Jump to content
redemption

suur kaal?

Recommended Posts

paljud üritavad end treenida kulturistiks ja siis pidevalt hädaldavad oma kaalu pärast. Ma tahaks küll oma praeus 75 kg asemel mingi 90 kg kaaluda ja olla mingi suur musklis kapp mitte et iga mu lihase kumerus paistaks, sest kui sa kaalud vähem on sul ju ka lihasmassi vähem mis tähendab ka vähem jõudu. Eestlastest on Kalmus tegija, ta suur ja kapp. mis keegi arvab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

... kas oli jutus väikest kibestumuse pisikut tunda? või mitte? :( Enivei, ma arvan, trenni teed sa siiski endale. Treeni siis nii, kuidas heaks arvad ja mida saavutada tahad :o

Ma tahan pigem omada ja olen kindel, et mulle sobib pigem kumerustega kergema kaaluga keha kui see teine variant...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oleks ka umbes sama tahtmine, et kui ma praegu mingi 65 kaalun ja 174 pikk, et oleks mingi 72 umbes, see annaks juba midagi juurde, aga ega ma rohkema pool enam ei püüdle ka kui nt 72 kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen 175 pikk ja kaalun 75 kg, ja vaatan et minu keha on ikka suhteliselt peenike sellise kaalu juures, kuskil 85 kiloga oleks rahul. Soovin pigem massiivseid kui detailideni viimistletud lihaseid, kuid ainult mass ilma reljeefsuseta on ka jama.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×