis jah juhatus ise viibib Hiinas, puhkab ja tutvub linnugripiga lähemalt vms.

Ja kui muidu osadel siin lausa südame asjaks võetud toimetamine, siis väliskorrespodendi koht täitsa vaba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina leian, et webmaster on amazoni portaalis väga tubli, eks selle tõestuseks on väga arvastatav veebikeskkond, mis on pidevas muutumises ja arengus. respekt! see, et hr rebane vahel reageerib üle mõnede postituste (s.h on minul seda kõnealuse kalmuse kaasusega seaoses ette tulnud) kohapealt näitab pigem, et inimene on hooliv ja hingega asja juures. edu!

natuke häirib selle portaali puhul see, et asi on tehtud ühe isiku (mis võib-olla on isegi põhjendatud, kuna tegu nähtavasti ainsa isikuga, kelle läbi on võimalik ala mainet tõsta ja nn turustada) ja ettevõtte keskseks, kui see on liidu rahastatav lehekülg on see taunitav (ja mitte ainult). kui see on oü robocop poolt rahastatav lehekülg siis on see arusaadav. coca-cola lehelt ei leia me ka viidet sellele, et pepsi-cola on maitsvam ja tervislikum.

Muudetud kasutaja paprica poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tõesti rebane on hästi hakkama saanud, paljud ei jaga arvutist midagi, aga eksite ka teie ja kõik meie, minu kohta võid tõesti purjakil bacardi öelda, või isegi probleemne bacardi, ei ole selle vastu midagi, eks ma siis vabandan et sulle nii ütlesin, aga igatahes tahtsin vee lisada et ise leidsin selle võistluse ja mareku kohta infot mõned päevad tagasi leedu kodulehelt, mis oli isegi ingliskeelne, niiet mina sain sinna 5 minutiga, mai tea kuda teie siis otsite, kui üldse viitsite otsida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem ongi selles, et me ei otsi, kuna pole ressurssi otsida (aeg = VÄHE). Mujal kodulehtedel ringi ei sobra, kuna hiiglaslikud projektid (mis mind ja kõiki meid siin takka suruvad) vajavad tegemist ning ka paljud probleemid parandamist.

Seega, uudised mis lähevad kajastamisele on peamiselt siis kas ise põlveotsas kokku klopsitud või saadud inimestelt, kes meieni infot toimetavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
natuke häirib selle portaali puhul see, et asi on tehtud ühe isiku (mis võib-olla on isegi põhjendatud, kuna tegu nähtavasti ainsa isikuga, kelle läbi on võimalik ala mainet tõsta ja nn turustada) ja ettevõtte keskseks, kui see on liidu rahastatav lehekülg on see taunitav (ja mitte ainult). kui see on oü robocop poolt rahastatav lehekülg siis on see arusaadav. coca-cola lehelt ei leia me ka viidet sellele, et pepsi-cola on maitsvam ja tervislikum.

Liit kohe kindlasti lehekülge ei rahasta. Pigem ikkagi Robocop, sest firma on just nimelt see, kes kõiksugu mängude võitjatele, parimatele kommenteerijatele jne auhindu jagab. Samamoodi maksab ju Robocop Hr Rebasele palka, selle eest, et ta tõmbleb fitness.ee keskkonnaga, et meil mõnusam surfida oleks. Samamoodi maksab Robocop palka pidevatele artiklite tõlkijatele. Vahepeal tõlkisin isegi tiba artikleid siia ning sai kenasti tasu kätte nagu lubatud. Liidu rahasid mu meelest selle lehe kulutuste katteks üldse ei näpita. Nii palju siis selgituseks, et pilti selgemaks saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×