Jump to content
-Egert

Trenn ei anna tulemusi.

Recommended Posts

Üks sõber on treeninud amazoni rinnalt surumise kava järgi juba 4 nädalat, kuid ei ole siiani tulemusi olnud. Pulbreid ta tarvitama ei taha hakata. Kuidas saaks parandada tulemusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olengi see ,kellest Egert räägib.Mul yks sõberi tegi selle sama kava järgi mille järgi mina teen 2nädalat.Tal tal tuli see raskus siis ylesse mis mul ei tule weel.Ja ma olen trenni tegelt rohkem teinud kui 4 nädalt.Selle kava järgi olen teinud 4 nädalat,aga enne seda tegin juba trenni mingi 3,4 nädalat.Ja midagi pole muutunud.Lükan rinnalt ikka sama palju ,kui siis kui ma alustasin trenni tegemist.Teised sõbrad teevad 2-3 nädalt ja tuleb juba uus rekord(nad aineid ei kasuta)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui asi ikka tulemuse peale käib, siis ei saa lihtsalt paberilt kava maha lugeda. Teise inimes kava kasutades pead reeglina nii mõndagi enda jaoks ümber kohandama.

Kui tahad kusagile surumises areneda, siis tuleb endale teooria selgeks teha. Seejärel analüüsi enda nõrku kohti - nii lihaseid kui ka tehnikat ja hakka vastavalt treenima.

Muide, reeglina iga kava arendab midagi, aga selleks tuleb lihtsalt jõhkralt pingutada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ega see 4 nädalat mingit tulemust annagi..jõusaalis on tähtis järjepidevus..ja tõsilugu on see, et mõnele on antud annet hästi areneda ja mõnel tuleb see raske tööga..edu treeningutel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid põhjusi võib olla kümmneid, miks tulemus ei parane. Asi võib olla selles, et lihased ei taastu ära, kui eelnevalt pole treeninud ("krunti all"). Teiseks ehk ei saa organism vajaliku energiat, ehk toitutakse halvasti jne. Raske öelda paugust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

4 nädalat on tõesti naljakas aeg soovide täitumiseks.

Hakkasin metsas jooksma 10 km`t (juuni keskel). Algul tasapisi ja aeg tuli 60 minuti kanti.

Nüüdseks(kolmapäeval käisin viimati) olen jooksnud ca 360 km ja olen aega parandanud kohutavalt. Eelviimane kord oli aeg 50. 56 ja viimane kord jõudsin alistada maagilise 50piiri.

Sain ajaks 49.17. Sealjuures keskmine puls 161, energia kulu selle 10 km läbimiseks oli 687 kilokalorit.

Tehke järgi.

4 nädalat ei muutunud minu aeg peaaegu üldse aga enam vähem peale seda hakkas vähenema küll. Muidu rendin autosid www.rendiautorent.info

Muudetud kasutaja reisumees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahest on nii et ei tule lihtsalt juurde. ja siis mingi aeg jälle tuleb. oleneb täitsa. aga ma arvan, et sa pead palju kirjandust lugema kulturismi teemal, pisut silmaringi laiendama. Muidu ma tegelen chillimisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See ongi paljude jõutreenijate viga, et nad ei oska oma vigu analüüsida ja ei hakkagi kunagi oskama...

Sea endale reaalsed eesmärgid, praegu Sul justkui neid polekski...

"ah tahan suruda"

Jõu ja lihastreeningud nõuavad head analüüsivõimet.. Alguses arenevad kõik, aga varsti tuleb kehaliste võimete piir ja tuleb näha rohkem vaveva et keret n-ö "petta"... :)

Ma arvan, et praegu on sinu viga lohakas ja laisk trenn. Ajad seal trennis sõpradega juttu ja laiskled.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik ei tule nö üleöö..vaja on kannatust, rahu ja ainult rahu, järjepidevust ja alla mitte anda, siis tulevad ka tulemused, sa jõuad neid raskuseid eluaeg peale panna :D Kõige tähtsam on õieti teha, siis on ka tulemused näha, kuid mitte kohe, sellex kulub aega, kannatust ja natuke ka raha :D Söö, treeni, söö, puhka, söö, puhka, söö, treeni.... :)

Muudetud kasutaja Xero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen ise 13 aastane ja treenin niisama trenni jaoks..ma praegult treenin ,et tõsta lamades rinnult umbes 45 kilone kang.mõni nädal treenimist ja tõstan selle üles :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen ise 13 aastane ja treenin niisama trenni jaoks..ma praegult treenin ,et tõsta lamades rinnult umbes 45 kilone kang.mõni nädal treenimist ja tõstan selle üles :)

good 4 u!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Zz

Küsimus selline, et kas viletsa söömisega, ehk siis 2g valku kehakg kohta ei tule elusees läbi, on üldse võimalik massi suurendada?

Ehk siis mis tulemus on treenimisel ilma korraliku toiduta?

Reljeef, jõud ja midagi muud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus selline, et kas viletsa söömisega, ehk siis 2g valku kehakg kohta ei tule elusees läbi, on üldse võimalik massi suurendada?

Ehk siis mis tulemus on treenimisel ilma korraliku toiduta?

Reljeef, jõud ja midagi muud?

2g valku kehakaalu kg kohta on normaalne kogus massi kasvatamiseks. et lihasmassi juurde saada on vaja meeletult ka süsivesikuid tarbida, et kehal jätkuks energiat lihaste ehitamiseks.

toitumine on igatahes vähemalt sama tähtis kui treening ning selle PEAB normaalseks saama, et tuleksid head tulemused!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×