Jump to content
vend vähk

Vend Vähi treeningkava

Recommended Posts

Teema on väga huvitav, saab palju teada ja kava ka väga ahvatlev. Tekkis aga üks küsimus : oletame, et sul on võtta see 5 päeva trenniks, aga sa teed trenni kava järgi, mis on jaotatuna neljaks. Et siis mis on erinevus 3,- 4,- ja 5 ks jaotatud kavadel ? Ma saan aru, et kui sul pole seda aega võtta, siis on see hea, aga kui on aeg olemas ? Kas rohkem harjutusi toob suurema koormuse päevale ja seejuures arened paremini ? Või vastupidi. Ja siis seesugune küsimus, et kui sa teed 4ks jaotatud kava, kas seda ei või teha 5 korda nädalas ? või siis juba võtta viieks jaotatud kava ?

Loodan, et keegi saab midagi aru ka :)

Ma ei tea mida teie sellest kõhu trennist arvate, aga mina lõpetan ka alati iga trenni kõhuga :)

Ühesõnaga, tahad sa teada saada, mis vahe on erinevatel jaotustel - nt. 2 päevane kava vs 4 päevane kava. Mida rohkem trennipäevi, seda rohkem saad teatud lihasgrupile keskenduda - seda enam koormust. Samuti saad nende lisatrennidega mahajäänud lihasgruppe järgi aidata, à la 1 kerge rind ja raske rind nädalas. Varieerimisvõimalusi on palju ja samuti erinevaid jaotusi.

Lõpetuseks, see, mis sobib Imre Vähile ei pruugi sobida mõnele teisele inimesele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ühesõnaga, tahad sa teada saada, mis vahe on erinevatel jaotustel - nt. 2 päevane kava vs 4 päevane kava. Mida rohkem trennipäevi, seda rohkem saad teatud lihasgrupile keskenduda - seda enam koormust. Samuti saad nende lisatrennidega mahajäänud lihasgruppe järgi aidata, à la 1 kerge rind ja raske rind nädalas. Varieerimisvõimalusi on palju ja samuti erinevaid jaotusi.

Lõpetuseks, see, mis sobib Imre Vähile ei pruugi sobida mõnele teisele inimesele.

Nii seda ma soovisin teada, aga siiski jäi see küsimus, kas 4 päevast kava võib teha nii, et teed 4 päeva ära ja viiendal päeval alustad uuesti ja peale nv jätkad sealt kust lõpetasid ? Või oleks selline jaotus liiga eba. Kuna ise nv ei ole aega, siis nädala sees kõik päevad tahaks viimast võtta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui saladus ei ole, siis mis harjutusi ja palju sisaldab see "KÕHULIHASTE TREENING"?

Imre trenne nähes teeb Imre (väga) palju kõhulihast. Ja nagu ta ka foorumis on rääkinud, on see igal inimesel individuaalne - kellel taastub ära ja kellel mitte. Meie ( Tartu noorte treeningrühma )kavas on iga trenni lõpus kaks erinevat harjutust kõhule. Üks harjutus sisaldab ~ 4 seeriat ja 25-30 kordust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii seda ma soovisin teada, aga siiski jäi see küsimus, kas 4 päevast kava võib teha nii, et teed 4 päeva ära ja viiendal päeval alustad uuesti ja peale nv jätkad sealt kust lõpetasid ? Või oleks selline jaotus liiga eba. Kuna ise nv ei ole aega, siis nädala sees kõik päevad tahaks viimast võtta

Kui sul on tõesti E-R aega trenni teha, siis pigem tee E,T ja N,R - võta K, L, P vabaks. Ise ma erilist mõtet ei näe selle sinu väljapakutud variandi juures. Pigem keskendu igale trennile eraldi ja proovi seal maksimum võtta, mitte kvantiteedile. Näiteks mina ei suudaks ennast 5 päeva järjest tappa. Samas enda treening on natuke spetsiifilisem võrreldes tavapärase kangitõstmisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis teema see arhiivist üles leitud on :) Mul ei ole praegu eriti palju aega siin kirjutada- homme samal ajal hakkame juba Hispaaniasse jõudma. Nii palju võin öelda, et 2007 lisasin oma treeningprogrammi ka bodypumpi ja pärast seda (kokkulangevus?) olen ka kogu aeg suurvõistluste finaali pääsenud. Bodypump on vahelduseks ideaalne! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul on tõesti E-R aega trenni teha, siis pigem tee E,T ja N,R - võta K, L, P vabaks. Ise ma erilist mõtet ei näe selle sinu väljapakutud variandi juures. Pigem keskendu igale trennile eraldi ja proovi seal maksimum võtta, mitte kvantiteedile. Näiteks mina ei suudaks ennast 5 päeva järjest tappa. Samas enda treening on natuke spetsiifilisem võrreldes tavapärase kangitõstmisega.

Taga ajangi kvaliteeti, sellepärast kirjutasingi, hetkel teen edasijõudnute kava jaotatune viieks. Kuid kohati tundub, et kas ei saa piisavalt koormust või ma ei tea mis probleem on. Samas kui vaatan neljaks jaotatud kava, siis see on palju mahukam ja saab ennast korralikult ära väsitada nende nelja päevaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mis teema see arhiivist üles leitud on :) Mul ei ole praegu eriti palju aega siin kirjutada- homme samal ajal hakkame juba Hispaaniasse jõudma. Nii palju võin öelda, et 2007 lisasin oma treeningprogrammi ka bodypumpi ja pärast seda (kokkulangevus?) olen ka kogu aeg suurvõistluste finaali pääsenud. Bodypump on vahelduseks ideaalne! :)

Ehk kui aega leiad võiksid meid ka valgustada Hispaanias toimuvaga, loeks meeleldi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk kui aega leiad võiksid meid ka valgustada Hispaanias toimuvaga, loeks meeleldi.

Püüan homme korraliku kaamera ja arvuti kaasa võtta, et fitness.ee huvilised saaksid toreda ülevaate meie üritusest :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taga ajangi kvaliteeti, sellepärast kirjutasingi, hetkel teen edasijõudnute kava jaotatune viieks. Kuid kohati tundub, et kas ei saa piisavalt koormust või ma ei tea mis probleem on. Samas kui vaatan neljaks jaotatud kava, siis see on palju mahukam ja saab ennast korralikult ära väsitada nende nelja päevaga.

Kui tahad 5 päeva nädalas teha siis võta 5'ks jaotatud kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Taga ajangi kvaliteeti, sellepärast kirjutasingi, hetkel teen edasijõudnute kava jaotatune viieks. Kuid kohati tundub, et kas ei saa piisavalt koormust või ma ei tea mis probleem on. Samas kui vaatan neljaks jaotatud kava, siis see on palju mahukam ja saab ennast korralikult ära väsitada nende nelja päevaga.

mis sul eesmärk on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Püüan homme korraliku kaamera ja arvuti kaasa võtta, et futness.ee huvilised saaksid toreda ülevaate meie üritusest :D

Rõõm kuulda :) Kui ma juba selle teema üles korjasin siis võiks ehk pole palju paluda Hr. Imrel uuendada ka treeningkava :) (muidugi kui aega saab kunagi)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis sul eesmärk on?

Eesmärgiks on ikka massi kasvatamine ümber luude. Ka mulle paistab see mõte neljase kava jaotamisest viiele päevale kuidagi eba. Seega, kui ma praegu tunnen, et see viieks jaotatud kava mulle ei sobi, võin ma neljaks jaotatu ja sisukama peale üle minna, et võtta viimast nendest neljast päevast ja reedel ka teha aeroobne trenn ? Esmaspäeval peale jalgade trenni teen ka 30-45 min aeroobse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik uus on ammu unustatud vana. Uued tugevad noored spordipoisid on peale tulemas ja täna hommikulgi saatsin ühele aktivistile just selle kava. Ajab asja ära küll! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×