Jump to content
Kermo

Soodsalt Fat Burnerit

Recommended Posts

Ka igal kolmapäeval toimuvalt Hansapanga tervisejooksult (www.stamina.ee) saab Fat Burnerit odavalt osta. Kollane 8 kr ning punane ja roheline 15 kr (panti sinna juurde eraldi ei arvestata).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uuendaks teemat. Kas keegi mõnes poes on märganud praegu soodushinnaga fatburnerit? Ostaks suurema koguse valmis, aga milleks osta ntx Rimist 23 krooniga kui ntx Selveris on sooduskampaania ja saaks 15-ga. Ootan sellist infot :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina isiklikult eelistaks punast ja rohelist ja ca 20-30 pudelit kokku. Kui Sul on häid pakkumisi,siis kindlati on siin ka teisi, kes huvitatud.

Nagu näiteks mina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

räägime tükihinnast eks? Juulis oli roheline ca 14 kr Maximas AITÄH kaardiga.. praegu ma ei tea, ma ei jõua kõiki poode läbi käia. Sellepärast ju küsingi, et äkki keegi on kuskil märganud hea hinnaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas ei ole mõelnud eraldi osta L-Garnitiini. Tuleb palju odavam. Segad ise rohelise teega ja ongi korras. Säästad raha. Arvestades, kui vähe ühes Fat Burneris L-garnitiini tegelikult on lisatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ei ole mõelnud eraldi osta L-Garnitiini. Tuleb palju odavam. Segad ise rohelise teega ja ongi korras. Säästad raha. Arvestades, kui vähe ühes Fat Burneris L-garnitiini tegelikult on lisatud.

l-karnitiin ikka :)

no minuarust on fatburneris piisavalt seda l-karnitiini(tavaharrastajatele jaoks). Mugavus maksab ka midagi. Vahest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Comarketis maksis roheline soodushinnaga 17.90+pant. Samas kuna punane maksis 19.90+pant ja kollane 15.90+pant, siis on alghinnad üpris ülepaisutatud.

Ma olen vahest säästukas ka väga soodsa hinnaga ühte neist näinud. Maksis vist 11 kr millegiga, kui ei eksi.

:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas see pakkumine pole mitte ainult nendes suurtes super ja hüper XX ja XXX Maximades (mida näiteks Tallinnas pole), mitte väikestes ühe X-ga Maximades??

Muidu Maximal päris tihti FatBurneri soodukas, kui hind on 30-40% tavahinnast odavam.

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×