Jump to content
sanzs-

juurde w6tmine

Recommended Posts

tere kas keegi saaks aidata`? kuidas kiiresti juurde võtta kuidas peab sööma ja mida oleks kõige parem süüa? :blink: ma käin ka muidu j6usaalis ja wõtan proteiini :( PS:ma tahaks w6tta juurde umbkaudu 15 kilo :D

Muudetud kasutaja sanzs- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Söö palju ja rasvast, hea oleks kui saaksid mc´is või kuskil mujal kiirdtoidurestoranis käia.. proovi võimalikult vähe teha ka füüsilist ja usu mind võtad juurde nii et koliseb

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

True true... :blink:

Kuid sa ei mainind, kuidas? Juurde võtmisena võid seda tähendust mõista igat pidi :(

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult jah, arvatavasti tahad ikka lihaste arvelt.. kui nii siis proovi süüa palju aga tervislikult, sellejaoks pead siin foorumis natuke ringi vaatama sellekohta on räägitud siin palju, toit peaks sisaldama palju valku ja mida rohkem toidukordi päevas seda parem, vaata foorumist toitumine

muidugi pead ikka trenni ka tegema, niisamamuidu sa kasvama ei hakka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult jah, arvatavasti tahad ikka lihaste arvelt.. kui nii siis proovi süüa palju aga tervislikult, sellejaoks pead siin foorumis natuke ringi vaatama sellekohta on räägitud siin palju, toit peaks sisaldama palju valku ja mida rohkem toidukordi päevas seda parem, vaata foorumist toitumine

muidugi pead ikka trenni ka tegema, niisamamuidu sa kasvama ei hakka

jh see on t6si et lihaste arvelt ikka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

15 kg lihast nüüd küll kiiresti juurde ei võta. Kui oled algaja, siis võid loota küll kiiremat lihaskasvu algul, aga seda lõbu ei ole ka kauaks. Lihaste kasvatamine ja keha vormimine ikka pikaajaline protsess, mis võtaks aastaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enda kogemusest võin öelda et algajal tuleb mass ikka päris kergesti.Alustasin eelmine aasta jõusaalis käimisega.Kaalusin sealjuures 40 kg.Nüüd pärast umbes aastast käimist olen 16 kg juurde võtnud.Muidugi on seda ka ilmselt tinginud mu aregueast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina sain suvega päris ilusti juurde tuli ikka üle 20kg:P

sa pead panema toitumise kella ajaliselt paika see on minu arvamus

sa voel83 oled siis ikka täitsa imemees, räägi meile ka oma treeningust ja toitumisest kui see saladus pole, ma arvan et paljud oleks nii edulisest juurdekasvust huvitatud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tähendab ma natuke hijackin siin teemat. Mis oleks tegelikult selline keskmine aeg, mille jooksul saaks juurde võtta ~15 kg? Tähendab enamus ikkagi lihase arvelt (ja muuseas isegi peki arvelt on see juurdevõtmine ikka muidu tervislikult toitunud inimesel, kellel on korralik seedimine suhteliselt raske). Ütleme söögi poole pealt niipalju, et keha ei jääks kordagi ei valgu ega süsivesikute vaegusesse, ehk siis valke ja süsivesikuid tuleb PIDEVALT vähemalt nii palju kui keha tahab(reaalselt muidugi rohkem kui keha tahab). Kui kõik õigesti teha (kaasa arvatud toidulisandid), siis mis on selline miinimum aeg +15 kg saavutamiseks? Rääkige kasvõi enda kogemustest jne, palju olete mingi aja jooksul juurde võtnud..

Muudetud kasutaja andkemulle poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vana sa oled, palju kaalud, kui pikk oled? Kaua treeninud oled?

olen 15a kaalun 55kg pikkus umbes 170 saalis olen käinud 2 kuud ja ka muidu varem olen käinud aga siis pole ma teinud kava järgi! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

korraliku treeningu, söömise ja puhkusega jõusaali treeninguid alustades on minu näol 1kg/kuus tavaline(loomulikult lihaste arvelt, söön küll metsikult, aga rasvakiht peaaegu puudub ja kui midagi juurde tuleb, siis ainult lihases). ehk siis pooleteise aastaga on võimalik 15kg juurde võtta küll, samas see on ka individuaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see juurdevõtmine sõltub ka sellest et kui kaua on juba trenni tehtud. profid muidugi ei suuda rohkem kui 2-3 kilo aastas juurde võtta, aga algajale on 10 kg täitsa jõukohane. mina ise võtsin näiteks esimese aastaga juurde 10 kg. 95% on sellest lihas 5% rasv. umbes. edasi läheb asi muidugi aeglasemalt. ja kui noor inimene kasvab ka veel siis on veel rohkemgi võimalik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see juurdevõtmine sõltub ka sellest et kui kaua on juba trenni tehtud. profid muidugi ei suuda rohkem kui 2-3 kilo aastas juurde võtta, aga algajale on 10 kg täitsa jõukohane. mina ise võtsin näiteks esimese aastaga juurde 10 kg. 95% on sellest lihas 5% rasv. umbes. edasi läheb asi muidugi aeglasemalt. ja kui noor inimene kasvab ka veel siis on veel rohkemgi võimalik.

täpselt nii ongi!

ei tea mis selles +15kg pooleteise aastaga nii võimatut siis on, ka amazoni artiklid on tõdenud, et heade tingimustega on lihasmassi juurdekasv alustades nädalas 200-400g ja hiljem 100-200g. arvestades seda on võimalik aastas lihast juurde saada 7-13kg

amazoni artikkel

Rakendades eelnevaid juhtnööre, peaks 200 - 400 g kehakaalu suurenemine nädalas olema garanteeritud. Pärast 3 - 4 kuud lihasmassi juurdekasv aeglustub, jäädes 100 - 200 g nädalas juurde
Muudetud kasutaja fighter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×