Jump to content
qqq

Kaalu juurde, ülakeha suuremaks

Recommended Posts

Olen 14, 177 pikk ja kaalun vaid 58kg.. olen suhteliselt kõhn.

Tahaks saada kaalu juurde ja ülakeha suuremaks... rind ja kõhulihased siis..

Kuidas ma treenima peaks??

Andke ka harjutusi mida saab kodus ilma abivahenditeta teha(surumispink jms)

Tänan ette

Muudetud kasutaja qqq poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

14 aastasena on jõusaalitreeningutega veel vara alustada. Parim aeg on ikka 15-16 aastaselt. Selles suhtes pead veel aega ja kannatust varuma ning tegelema millegi lihtsamaga, et süda ja keha valmis oleksid. Mina soovitan sul ehk alustada body-pump treeningutega ning korralikult sööma hakata. Loodetavasti sa ei suitseta, mis on paljude noorte inimeste probleem tänapäeval. Ära sellepärast karda, et jäädki 58 kg-ks! Küll aastatega see kehakaal tõuseb! Kodus treenimiseks ma sulle midagi soovitada ei oska, sest ütlen ausalt- mul ei ole nendesse kodus treenijatesse erilist usku, eriti kui puuduvad elementaarsed teadmised lihasgruppidest, treeningintensiivsusest, kindel eesmärk jne.

Uuri seda Body-pumpi asja!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

14 aastasena on jõusaalitreeningutega veel vara alustada. Parim aeg on ikka 15-16 aastaselt. Selles suhtes pead veel aega ja kannatust varuma ning tegelema millegi lihtsamaga, et süda ja keha valmis oleksid. Mina soovitan sul ehk alustada body-pump treeningutega ning korralikult sööma hakata. Loodetavasti sa ei suitseta, mis on paljude noorte inimeste probleem tänapäeval. Ära sellepärast karda, et jäädki 58 kg-ks! Küll aastatega see kehakaal tõuseb! Kodus treenimiseks ma sulle midagi soovitada ei oska, sest ütlen ausalt- mul ei ole nendesse kodus treenijatesse erilist usku, eriti kui puuduvad elementaarsed teadmised lihasgruppidest, treeningintensiivsusest, kindel eesmärk jne.

Uuri seda Body-pumpi asja!

EDU!

Kas tõesti on 14 aastaselt vara alustada? :( (Mina alustasin 13 aastaselt) Aga miks siis enne 15 aastaseks saamist vara alustada on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selles suhtes pead veel aega ja kannatust varuma ning tegelema millegi lihtsamaga, et süda ja keha valmis oleksid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×