Jump to content
capoguy

sirutajate ja painutajate kava

Recommended Posts

Kuna kirjutasid,et alakeha on proportsioonist väljas võrreldes ülakehaga,siis internetis erinevad sinu,minu ja Mareki nägemused sinust kardinaalselt.

Tõmbed arendavad küll biitsepsite jõudu,kuid sellist biitsepsist kui Marekil on võimatu ilma spets.harjutusteta arendada.Aga eks Marek ise soovitab,mida teha.

et siis paremat ettekujutust anda, siin minu mõõdud lihaseid pingutamatta mõõdetuna Mai 2005/täna:

Pikkus 184cm, Kaal 86/90 kg, kael 40cm, õlavars(90 kraadi) 36/38cm, käsivars 30/32cm, rind(välja hingates) 106/112cm, talje 85cm, puusad 104/103cm, reis 62cm, säär 44/43cm - haige achilleuse pärast vist väike atrofeerumine.

Neid andmeid võrdlen Joe Weideri koolkonna spetsialistide poolt välja töötatud ideaalproportsioonidega http://www.zone.ee/kulturismiweb/proportsioonid.htm

Muudetud kasutaja capoguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadates neid mõõtusid,ei loe mina kusagilt välja,et jalad oleksid proportsioonist väljas.Täiesti normaalne sportlik kehaehitus.Kuna kavas on palju harjutusi rinnalihastele ja seljale,siis mina soovitaksin lisada biitsepsile mõne lisa harjutuse,sest muidu võib biitseps sinu pikkuse juures tunduda peenike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kangi surumisel rinnalt,lamades,kaldpingil,neg.kaldpinnal töötavad ka triitsepsid.Lisaks kaks spets.harjutust-surumine rööbaspuudel ja allasurumised plokil ,annavad triitsepsile piisava koormuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõmbed plokiga kukla taha, rinnale jne. pluss noodipult ei anna siis biitsepsile piisavat koormust?

Annavad küll koormuse,aga biitsepsile on sul ainult üks spets.harjutus,"noodipult", aga triitsepsile kaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte harjutuste hulk ega harjutus ei ole niivõrd tähtis vaid see kuidas harjutust sooritada. Uskuge, siin on väga suur vahe kas olla biitsepsit tehes 3 seeriat mõttega asja kallal, või 13 seeriat lihtsalt läbi teha. Siin kehtib täielikult selline ütlus nagu filmis "Kevade" et parem pool aga see olgu hästi tehtud ja ise.

Võid ju OldMan-i rahustuseks siis kas triitsepsil ühe harjutuse ära jätta või biitsepsile ühe lisada. Vähemalt luba talle seda, siis ehk rahuneb maha. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaata,Marek,see,mis on sinule nii selge nagu 1x1,ei ole seda teps mitte teistele.

Loomulikult tuleb õppida tunnetama oma lihaseid ja vastavalt sellele ka treenida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõuatõmme althaardega on SAMA PALJU spets harjutus biitsale kui kätekõverdused rööbaspuudel triitsale http://amazon.ee/main.php?main=artikkel&co...w=1&textID=2322

seega mul siiski 2 harjutust mõlemale.

Kui väga norida, pole ka rööbaspuudel kätekõverdused spets harjutus triitsale, sest on on kaastoimega rinnale ja õla eesmisele osale nagu lõuatõmme seljale ja õla tagumisele osale.

Muudetud kasutaja capoguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lõuatõmme althaardega on SAMA PALJU spets harjutus biitsale kui kätekõverdused rööbaspuudel triitsale http://amazon.ee/main.php?main=artikkel&co...w=1&textID=2322

seega mul siiski 2 harjutust mõlemale.

Kui väga norida, pole ka rööbaspuudel kätekõverdused spets harjutus triitsale, sest on on kaastoimega rinnale ja õla eesmisele osale nagu lõuatõmme seljale ja õla tagumisele osale.

Marek ütleks selle peale "tehke rohkem trenni ja mölisege vähem!" :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×