Jump to content
laukus

proteiin??

Recommended Posts

millist proteiini te soovitaksite mul votma hakata j2rgmisena kui ma olen seda No1

p2ris kaua kasutanud,,

ja voin oelda et on p2ris hea asi aga ma tahaks midagi veelgi paremat??

2kki te soovitaksite mulle midagi??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakka ostma kallimat proteiini, mida kallim seda parem - nii ma olen siin foorumis lugedes aru saanud :)

Paljuski ta nii on küll - mida kiiremini omastatav valgupulber, seda rohkem (ja keerulisem tootmisprotsess) tööd tema töötlemisel on tehtud ja seetõttu ka enamasti rohkem maksab.

Kuigi jah, on ka neid pulbreid, mis kvaliteedilt polegi nii eriliselt töödeldud (või lisakomponente lisatud), aga hinna poolest väga kallid ikkagi on. Vähemalt mõne pulbri puhul on jäänud selline subjektiivne mulje.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise soovitaksin WDGP, kus on hüdrolüüsitud vadakuvalk ning kõik muu vajalik lisaks, või siis Whey2 või Ion92. Viimased kaks on puhtad vadaku isolaadid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, märkasin ise ka, et amazoni poes müügil. Varem nagu polnud. Hind muidugi... Mujalt saab seda küll odavamalt! Vabandan. Aga hea pulber ikkagi. Soovitan kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei kujuta ette, kus seda siin Eestis veel võidakse müüa. Fitness.ee's ja Robocopis on lihtne. Kõik, kes alaga tegelevad, teavad fitness.ee'd vähemalt. Teab, kust otsida. Kaubavalik ka suht lai. Saladuskatte all võib öelda, et kohe lisandub valikusse veel üks bränd. Telliskivis juba väljas, aga veebipoodi panemisega tegeletakse hetkel seal peakorteris:) Kuulsin, et järgmine nädal peaks lisaks sellele veel üks lisanduma. Eks siis annavad uudiste all teada ka kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei, ei - ma ei rääkinudki Eestist. Elan hetkel Soomes ja siin on Ion92 pehmelt öeldes odavam kui Whey2 näiteks. Odavam just seetõttu, et UFS pakib/turustab seda nö. ilma brandireklaamita. Sellest suvest hakkasin seda kasutama - hindasid enne seda ei tea. Varem kasutasin BestWhey´d.

Tahan küll lisada, et ma ei taha mingil moel kritiseerida siinset poodi ja kogu selle amazon/fitness.ee´ga seotut. Tore, et selline ettevõtmine (ka see foorum!) on ja et see toimib. Ion92-e hind lihtsalt üllatas, natuke palju üllatas. Loodan et see hind on veel muutumas ja loodetavalt mitte põhja pool lahte sarnaseks Eestis oleva hinnaga, vaid vastupidi. B)

Muudetud kasutaja Aksel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

palju see siis Soomes maksab?

mis üldse proteiinide hinnad seal on äkki peaks ka endale soomest valku sebima;)

Muudetud kasutaja -ma2- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju see siis Soomes maksab?

mis üldse proteiinide hinnad  seal on äkki peaks ka endale soomest valku sebima;)

Eks palju oleneb ka sellest, mida keegi tahab.

Üldjuhul on hinnad sarnased - need pulbrid ju enamasti Soome kaudu Eestisse tuuakse. Ka see Ion92.

Muide see on USA pulber, mida selle Ion92-e all turustatakse. Link on siin:

http://www.biprousa.com/about_bipro.asp

Ei ole vist väga sobilik antud foorumis ja ka antud teemas konkurentide hinnapoliitikat arutada...

Muudetud kasutaja Aksel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×