Jump to content
vend vähk

Vend Vähi treeningkava

Recommended Posts

to Oskar: Kordan veelkord: soolade tarbimine on individuaalne! Ma ei ole kunagi suur soolasõber olnud ja ka tavatoidus on vähe soolasid. Kui praegu on minu kõhulihaste kuju vaevumärgatav, siis sellise dieetprogrammiga hakkab see iga päevaga järjest paremini nähtavale tulema. Eesmärgini on aega veel alla 2-e kuu(esimene võistlus 22 aprill?) ja võin 100% kindlusega väita, et 10-e päevaga ei juhtu minu puhul midagi, sest olen oma varasemas elus ilma soolata päris pikkasid perioode üle pidanud elama. Sinul on oma raamatutest loetud seisukoht ja minul praktikas läbitöötatud(2005- 7 võistlust) seisukoht. Kevadeks on plaanis oma vormi OLULISELT parandada, et mitte iseendale hiljem etteheiteid teha! Nagu ma olen ka eelnevalt näiteks toonud, treenin ma ka kõhtu iga päev, kuigi erinevate spetsialistide hinnangul ei ole see õige. Huvitaval kombel tunneb väga palju rahvast huvi just minu kõhulihase treenimise saladuste vastu, sest kuna paljud spetsialistid räägivad, et iga päev ei ole soovitav kõhtu teha, siis loomulikult tekib paljudel kahtlus, et äkki Vähk ajab mingisugust jama ning varjab midagi:-)))

Kulturismis ei saa üldistusi teha!!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

MInd ennast paneb ka mõtlema kuidas Imre ültse vastu peab sellise koormusega.Sõjaväes sõbrad räägivad ,et käivad ja trambivad igapäev ringi ja päris raske pidi olema:S

Kas sa Imre igapäev pääded jõusaali või vahest pead leppima kätekõverduste ja kõhulihaste tegemisega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tere

selline küsimus siis,et kas sa peale aeroobset võtad valgu ja süsivesiku shegi sisse,no nagu enne kangitreinni.

Muudetud kasutaja Strong poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sain väga palju targemaks, plussiks nimetaksin seda, et sa oma toiduvalikut veidi tutvustasid, sest enamus kipub seda miskipärast varjama!

on sul ka ehk mõni oma salaretsept massi tõstmiseks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sain väga palju targemaks, plussiks nimetaksin seda, et sa oma toiduvalikut veidi tutvustasid, sest enamus kipub seda miskipärast varjama!

on sul ka ehk mõni oma salaretsept massi tõstmiseks :)

Salaretsepti ei ole, sest niiöelda massiperioodiks viimastel aastatel on liiga vähe aega jäänud. Sellise retsepti puudumisele vaatamata on mul kehakaal ikkagi pärast võistluseid tõusnud juba üle 10 kg. Kõik, mis puudutab massi ja toitumist, on väga individuaalne ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vahel teen, aga põlveliigesed ei ole kõige tugevamad ja eelistan siiski masinaid. Oma noore elu jooksul olen neid põlveliigesteprobleeme küllalt näinud. Parem karta kui kahetseda!

Śealt eest on vist postitus ära kadunud ja ei tea täpselt kes mida küsis. Aga ma aiman et kükid kang turjal, et see siis võib põlveliigestele hakata ?

Ja kas parem joosta või rattaga sõita ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Śealt eest on vist postitus ära kadunud ja ei tea täpselt kes mida küsis. Aga ma aiman et kükid kang turjal, et see siis võib põlveliigestele hakata ?

Ja kas parem joosta või rattaga sõita ?

Jooksmine pehmel maastikul näiteks metsas!

Ja ega see kükk nüüd nii hull kah pole kui arvatakse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jalapäeval rinda veel otsa teha...????? :D

Mis selles häda? Raske ta on, aga jalg + ülakeha suruv või tõmbav on iseenesest igati ok ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas naistele on ka mingeid sarnaseid kavasid? Ma mitte kuskilt ei leia.. Tahaks niisama ennast ilusaks treenida jõusaalis.. Oskate ehk nõu anda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas naistele on ka mingeid sarnaseid kavasid? Ma mitte kuskilt ei leia.. Tahaks niisama ennast ilusaks treenida jõusaalis.. Oskate ehk nõu anda?

Tööriistad ------> Treeningkavad. Vali sobiv välja, Kiivika koostatud, tasuta olemas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Super. Aitäh.

Ma olen nii algaja siin portaalis, et ei olnud neid kavasid veel avastand. Prindin kohe välja ja täna trennis katsetan. '

Veelkord tänud. Tore foorum :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Super. Aitäh.

Ma olen nii algaja siin portaalis, et ei olnud neid kavasid veel avastand. Prindin kohe välja ja täna trennis katsetan. '

Veelkord tänud. Tore foorum :D

Algaja kava tegin täna läbi. Päris lahe.. :) Kõik lihased said ilusti läbi tehtud aint et nii palju kaua aega kulus selle peale :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algaja kava tegin täna läbi. Päris lahe.. :) Kõik lihased said ilusti läbi tehtud aint et nii palju kaua aega kulus selle peale :D

Proovi teha lühemad puhkepausid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
30-40 sek seeria vahel ja siis kohe järgmisele masinale. :D

Okei, selge! :D Siis ei pea vähemalt puuduliku intensiivsuse pärast muretsema. :)

Teen ise samuti u 30-50 sek pause ja tulemused on paremad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, selge! :D Siis ei pea vähemalt puuduliku intensiivsuse pärast muretsema. :)

Teen ise samuti u 30-50 sek pause ja tulemused on paremad.

Kas tõesti, see kui pikk on paus harjutuste vahel, muudab tulemust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti, see kui pikk on paus harjutuste vahel, muudab tulemust?

Jah, vägagi.

Pikema pausi korral suudavad lihased rohkem taastuda ning jõu kasvatamise seisukohalt on see igati hea.

Lühike paus aga stimuleerib paremini testosterooni eritumist ning lihasesse on võimalik pumbata rohkem verd.

Lühike paus peaks olema hea nii massi kui rasvapõletuse jaoks.

Keegi võiks mind nüüd natuke täiendada ka... :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, vägagi.

Pikema pausi korral suudavad lihased rohkem taastuda ning jõu kasvatamise seisukohalt on see igati hea.

Lühike paus aga stimuleerib paremini testosterooni eritumist ning lihasesse on võimalik pumbata rohkem verd.

Lühike paus peaks olema hea nii massi kui rasvapõletuse jaoks.

Keegi võiks mind nüüd natuke täiendada ka... :(

aga kui ma tahan niisama vormi? jumala eest ma ei taha mingiks bõkiks naiseks saada :D tahaksin ilusaid kenasid reljeefe... ja sitkust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema on väga huvitav, saab palju teada ja kava ka väga ahvatlev. Tekkis aga üks küsimus : oletame, et sul on võtta see 5 päeva trenniks, aga sa teed trenni kava järgi, mis on jaotatuna neljaks. Et siis mis on erinevus 3,- 4,- ja 5 ks jaotatud kavadel ? Ma saan aru, et kui sul pole seda aega võtta, siis on see hea, aga kui on aeg olemas ? Kas rohkem harjutusi toob suurema koormuse päevale ja seejuures arened paremini ? Või vastupidi. Ja siis seesugune küsimus, et kui sa teed 4ks jaotatud kava, kas seda ei või teha 5 korda nädalas ? või siis juba võtta viieks jaotatud kava ?

Loodan, et keegi saab midagi aru ka :)

Ma ei tea mida teie sellest kõhu trennist arvate, aga mina lõpetan ka alati iga trenni kõhuga :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga kui ma tahan niisama vormi? jumala eest ma ei taha mingiks bõkiks naiseks saada :) tahaksin ilusaid kenasid reljeefe... ja sitkust.

Naistel on ikka väga raske põkiks saada :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×