Jump to content
Postiljon

Kreatiin, Valk või Massilisaja

Recommended Posts

ei urineeri seda monot naljalt välja midagi .. kui ilusasti trenni jätkad .... juurde annab küll kõvasti muidu .. mulle andis vähemalt ... jõudu tuli ja massi ka ... oma 4kg ... väikse kadumisega olen suutnud end jätkuvalt hoida 70-71 kg juures.. enne olin nagu sina 67kg umbes ja 1.78m pikk.

Muudetud kasutaja Goth_ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ainevahetus on väga kiire ja pole ohtu paksuks minna, siis minu arvates võib ka õhtul süsivesikuid süüa, ja see tuleb isegi kasuks. minu endaga on sama asi ja kasvama hakkasin ma alles siis kui ma korralikult süsivesikuid hakkasin panema (nii hommikul, päeval kui ka õhtul), lisaks valgule muidugi. rasva on ka muidugi tulnud aga minimaalselt. see muidugi töötas minu puhul ja ei pruugi kellelegi teisele nii hästi mõjuda.

ja kreatiini juba välja ei urineeri. ja vesi kaob lihastest peaaegu kohe peale kreatiini tarvitamise lõppu. küll aga saab veest lahti alkoholi tarvitades. minu rekord on hommikul -4 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ühesõnaga...

kreatiini tagajärjel kogunenud vee urineerid sa pohmakaga välja...

ja näed välja, nagu poleks kreatiini kasutandki...

et see on rohkem nagu teiste petmine, et näed suurem välja ;)

või kuda ma sellest peaksin aru saama :(?

sellesmõttes, et tahaks ikka lihaste arvelt suureneda, mitte vee... :)

Muudetud kasutaja Postiljon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris hea oli see hommiku tv asi, kuna ei ole ise ka varasemaid, ega hilisemaid nõuandeid kuulnud siis selline küsimus, et kas kusagilt need veel kättesaadavad on?

Ja ikkagi küsimus, et mis valku soovitate? Kas Protein No. 1 Tai Kanelt on piisavalt hea või tasuks midagi muud proovida? Mida ise kasutate ja mis teie kogemusi arvestades paremini töötavad/toimivad?

Ise vaatasin veel, et Evolution Whey 2 tundub normaalne olevat.

Muudetud kasutaja extrance poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise ka kasutan Protein Nr 1. Ja mitte sellepärast, et ta nüüd mingisugune parim valk oleks omasuguste seas, vaid sellepärast, et ta on mu liigestele seni väga hästi mõjunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige odavam variant on lõssipulber. Sisaldab kõvasti valku ja selle söömine arendab ka tahtejõudu , kuna on ta ikka tõeliselt vastiku maitsega.Teine odav jama on munavalge pulber , seda olen ise ikka paar kilo kunagi söönud , segasin liitri petiga 100 grammi pulbrit ja selle panin päeva jooksul kinni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×