Jump to content
kakur007

Rinnalt surumine

Recommended Posts

Olen 14 aastan ja pole j6usaalis trenni teinud ainult kodus ning surunu rinnalt 70 kg on see normaalne? Oleks vaja m6nda harjutust mis treeniks eriti rinnalt surmist. Ette t2nades! B)

14 aastase kohta, kes suuremat trenni nagu pole teinud - täitsa hea näitaja mu meelest ...

Võin öelda, et enamuse 10nda klassi poistest ei suuda isegi sellist raskust ära suruda ...

Edited by StaticMoth

khmn ... enamus gümnaasiumi lõpetajatestki ei suuda .. B) mis siin pattu salata , aga mina ka hetkel enam ei suru ära ,sest suvel sai natuke lohetatud :D Samas olen aga rahul sellega ,et surun oma kehakaalu ära ... ja praegu katsun rohkem rõhku seljale ja jalgadele panna , sest need on piirkonnad , mis on vähem arenenud .

Edited by Goth_

Pean Su rõõmu veidi vähendama (vist) ...

On tõesti tore, et surud oma noores eas 70kg üles. Aga. Kui kavatsed veelgi suurendada oma surumisrekordit ja kui see toimub peamiselt ainult rinnalihaseid treenides, siis tulemuseks saad väga kõvera keha! Treenides ainult õlga, unustades selja lihaste samas mahus treenimise, tõmbuvad õlad ette.

Sama on lugu treenides ainult selga (siis "jäävad" õlad taha).

Seega. Treenides keha, peaks alati jälgima antagonistlike lihaste (biiceps-triiceps, rind-selg, jala sirutaja-painutaja, jne.) võrdset treenimist.

Ära nüüd ainult ära ehmata. Jätka trenni, ka rinnalt surumist, aga lisa rinna trennile keha terviklikum arendamine. Edu Sulle! B)

arvan nii et suht hea tulemus tõesti;)

ise tegin ka oma paar aastat tagasi ainult kodus trenni ja ütlen et surumis tulemus oli parem 14 aastaselt, kuigi jah 70 on tõesti kõva tulemus juba sinu vanuse kohta, oleneb muidugi palju sa kaalud ka:)

aga soovitan enne kodus igast asju treenid noorena ja harjutused selgeks saada ja siis hiljem nii umbes 15-16 aastasena juba kindlalt jõusaali kasutama;)

Tulemus onväga hea. Kahju, et mina 14a jõusaalist midagi ei teadnud. Tegelt teadsin nats aga selleks väheseks teadmiseks see jäi kuni 16 aastaselt käima hakkasin. 70kg surusin mina alles u16,5 aastaselt.

ma soovitan siin ülevalt surumine võtta ja sealt selle kava järgi teha;)

see aitab ka, ja noh eks proovi rohkem siis triitsepsile ja rinnale rõhku panna, aitab kõvasti;)

ma soovitaks teha trenni kangi rinnalt surudes sellisel viisil...

isiklikutlt teen nii ja on kasu ka.

algul 60kg minngi 15*,siis 65kg 10*,siis 70kg 8*,siis 75kg 5* ja lõpuks 80kg 3*...

ma teen nii aga raskused võivad olla sellised mida ikka jõuab tõsta ka mõtetu un suruda yht raskust pool elu....

ma olen 14 aastane puhtalt pane 100kg

see 70 on ikka väga hea kui pole veel trennigi teinud

Jah..Vägev..

Sellistest vendadest on juba küll kuuldud..Tahaks mõnda näha kah

ma surusin ka täna 500kg. homme peaks rohkem suruma. on see hea? krt rinnalt surumise teema on olemas. iga kollanokk teeb uue teema ja küsib on see hea tulemus. margine. mingine uhkustamise värk kellel pikem riist vms...

ma olen saja kilone 4 aastat surun 20 kilo (tühja kangi) et on see ka hea tulemus?

Ma raskemaid raskusi kardan. Irw poisid saage suureks ja esitage mõistlikke küsimusi.

ma alustasin eelmise aasta juulis ja surusin 50 kilo rinnalt...sama aasta detsembris läks 80 kilo üles ja praegu surun 84...aasta ajaga pole midagi juurde tuld. Tegin 8 kuud järjepidevalt ühe kava järgi trenni...suht kahtlane.

14 aastase kohta on 70 kilo suht utoopiline minu jaoks, aga tubli tulemus :)

Edited by n2k

alustasin teenimist 2,5 kuud tagasi. see siis 17 aastaselt. siis surusin 75kg rinnalt. nüüd tuleb 97kg. ise kaalun hetkel 73kg.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.