Jump to content
raider

M. Kalmuse uued pildid !

Recommended Posts

Mis te arvate M. Kalmuse vormist ?

http://gallery.amazon.ee/view_album.php?se...k_Kalmus&page=7

http://gallery.amazon.ee/view_album.php?se...k_Kalmus&page=8

Marek edu Fitnessi MM'l ja loodan, et saad selle pro.l ka, mille oled ära teeninud sajaga.

mega !!

jääme ootama 2006a

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Midagi sellist Hr Kossenko mainis küll Narvas. Mis see endast täpselt kujutab pole aimugi, VEEL.

Kutsuti 27 nov. Moskvasse võistlema kus on rahalised auhinnad ja suured jurakad üle Maailma koos. Kui seal hästi läheb eks siis näeb mis edasi saab. :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuule marek ütle ausalt ,kas su vöistluskaal on väiksemaks ka jäänud?kuskil vast üleval kah kaalumistulemused?

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Narvas oli see nüüd ainult kilo suurem kui mu viimastel võistlusel Fitnessi karikal 2004 ja kulturismi karikal 2004aasta kevadel.

Vorm on natuke parem, kuivem ja eks ma olen natuke kasvanud ka, jõunäitajad on nii mõneski harjutuses suuremad.

Kaal oli Narvas 111. Eelmise päeva lõunaajal enne laadimist aga 108.

2004 aasta kevadel olid need näitajad 107 ja 110.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mhmm.....Mareku nii hea vorm tuli ausalt öeldes natuke üllatusena, aga seda veelgi suurem on minu respect.......Jõudu ja jaksu....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ot marek mille selline vahe sis tekkis,nu et eelmine aasta vötsid alla ,see aasta hoopis juurde :( .nu jah kui kiusatus süüa ,sis teine asi ,aga jah oleks huvitav teada.tahaks kah ,et kasvoi veteranide eas sa profi team-i pääseks. mötlesin et just need viimased aastad just pärssivalt möjunud,aga vist möni mees hoopis leiab sellest jöudu.ikka 2004 oli vöistlusel 107,mitte eelmisel päeval?

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ikka ei olnud küll....

Olen ka enne laadimist ennast korra nii tühjaks lasknud, et kaal tõusis laadimisega 6 kg.

See oli 1996 aasta kevadel karikavõistlustel.

Ja vorm tuli ka siis väga hea.

Sii oli võistluspäeval 106kg.

Tean, et väikse kaalu meestel on selline asi uskumatu kuulda. aga nii on see olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×