Jump to content

Recommended Posts

Tere "rusikas"

Lugesin eelmisi teemasid surumise kohta,saatsid paljudele kavasid,et naad saaksid parandada oma surumis rekordit.Äkki oskad mulle ka midagi soovitada või selle kava saata.(surun 82kg,kaalu 65kg)Tean,et üleval tööriistade alt saab kava surumiseks aga tahaks teada just mis lihaseid tuleb juurde teha,et võimalikult hästi arendaks surumist.(kui võimalik saada mingi kava:luis14@hot.ee)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tean, et pole küll "rusikas", aga tean , et surumisrekordi parandamiseks on vaja teha rinda, õlga ja triitsepsit(kõiki kolme pead).

Aga olen kohustatud meenutama, et tervise seisukohalt pole hea teha ainult paari lihasgruppe, vaid kõiki, sest muidu võivad hakata esinema keha "väärareng", nt: õlad ees, õlad taga.

Kuna sinu surumisrekord on 14-aastase poisi kohta väga hea oleks tore kui sa hakkaksid rohkem pöörama tähelepanu ka teistele lihasgruppidele.(loodan et sa seda juba teed).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen selle koos kommentaaridega meili!

Aitäh!! aga millal,sest mina ei ole seda veel kätte saanud.

Vabandust kui olen liiga kannatamatu(luis14@hot.ee)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panen selle koos kommentaaridega meili!

Aitäh!! aga millal,sest mina ei ole seda veel kätte saanud.

Vabandust kui olen liiga kannatamatu(luis14@hot.ee)

Aitäh!! sain kavad kätte tänud veel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutage juurde, kas tahate 3 või 4 päeva kava. Kui keegi teeb 5 ja rohkem korda nädalas trenni, siis on raske seda kava sinna sobitada ja oodata just max. surumises arengut, sest taastumine on siin väga oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere! Ma oleks ka sellest kavast huvitatud ja, kui tüli ei tee siis äkki saaks ka mulle selle kava palun saata.Trenni teen 4x nädalas.Maili aadress on tactaster@hot.ee

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahtjaid on palju,kuid loodan et minu nõudmine liiga paljuks ei lähe.Teen trenni u 5x nädalas.

Unustasin lisada maili, frodo2015@hotmail.com

Muudetud kasutaja Urunugis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×