Jump to content
vägaalgaja

küür

Recommended Posts

ma olen nüüd natuke aega treeninud. Rinnalihased ei taha mul nii kiiresti areneda kui näiteks käed või kõht, aga siiski nagu kipuvad mul õlad ette längu ja tundub nagu küür oleks seljas, samuti on kael ettepoole. Ma olen treeninud selga ka ja mõtlesin, et see aitab, aga siiamaani pole mõjunud. Kas te teaksite milles asi võib olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere vägaalgaja!

Sinu kasutajanimest võin oletada, et ega sa just pikalt jõusaalitreeningutega ei ole tegelenud? Kui mina ei oleks aastaid tagasi jõusaalitreeningutega alustanud, siis võimalik, et tänaseks oleks mul sama probleem. Kehakuju ja-hoiak muutuvad aastatega, mitte nädalate ja kuudega. Kui oled jõusaalitreeningutega alustanud, siis jätka samas vaimus ja aeg täidab tühjad kohad lihasmassiga ning ihu ja hing saavad teise näo :(

Treening peab olema regulaarne ja intensiivne ning samuti kasuta erinevaid toidulisandeid, et paremini oma eesmärkideni jõuda!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigile kellel selg haige või mured kehahoiakuga, soovitaksin lugeda sellist raamatut nagu "Selg terveks 10 minutiga päevas." (Marion Randall. 2004.)

Kindlasti on raamatut suurematest raamatukogudest saada.

Seal on väga palju kasulikku informatsiooni selle kohta, mida sa ise igapäevaselt oma kehahoiaku parandamiseks ära saad teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal ka sama problleem. Aga nagu ma aru sain siis läheb see aastatega ära jah?

Minul küll läks ära.

Enne kui hakkasin jõusaalis käima, olid omal ka õlad ettepoole.

Kuigi treeninsin põhiliselt rinda, siis läks olukord siiski palju paremaks.

Nüüd arst ka kiidab alati, et selg on ilusti sirge, ning kehaasendil pole midagi viga.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×