Jump to content
Leopard

Nüüd on koht, kus saab ka arvamusi vahetada

Recommended Posts

Siinkohal tahaks teile tutvustada Fat Burneri kaasprodukti , mis võimendab joogi toimet . Kohe on müüki saabumas DVD - Fat Burn Attack !

Saadaval hakkab olema ka www.fitness.ee veebipoes.

post-29-1128588640_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei muidu kampaanja on hea. Umbes nagu kESKERAKONNAL. Minu arust mõttetult kallis. Paraku hakkab mulle manama mulje nagu oleks fat trendi jook. Teist lahust kasutades olen rohkem rahul, kuna seal on rohkem mineraale ja vitamiine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

algul endale ka ei meeldind maitse poolest......see rohelise tee ekstrakt andis imeliku maigu aga peale 3 või 4 korda siis oli juba ok....ja prg ei ole maigu kohta midagi halba öelda, täitsa hea:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
maitse pole suurem asi minu arust !

ei tea mulle maitse suht istub :blink: selline mõnus natuke kibekas

maitse poolest kõlbab viinale pealejoogiks..ei arva sellest maitsest mitte midagi :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võiks odavam jah olla, paljud huvilised on alles kooliskäiad, a kui leidub piisavalt kliente, miks peaks hinda alla laskma, kõik ju on tegelt raha teenimise peal väljas :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole regulaarselt kasutanud, et mingit toimet testida. Samuti ei ole suur rohelise tee maitse fänn. Kui keegi siin ütleks, et ta regulaarselt trenni ajal (no nii nagu räägitud, et pool enne trenni ja teine pool koos veega trenni ajal) kasutades on saanud paremaid tulemusi kui ilma, siis vast ostaks ka tihedamini .. Ja hind võiks tõesti sel juhul madalam olla, sest ilma tulemusteta joon vett edasi trenni ajal, mis tuleb palju soodsam :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selles rohelise sildiga fatburneris on karnitiini nii palju sees (3g) ,et joogi võib rahulikult jagada kolme päeva peale (iga päev 1g karnitiini mis on ka väga normaalne kogus kui sooviks kaalu langetus ) sest organism ei suudagi yhe päevaga nii palju karnitiini omastada yhe päevaga kui selles pudelis sees on . Nii et terve pudeli korraga ära joomine oleks raiskamine. Karnitiini soovitan soojalt kõigile .Väga hea väsimuse vastu ja aitab kiiremini taastuda . :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas vastab tõele, et organism suudab päevas omastada vaid 1g L-karnitiini? Selles suhtes oleks palju mõtekam osta siis ju sidruni oma, milles ongi 1g l-karnitiini, et hinnavahe on märgatav!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui roheline 3-ks jagada,kas siis PEAB seda veega lahjendama veel?

Ma jagan 3-ks osaks,1/2 (kolmeks jaotatud osast) joon enne jooksmist ära ja teise poole jooksmise ja puhkamise ajal.

Mida vähem vedelikku sees loksub,seda parem joosta ju?

Ja üldse,kui see kolmeks jagada siis sinna jääb naeruväärselt vähe alles ju.Jood poole ära,lähed jooksma ja pärast on alles jäänud asjast ainult vaht järel..

Muudetud kasutaja Driver poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×