Jump to content
conan

Jook peale trenni ?

Recommended Posts

Tere

Trenni alustan 10 min soojendus

seejärel ~60 min jõuharjutused

10 min ratas.venitused

Treeningu jooksul olen harjunud jooma 0,5 l spordijooki süsivesikute sisaldusega 6-8 g 100 ml kohta.

Nüüd tekib küsimus kas ka peale trenni on vaja juua ja kui tähtis see on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale koormust on vajalik samuti juua taastumisprotsesside kiirendamiseks ja energiavarude täiendamiseks.Selleks sobivad spordijoogid või õunamahl segatud mineraalveega vahekorras 1:2.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

reklaamida oskab igaüks.aga minuarust on peale trenni spets pulbrid kah olemas,tavaliselt mahlaga miksitakse. amazon poest ei ole vaadanud ise mis sobiks. aga ise olen joonud sellist :

http://www.nutriclick.com/fichaproducto/products_id/345

ei teagi kas eestis seda müügil on.mina sain seda teisest riigist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
WinchesterMan!

Jah, ikka sobib, aga Arctic Spordi joogid on vast paremad ja kasulikumad:-)

Mina tarvitan ka neid, sest ei pea vajalikuks pulbritega jännata ja tõesti mineraale ja vitamiine on neid ka!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui eesmärgiks natuke rasva% ka vähendada, siis trenni ajal ei ole mõtet värvilisi jooke manustada. Peale trenni sobivad väga hästi näiteks viljaliha sisaldusega mahlad (viinamari vm 100%-ne)

Eesmärk saada massivseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks nii ? Treener soovitas juua trenni ajal spordijooki, aitavad lihasmassi kasvatada.

Spordijoogi tootjad teavad väga hästi, et põhiline klientuur on neil joogipudeliga mööda saali jalutavad kujud, kes eriti ei higista. Sellepärast ongi need joogid tehtud liiga kanged, kuid maitsvad. Korraliku pingelise trenni ajal ei suuda organism seda siirupit omastada vaid see jääb makku loksuma. Ise olen korduvalt selle käes vaevelnud, kui näiteks kuskil maratonil on mõnes joogipunktis liiga kange segu tehtud.

Valmisjoogid tuleks kõik julgelt veega pooleks jagada, hea maitse kaob küll ära, aga organism võtab selle kõik ilusti vastu.

See tekst on rohkem mõeldud aeroobse treeningu kohta, aga ega kangi lükates ka hea ei ole, kui mingi kompott kõhus loksub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise joon peale trenni ca liiter õunamahla lahjendatuna mineraalveega 1:3 ja 1:2 kandis.Ja õunamahl on kodune,st isetehtud,prii igausugustest konservantidest ja värvainetest.Ajab spordijoogi mõõdu täitsa välja.Pealegi ei ole ma oma raha peale vihane,et seda spordijookide peale raisata...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×