Jump to content
raider

Kohtumine 8 x Mr. Olympia Ronnie Coleman'iga!

Recommended Posts

Ma ei viitsinud uut teemat teha, seega küsin siin.

Mis te Colemanist üldse arvate. Tundub, et paljud fännavad teda. kas te arvate, et sellist taset on võimalik saavutada keemiata? Või olete te ka keemiafännid?

Mina isiklikult pole küll kulturist, aga oma eeskujusid ei saaks ma küll valida nende hulgast, kes oma taseme labori abiga saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arnold schwarzenegger krõpsutas metaani ja winstrooli ja toppis hordide viisi naisi nii nende vabal tahtel kui vägisi. sellegipoolest olen ma tema suur fänn. keemiata või mitte aga jutt käib ikkagi 8 kordsest Mister Olümpia võitjast. lahe ikkagi, et keegi ka eestist temaga kohtunud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui nii siis ei saa sul ühtki eeskuju tippspordis olla. lance armstrong solkis oma verega. suusatajad on kõik ''astmahaiged''. marion jones mässas kasvuhormooniga, jalgpallis kütavad erguteid, ja F1 nuusutavad kokaiini. kui jutt käib tippspordist, käib jutt automaatselt suures osas ka keelatud ainetest ja keelatu/lubatu piiril laveerimisest. ma annaksin ise küll kõik, et ronnie või jay olla. elavad seiklusrikast elu. on oma ala tipud. miljonärid jnejne. ronni ostis näit.. hiljuti uue auto. Bentley GT oli vist. tutikas. lasi kroomveljed alla panna ja kõik. tüüp elab nagu mingi popstaar. eluea pikkusest niipalju ,et kas arnold on surnud?

kes ei riski see sampust ei joo. mõtetu siin maailmas niisama eksisteerida ju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui nii siis ei saa sul ühtki eeskuju tippspordis olla. lance armstrong solkis oma verega. suusatajad on kõik ''astmahaiged''. marion jones mässas kasvuhormooniga, jalgpallis kütavad erguteid, ja F1 nuusutavad kokaiini. kui jutt käib tippspordist, käib jutt automaatselt suures osas ka keelatud ainetest ja keelatu/lubatu piiril laveerimisest. ma annaksin ise küll kõik, et ronnie või jay olla. elavad seiklusrikast elu. on oma ala tipud. miljonärid jnejne. ronni ostis näit.. hiljuti uue auto. Bentley GT oli vist. tutikas. lasi kroomveljed alla panna ja kõik. tüüp elab nagu mingi popstaar. eluea pikkusest niipalju ,et kas arnold on surnud?

kes ei riski see sampust ei joo. mõtetu siin maailmas niisama eksisteerida ju?

Aga kas sa tead, kui paljud on oma tervise "keemiaga" tuksi keeranud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõesti, Coleman on võimas, kuid kui selliseid lihaseid ei oleks võimalik ilma keemiata saavutada, siis mina selliseid lihaseid ei sooviks. Minu jaoks on see rohkem hobikorras asi, ning rohkem tervise parandamiseks, kui solkimiseks.

EDIT: keemia on vale sõna. Ilma steroiditeta.

EDIT 2: vabandust selle Offtopicu eest :(

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teemat võib ju arendada ometi.

Ja vahe on piiril laveerimisel ja ilma igasuguse kontrollita ainete kasutamisel.

Ilusad autod vs tervis. Kahju kui noored teevad lühinägeliku valiku... Ilusaid autosid saab ka teisiti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan, et Märts-Aprill toimub ka siin Austraalia PRO ( peaks tulema kohale vähemalt Lee Priest, C. Comier ja teised )

aga asi veel kahtlane kuna Melbournis toimuvad Commonwealth Games 2006 ( iga 4 aasta tagant ) - siis lähen neid kindlalt vaatama.

ex näis :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui nii siis ei saa sul ühtki eeskuju tippspordis olla. lance armstrong solkis oma verega. suusatajad on kõik ''astmahaiged''. marion jones mässas kasvuhormooniga, jalgpallis kütavad erguteid, ja F1 nuusutavad kokaiini. kui jutt käib tippspordist, käib jutt automaatselt suures osas ka keelatud ainetest ja keelatu/lubatu piiril laveerimisest. ma annaksin ise küll kõik, et ronnie või jay olla. elavad seiklusrikast elu. on oma ala tipud. miljonärid jnejne. ronni ostis näit.. hiljuti uue auto. Bentley GT oli vist. tutikas. lasi kroomveljed alla panna ja kõik. tüüp elab nagu mingi popstaar. eluea pikkusest niipalju ,et kas arnold on surnud?

kes ei riski see sampust ei joo. mõtetu siin maailmas niisama eksisteerida ju?

Aga kas sa tead, kui paljud on oma tervise "keemiaga" tuksi keeranud?

Kas oldman teab siis??????????????????? :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui nii siis ei saa sul ühtki eeskuju tippspordis olla. lance armstrong solkis oma verega. suusatajad on kõik ''astmahaiged''. marion jones mässas kasvuhormooniga, jalgpallis kütavad erguteid, ja F1 nuusutavad kokaiini. kui jutt käib tippspordist, käib jutt automaatselt suures osas ka keelatud ainetest ja keelatu/lubatu piiril laveerimisest. ma annaksin ise küll kõik, et ronnie või jay olla. elavad seiklusrikast elu. on oma ala tipud. miljonärid jnejne. ronni ostis näit.. hiljuti uue auto. Bentley GT oli vist. tutikas. lasi kroomveljed alla panna ja kõik. tüüp elab nagu mingi popstaar. eluea pikkusest niipalju ,et kas arnold on surnud?

kes ei riski see sampust ei joo. mõtetu siin maailmas niisama eksisteerida ju?

Aga kas sa tead, kui paljud on oma tervise "keemiaga" tuksi keeranud?

Kas oldman teab siis??????????????????? :(

Näit. paljud endised ida-Saksa kergejõustiku naissportlased, ujujad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×