Jump to content
Makaveli

Areng ühe aastaga

Recommended Posts

Leidsin ühe (küllalti ebaõnnestunud) pildi 2004 aasta oktoobrist. Tegin sellel reedel peale selja/biitsepsi trenni ühe pildi ja mõtlesin , et nüüd on hea neid omavahel võrrelda. Kuigi 1. pilt pole eriti hästi välja tulnud , on siiski võimalik tolle aja vormi välja lugeda. Mis te mu arengust arvate?

Oktoobri lõpp 2004

Septembri lõpp (30.sept) 2005

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Leidsin ühe (küllalti ebaõnnestunud) pildi 2004 aasta oktoobrist. Tegin sellel reedel peale selja/biitsepsi trenni ühe pildi ja mõtlesin , et nüüd on hea neid omavahel võrrelda. Kuigi 1. pilt pole eriti hästi välja tulnud , on siiski võimalik tolle aja vormi välja lugeda. Mis te mu arengust arvate?

Oktoobri lõpp 2004

Septembri lõpp (30.sept) 2005

õlg on palju parem ja muidu ka väga hea ! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelt võiks foorumi koorekiht teha sellis alafoorumi, kus iga kasutaja saab lisada oma teemasse kogu oma arengu ning teised seda kommenteerida. Alafoorumi nimeks võiks olla ntx "Kasutajate areng" vms. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelt võiks foorumi koorekiht teha sellis alafoorumi, kus iga kasutaja saab lisada oma teemasse kogu oma arengu ning teised seda kommenteerida. Alafoorumi nimeks võiks olla ntx "Kasutajate areng" vms. :D

No igal juhul oleks asjal rohkem mõtet,kui teatud seltskonna virtuaalsetel rekordipüstitustel stiilis olen 14-aastane,kaalun 40kg ja surun rinnalt 140kg ..., :D

Siin vähemalt selged pildid ees, B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selline vana teema siis :ph34r: Ei mäletanudki , et oleksin kunagi midagi sellist postitanud. Lähipäevadel üritan panna üles pildid, mis on tehtud 2007. aasta mai lõpus. Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×