Jump to content
-aron-

aeroobne

Recommended Posts

Jätke aeroobne ära jah siis olete kõik nagu põrsakesed, hiljem vormi teha ka ei julge , kardate väikseks jääda. Väiksed mehed alla saja kilo!!!! Ärge laske massi ajal kaalu suuremaks kui + 8 kg kusagil. Jätke see meelde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

-aron-!

Nooremana, umbes 10 aastat tagasi, oli mul vererõhk alatasa kõrge ja vahel kadus pilt eest ära. Rääkisin sellest mitme erineva spetsialistiga ja nemad küsisid, et kas ma ikka aeroobset ka teen? Loomulikult ei pidanud ma seda siis vajalikuks, sest eesmärk oli saada suureks ja võimsaks. Kuna seda aeroobse treeningu puudumist heideti mulle mitme erineva spetsialisti poolt ette, siis tegin omad järeldused ja vähemalt proovisin paar nädalat enne trenni jooksmas käia või siis veloga 10-15 minutit vändata. Vererõhule mõjus selline väike treeningulisa rahustavalt nig arvata võib, et ka südamele kulus selline muudatus marjaks ära. Vahel võtsin ette ka eraldi aeroobse treeningpäeva ja sellel päeval hoidsin jõusaalist eemale. Lihas sai vaheldust ja venitust ning soodustas massiarendust ja samas oli ka enesetunne oluliselt värskem! Pärast ajateenistust enam olulist massi ei ole juurde tulnud, aga nüüd olen ka erinevatel põhjustel aeroobset oluliselt rohkem tegema hakanud. Isegi siis, kui kasvatad massi, oleks soovitav aeroobse treeninguga tegeleda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jätke aeroobne ära jah siis olete kõik nagu põrsakesed, hiljem vormi teha ka ei julge , kardate väikseks jääda. Väiksed mehed alla saja kilo!!!! Ärge laske massi ajal kaalu suuremaks kui + 8 kg kusagil. Jätke see meelde.

Kas arvan valesti, kui ütlen, et see +8 kg ei kehti nende kohta, kelle normaalkaal enesega keskmisest suurema rasvaprotsendi kaasa toob? Sellega pean silmas, et nõ. kuivalt nt 75 ja tavakaal 90kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to -aron-: Jah, kerge sörk ja veloväntamine võiksid olla ikka enne jõutreeningut, aga pärast jõusaali kuluksid venitused marjaks ära!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma treenin siin üleval oleva algajate kava järgi 3 korda nädalas:kolmapäeval,reedel ja pühapäeval,enne jõutrenni 20 minti sörki soendusex.Aga kas on soovitav teha aeroobset ka teisipäeval kui jõu trenni pole ja eelimine päev oli ka puhkepäev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×