Jump to content
Postiljon

Kreatiin, Valk või Massilisaja

Recommended Posts

Nii..

tere...

olen umbes 1 kuu trenni teinud ja tulemused on väga väga väga näha aga arvan, et nüüd see kiire areng ka lõppeb... jõudu pole suurt midagi juurde tulnud, ainult lihast...

toitun nagu ikka ja midagi muutnud pole, ennem seda kui trenni ei teind...

mõtlesin, et hakkaks midagi tarbima...

tahaks siis suuri teravaid lihaseid :blink: aga ka jõudu

minu arusaamad:

Valk - saab ka taavatoidust ja ei ole oluline osta preparaate

Kreatiin - annab lihast väga hästi juurde ja eriti hästi, kui kastuada koos glükoosiga näiteks

Massilisaja - Koosneb kõigist vajalikust, et lihast kasvatada ja pmst universaalne ja parim neist...

et mida soovitate, et saaks lihast ja jõudu...

mõni hea kombinatsioon oleks teretulnud ja et see väga kallis ka poleks:)

ja kas ennem või peale trenni tuleks neid süüa? massilisajaid

kreatiini söömine on juba õpitud aga praktikat pole :( veel...

Muudetud kasutaja Postiljon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

taastaja?

et nimi ütleb, et see taastab peale trenni sind - mitte aga et kasvatab jne...:blink:

aga kui ma sööks valku muna valgest ja kohupiimast

ja sööks kreatiini ainult...

mõtekam kui süüa munavalget ja massilajat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Osta kreatiin mono ja mingi vadaku valk.See oleks kõige mõistlikum,sest sa võid küll tavatoidust valgu koguse kätte saada aga peale trenni oleks ikka kõige parem sheik juua.Ja üldse miks sa tahad juba kreatiini võtma hakata kui oled kuu trenni teind aint?Tavaliselt umbes 6 kuu pärast tasub võtta sest siis pole areng enam nii kiire.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõtsin, et äkki keetmisel kaob midagi ära toiduvääärtusest :blink:))

Aga muidugi, kõike tulebki toorelt süüa, colemänid ja muud jõhkrad elukad laksivad üldse kanu elusalt koos munadega..

See on see, kui liiga palju Stallone poksifilme vaadata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõtsin, et äkki keetmisel kaob midagi ära toiduvääärtusest :blink:))

Aga muidugi, kõike tulebki toorelt süüa, colemänid ja muud jõhkrad elukad laksivad üldse kanu elusalt koos munadega..

See on see, kui liiga palju Stallone poksifilme vaadata...

:(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nii mul on kah massi saamisega suured probleemid. Nimelt on mul korrapärase söömisega kooli tõttu väga suured raskused, esiteks ma ei söö mõningatel päevadel piisavalt kaloreid ja kui sööngi siis ei pruugi ma siiski piisavalt valku saada. Suvel kui korralikult sõin tuli kaalu juurde küll, aga nüüd on jälle kõik kadunud ja tundub nagu trenni tegemine on mõtetu. Seega ma olen küll proovinud vadakuvalku süüa, aga sellest üksi on vähe, kuna minu puhul läheb see tõenäoliselt energiaks. Ma olen kusagil 176-178cm pikk, ja kaalun ainult 65-67 kg. Samas olen juba 20 aastane ja trenni peaaegu 21 kuud teinud. Ma tahaks võimalikult kiiresti saada puhta lihasmassi abiga vähemalt 70 kg kätte, samas minule kui hardgainerile, kellel toitumisega raskusi on seda raske saavutada. Proovin küll toitumist parandada, aga tahaks, et te soovitaks mingit kindlat massilisajat või muid aineid, millest kindlasti kasu oleks ja mida ma kasvõi söögikorra asemel tarvitada võiks, et oma eesmärgid täita. Samuti võite öelda asju, mida oma menüüsse võiks lisada. Palju küsimusi, aga tõesti minujaoks on suur probleem, kuna tahan tõesti midagi saavutada. Palun aidake ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii mul on kah massi saamisega suured probleemid. Nimelt on mul korrapärase söömisega kooli tõttu väga suured raskused, esiteks ma ei söö mõningatel päevadel piisavalt kaloreid ja kui sööngi siis ei pruugi ma siiski piisavalt valku saada. Suvel kui korralikult sõin tuli kaalu juurde küll, aga nüüd on jälle kõik kadunud ja tundub nagu trenni tegemine on mõtetu. Seega ma olen küll proovinud vadakuvalku süüa, aga sellest üksi on vähe, kuna minu puhul läheb see tõenäoliselt energiaks. Ma olen kusagil 176-178cm pikk, ja kaalun ainult 65-67 kg. Samas olen juba 20 aastane ja trenni peaaegu 21 kuud teinud. Ma tahaks võimalikult kiiresti saada puhta lihasmassi abiga vähemalt 70 kg kätte, samas minule kui hardgainerile, kellel toitumisega raskusi on seda raske saavutada. Proovin küll toitumist parandada, aga tahaks, et te soovitaks mingit kindlat massilisajat või muid aineid, millest kindlasti kasu oleks ja mida ma kasvõi söögikorra asemel tarvitada võiks, et oma eesmärgid täita. Samuti võite öelda asju, mida oma menüüsse võiks lisada. Palju küsimusi, aga tõesti minujaoks on suur probleem, kuna tahan tõesti midagi saavutada. Palun aidake ;)

Ega siin mingeid kindlaid aineid nagu polegi, valk on valk, süsivesik on süsivesik jne. Arvestades, et kaalud kusagil 70kg lähedale, siis oleks sul vaja süüa päevas 140g valke, jaota see kogus päeva peale ära ja tee korralikult trenni, küll tuleb ka mass. Ära puhkamist unusta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
a rääkige, kuda te muna sööte?

teine lonks muna tahtis mul juba välja tulla... :(

siis tegin koogelmoogelit ülejäänust ja sõin selle ära ;)

Keeda muna poolpehmeks ja söö siis, tooreste munade söömisel on salmonella oht.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ma siis ostan mingi uue valgu, aga mis valku soovitate? Varem kasutasin Protein No. 1-i, et kas see kõlbab või oleks mingi muu asi parem?

Niiet 140 g valku päevas ja võimalikult palju süsivesikuid. Mina ennast rasva või paksuks süüa ei suuda, kuna ainevahetus on ikka väga kiire. 140 g valku siis tähendab, et 2 g iga kehakilogrammi kohta päevas?

Samas seda valku pean niimoodi sööma ka nendel päevadel kui trenni ei tee, nagu ma aru olen saanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks ma siis ostan mingi uue valgu, aga mis valku soovitate? Varem kasutasin Protein No. 1-i, et kas see kõlbab või oleks mingi muu asi parem?

Niiet 140 g valku päevas ja võimalikult palju süsivesikuid. Mina ennast rasva või paksuks süüa ei suuda, kuna ainevahetus on ikka väga kiire. 140 g valku siis tähendab, et 2 g iga kehakilogrammi kohta päevas?

Samas seda valku pean niimoodi sööma ka nendel päevadel kui trenni ei tee, nagu ma aru olen saanud?

Üldiselt tundub, et oled taibukam kui enamus algajatest siin foorumil, jah iga keha kg kohta tuleks süüa siis 2g valku ja seda loomulikult igapäev, sest lihased kasvavad ikka sel ajal kui sa puhkad. Koheselt peale trenni võid võtta valgu-süsivesikute sheigi vahekorras 1-2 (süsvesikute kasuks). Kui toitumine, puhkamine on paigas jääb üle vaid teha korralikult trenni ja oodata.. Tuleb kannatust varuda, massi saamine ei juhtu üleöö.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selge...

aga...

vadakuvalk on onju juustutööstuses ülejääv produkt...

nii nagu mina lugend olen...

et kust seda saada...

et konsentraadid oleks pmst vb esialgu liiga kallid

et kui saab odavamalt seda... ;)

aga kui ei siis jah... pulbrit ostma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×