Jump to content
daemon

Ott vs. Kalmus

Recommended Posts

Tere!

Eks see teema jääb kummitama paljusid veel pikaks ajaks, aga vastused oma küsimustele saame ikkagi alles kevadel! Marek oli eelmisel nädalal tõesti elu parimas vormis, aga eks paistab, kas ta suudab sellise vormi teha ka poole aasta pärast kevadel ning millega vastab Ott. Igal juhul edu mõlemale ja pealtvaatajad peaksid nende vägilaste vastasseisuks juba piletid varakult ette tellima, sest kuuldavasti olid eilseks ürituseks kõik piletid välja müüdud! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm eks ta ole et keegi ei oska veel täpselt öelda

Kevadel tuleb minna vaatama ja siis saab teada ...

Ise olen küll Ott-i poolt aga ega Marek-it ei saa alahinnata Tõsi ta on viimastel piltidel Super vormis :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina nüüd midagi öelda ei oska, aga biitseps, õlg, trapets ja selg tunduvad kalmusel paremad kui otil, aga mida ka mina tean:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas te kõik nii kindlad olete, et kalmus kevadel üldse võistleb. mina tema asemel keskenduksin küll välismaale ja sellele profikaardile, mis maru tähtis olla. äkki tal kõigest sellest kopp ees juba? ott niikuinii võidab ju, misiganes vormis kalmus ka ei oleks kohtunikud on tema vormi suhtes mingil põhjusel immuunsed või ''värvipimedad''. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kevadel tahaks mõlemaid mehi laval koos näha.

PS ! Soovin südamest , et Kalmusel oleks dopingutesti tulemus negatiivne ( st. mees oleks puhas)

Sellisel juhul oleks reaalne võita Eestile Euroopa meistrivõislustelt 2006,juba kolm medalit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina arvan,et vöistleb, vähemalt teeb seni kuni selle tiitli tagasi saab.inimesel sis tekib vähemalt hingerahu . kohtunikest siin on juttu olnud,ei usu ,et iga aasta ju ühed ja samad kohtunikud?!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui rääkida kehaosadest ,mis kummalgi parem on, siis arvan et biitseps, triitseps, ranne, reied, trapets ja deltad on Kalmusel paremad. Selg on mõlemal võrdne. Raske võrrelda selga tegelt, kuna väga erinevalt poseerivad seda. Säär, kõht ja rind ja rinnakorv on Kiivikal paremad. Mina isiklikult eelistaksin keha proportsioonide poolest Kalmust paremaks. Kuna Kalmusel on rohkem liivakella kujuline keha ( st. keskelt võimalikult kitsas ja üleval võimalikult lai), kui Kiivikal, mida on väga oluline arvestada. No ja reljeef on suht võrdne, võibolla Kiivikal veidi parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõlemad on piltidelt vaadayes oma elu parimas vormis..

Võrdlesin siin samamoodi nagu üks teinegi.. Eks mõlemil ole oma eeliseid, aga kalmus on tõesti väga võimas praegu. Respect :blink:

Kevadel siis Marekile kaasa elama.

Muudetud kasutaja netz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selg on ikka kalmusel kõvasti parem kui kiivikal minuarust!

aga noh,pole mõtet hakata kedagi maha ka tegema,mõlemad mehed on väga heas vormis ja palju vaeva näinud ikka...EDU!!! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ott ikka ülekõige>>jätka samas vaimus kuni proffide tasemeni

Mis mõttes proffide tasemeni,Ott ongi ju proff...:blink:

Ott ei ole(veel) proff paraku... sama ka Kalmusega...

nemadki veel "amatöörid".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah,eestis veel kahjuks proffi meeste seas ju ei ole . ootame pönevusega

Peale 27. novembrit kui Moskvas on Fitnessi Maailmameistrivõistlused elukutselistele, millele sain kutse osalemiseks, loodan, et on ka Eestis esimene elukutseline kehaehitaja. :blink:http://www.wff.lt/page.php?lang=en&idd=pro

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiivikas ja Kalmus on küll suhteliselt legendaarsed tegijad Eestis, kuid minu poolehoid langeb pigem Kalmusele. Pikem kasv tundub juba niisamagi võimsam, rääkimata sellest kui keha on treenitud kulturismi tasemel. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×