Jump to content
inside14

Airoobne

Recommended Posts

TERE!

Lugesin teisest foorumist,et kui lihast kasvatad tuleb airoobset vähe teha :o .... sina kui spets lihasekasvatamises küsin sinult.(jooksmine,jalgpall,boks ja teised)Kirjutasin need välja mida lihas trenni kõrval olen teinud.Kas tõesti tuleb vähem teha?MIKS?Ei saa aru palun aitta.

Tänan ette ära!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere inside14!

Body-fitnessis on suure lihasmassi asemel tähtsamal kohal reljeef ja proportsioonid. Minu treeningu eripäraks on olnud viimasel ajal tugev aeroobne treening nii jooksurajal kui velotrenazööril. Sellise treeninguga kaotan küll massi, aga saavutan oluliselt reljeefsema vormi!

Miks? Lihasel on vaja puhkust, aga sellise treeninguga(iga päev jooksu 5-6 km ja pärast rattaga koormustest) massi ei arenda. Keha on liiga kurnatud selleks, et lihast kasvatama hakata. Võistlusprogrammi välisel ajal, kui ei ole vaja nii intensiivselt valmistuda, ma loomulikult võtan kaalus juurde, aga seda siiski ilmselt toitumisest ja pinge langusest.

EDU!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et kui iga jõutrenni järel teha aeroobset siis lihas ei arene hästi? kas ta areneb siis natuke kehvemini või väga kehvasti? kui pikk peaks olema massi kasvatamise tsükkel ja rasvaprotsendi vähendamise tsükkel?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere starter!

Massikasvatamise tsükkel sõltub ju eesmärgist! Kui sa oled praegu näiteks 70 kg raskune ja tahad oma kehamassi arendada 120-le kg-le, siis võtab see protsess ilmselt aastaid. Kui peale jõutrenni teed veel aeroobset peale, siis lihas areneb ehk isegi paremini, aga massiarendus võib seisma jääda. Ma ei saa öelda, et see 100% nii on, sest inimesed on erinevad ja noorte arenemine võib olla samuti väga erinev ning mõned protsessid, mis osadel sportlastel pidurdavad arengut, võivad teistel hoopis arengut soodustada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm...aga ma käin 4x nädalas Poksis ja tean et olen palju massi kaotanud(noh rasva orkhem :)) Kas peaksin lõpetama ning alustama tõsisema jõusaalit treeninguga? Või võin tegeleda nii poksiga kui jõusaaliga(hetkel on võimalik mõlemat a nii ka teen)Ainult...kas see on siis vale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nii suure koormusega on ka vaja väga palju energiat saada, seega peab toituma väga suurtes kogustes, et massi kasvatada! eelkõige peaks siis süsivesikutele tähelepanu pöörama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×