Jump to content
SENA

Rasvarebend kõhu peal?

Recommended Posts

Enne kui korralikult trenni hakkasin tegema, oli mul küllaltki suur kõht ees (praegu olen 19). Nüüd olen trennis käinud ja kõht on oluliselt väiksemaks jäänud - vöö ümbermõõt 89 cm (on vähenenud mitukümmend cm), kuid üks probleem on ikka jäänud: Kui ma istun, siis tekib nn 3 kõhtu - 3 "mügerikku" või volti. Kui pärast pikalt istumist jälle püsti tõusta, siis jääb kõhu peale 2 punast triipu (ehk siis "1. kõht", triip, "2. kõht", triip, "3. kõht") - rasvarebendit?

Samas, kui pikamat aega püsti olla, siis need triibud kaovad ära. Seetõttu need vist ikka pole rasvarebendid???

Ma teen pidevalt trenni edasi, kuid kardan, et need triibud ikka jäävad. Kas tuleks kasutada mingit kreemi või lihtsalt edasi treenida ja loota, et kaovad ise ära?

Praegu on kõht suht kole. Vähemalt mind häirib see väga... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Istudes tekkivate voltide pärast pole nüüd küll vaja muretseda.

Mina olen oma kõhuga väga rahul, kuubikud jne aga istudes on mulgi kolm väikest volti. See on tingitud kõhul olevast rasvakihist, isegi kui see on õhuke tekivad istudes ikka voldid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks need voldid ole kõigil olenemata sellest kui suur või väike su rasvaprotsent on.

SENA soovitan sul lihtsalt palju aeroobset teha ja toitumist tuleks ka korralikult jälgida, siis need voldid lähevad kõvasti väiksemaks, aga täitsa ära ei lähe nad kunagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere! Mõtle nüüd natuke - Enne kui sa trenni tegema hakkasid oli sul ju suur kõht, pideva trenniga on vööümbermööt vähenenud ~ 20 cm! Aga kuhu pidi kaduma väljaveninud nahk nii kiiresti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

SENA, istud sa ikka sirge seljaga? Kühmus seljaga istudes tekivad jah voldid kõhule ja pärast jäävad punased triibud. Anoh, need punased triibud kaovad ära ju paari minutiga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×