Jump to content
player

Kaalulangetamine

Recommended Posts

Tere!

Ei tea kas see on õige paik selle teema jaoks, aga siit ta tuleb.

Olen 13 a. M 174cm 81kg!!

Osad räägivad et peale kuut mitte söömine ja puuviljade söömine tuleb kasuks.

Teatavasti sisaldavad puuviljad süsivesikud, osad soovitavad et just ei tohiks süüa süsivesikuid.

Muidu käin iga nädal mõned korrad ujumas ~1,5h. Ning võtan aktiivselt osa kõikidest kehalise tundidest.

Kas peaksingi siis hakkama mune õgima või jätkata kaalulangetamist eelnevalt öelduga?

Pealegi ma ei ole kindel selles kas ma suudan seda kaalu säilitada hiljem.

Hommikul 7.00 - rukkipala vorstiga, keefir

10.40 - koolilõuna

18.00 õhtusöök - kartulipuder/pasta/riis/ ühesõnaga korralikum suutäis + keefir, peale neid söön puuvilja.

Loodan abi saada.

PÄIKEST!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale kuut võid süüa küll, arvesta nii et 3 tundi enne magamaminekut mitte. Süsivesikuid pole enne magamaminekut head, aga mujal päevas ikka. Hommikul eriti, näiteks putru (ilma naljata, suurem osa musklimehi söövad putru). Oma 40-60% kaloritest peaks süsivesikutest tulema, ülejäänu valkudest ja veidi rasvast ka. Seega söö rohkem liha, piimatooteid, muna ja kala ning selle võrra vähem kartulit, leiba-saia, riisi. Kogused on olulised, peaks arvestama nii et oma 2000 kcal päevas kätte saaks. Raske muidugi nõu anda 13-aastasele, sest kasvamise peale kulub ka energiat.

Muudetud kasutaja hawker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no alguses on see vägagi normaalne ... ega siis sedasi kogu aeg. Esimese nädalaga võtavad mõned rullemad lausa 2-3 kg maha, pärast ikka 200-500g kaupa :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no alguses on see vägagi normaalne ... ega siis sedasi kogu aeg. Esimese nädalaga võtavad mõned rullemad lausa 2-3 kg maha, pärast ikka 200-500g kaupa :(

Äkki sa mõtlesid päevas ikka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no alguses on see vägagi normaalne ... ega siis sedasi kogu aeg. Esimese nädalaga võtavad mõned rullemad lausa 2-3 kg maha, pärast ikka 200-500g kaupa :(

Äkki sa mõtlesid päevas ikka?

Ma olen 100% kindel et ta mõtles nädalas, sest 1kg pole päevas lihtsalt võimalik maha saada. Ma arvan et sa kaalusid ennast tühja kõhuga ja võib-olla isegi peale enda "tühjendamist" WC-s.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole.. kui ma olen saanud ühe ujumise päevaga 4kg alla siis nagu ei tohiks see võimatu olla.. olge ise paksud algul on täiega lihtne kilosid maha saada kui ainult viitsimist on! :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sa veel noor, aga no muidu kohv soodustab ka suht palju ainevahetust ja on kasuks dieedile, niiet mõned tassid musta kohvi on ka päevas hea asi;)

võid ka rohkem juua kui süda üles ei ütle;)

endal tavaliselt 5-6 tassi ja täitsa hea olla:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tegin nagu te käskisite ning - 1kg päevas läks maha.

Kas see noh keefir soodustab ainevahetust?

1kg päevas?

Päris imemehed meil siin..

Ei tahaks uskuda.. Aga kui see tõesti nii on siis ütlen ma sulle ära et see on su organismile kahjulik..

Kaaalu tuleb langetada ikka sujuvalt... Nädala kohta 1-1,5 kg oleks loogiline.. Ei koorma nii väga organismi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere player!

Jah, 13 aastaselt oled sellise kaaluga juba tõeline mehemürakas ja arvata võib, et aastatega tuleb seda massi juurde. Esmalt soovitan ma sul hakata tegelema rohkem aeroobse treeninguga, et süda sellisele massile järgi jõuaks ja loomulikult õige toitumine ja proteiinilisad kuluksid hädasti ära. Mina sinu vanuselt tegelesin karatega ning talvel olin enamus vabast ajast suuskadega mäe peal. Sellises vanuses ei ole jõusaali veel asja. Sinul soovitaksin ehk body-pumpi treeninguid. Toitumisest on siin portaalis küll pikalt räägitud ja loodetavasti sinu vanemad aitavad sul samuti siinsete tarkade näpunäiteid järgida. Nälgima ei pea, aga rasvase ja süsivesikute hulka võiksid piirata ja selle asemel menüüsse rohkem valku tuua. Samuti piirata soolade hulka toidus.

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Suured tänud soovituste eest. Olen tegelenud karatega juba 4 aastat. Võtan Teie soovitusi kuulda. Näiteks eile sõin peale kooli 3 keedumuna ära :(

Muudetud kasutaja player poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×