Jump to content
RixRaxPox

Rinnakorvi kuju, kanarind

Recommended Posts

Tere.

Mul on kanarind, mis harjutusi peaks jõusaalis tegema et see ära kaoks?

Olen kuulnud et ainult rinna ja kõhulihaseid ka ei või teha, aga palun andke nõu.

Keegi saaks mingi kava anda kus on kirjas mida teha ja siis mida sööma peale treeningut?

Käin ka jalgpalli trennis.

Mure on suur palun aidake !

Andmed:

177cm pikk

63kg raske

vanus 14 aastat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa oled minuarust sellise teema juba teinud eelmise aasta septembris, kas treeningutest ei ole kasu olnud ja oled ikka kimpus sellega? Mul omal ei ole just kanarind. Kuid parem rinnakorv on seespool, mina treenin paremat poolt rinnapäeval raskemate raskustega, kangile lisan paremale poole näiteks 2.5 kilo rohkem jne. hantlitega samamoodi, võtan paremasse kätte 2.5 kg raskema hantli, olen 5 kuud treeninud ja asi on natuke parem, kuna lihasmass kasvab peale, kuid vasak on ikka suurem, aga jätkan samas vaimus ja küll ta ühtlustub. Kuid "pullover" harjutus pidi aitama rinnakorvi vormida nooremas eas, aga liiga suure raskusega ei tohi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tee trenni, kasvata normaalne rinnalihas või mine ilukirurgi juurde, mis soovitusi sa loodad, et määri mett peale ja luu muutub teistsuguseks? Kannarinnavastaseid harjutusi pole, nii et pole mõtet anti chickenbreast prssi või fliesid otsida, sama valem, mis lihase kasvatamiseks ikka - söö, treeni, puhka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee trenni, kasvata normaalne rinnalihas või mine ilukirurgi juurde, mis soovitusi sa loodad, et määri mett peale ja luu muutub teistsuguseks? Kannarinnavastaseid harjutusi pole, nii et pole mõtet anti chickenbreast prssi või fliesid otsida, sama valem, mis lihase kasvatamiseks ikka - söö, treeni, puhka.

ma küsingi mis harjutusi peab tegema ju!

ja mida sööma peale trenni ja tahaks veel teada mis toidulisandeid süüa?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja mida sööma peale trenni

Kanarinda ära siis igaks juhuks söö :unsure:

Kuna sa nii umblaisk oled ja isegi iseenda eelmise küsimuse vastuseid ei viitsi lugeda siis ma sulatasin kõik selleteemalised postitused kokku. Loe nüüd ilusti algusest lõpuni läbi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin ,et siin ka "kanarinnaga" seotud teema.Nimelt on endalgi kanarind ja 3 aastat tagasi olin üsna valiku ees ,kas minna noa alla või teha füüsilist.

Nüüdseks olen 17 ja üritanud võimalikult vähe märgatavaks lihvida.

Kätekõverdused on selleks väga hea lahendus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

et selga on tekkinud väike küür, oleks vaja vist selga treenida? Mis oleksid parimad harjutused?

Mul on ka kanarind(kui keegi teab mis see on), siis võiks keegi rääkida kuidas sellest vabaneda, või seda vähem nähtavaks teha, mis oleksid parimad ülessanded?

palun aidake, Alexander.

mõtlesin et lisan mõned pildid, kuna mure on suur ja tahaks nõu mis harjutusi teha ja kuidas, tahaks harjutusi mida saaks kodus hantlitega teha ja jõusaalis.

Muudetud kasutaja AlanBStard poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbral on sama probleem, eriti hull oli mõned aastad tagasi, kui ta oli võrdlemisi peenike.. Nüüd on juba päris soliidne ja üldiselt ei märgata seda.

Tee lihtsalt korralikult trenni ja kasva, muud tarka pole soovitada sulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli lehterrind, samalaadne pilt ka siit teemast läbi jooksnud - see kujutab endast rinnakorvis olevat sissepoole lohku. Tehti kokku 6 operatsiooni, läks halvasti, ei saanud korda. Üks pool on korras ja teine ikka sisse vajunud.

Olin ka komplekside käes, häbenesin, enesehinnang madal jne, aga otsustasin jõusaalis hakata käima ja peale seda pole pidanud enam halvasti tundma ennast. Treeni ennast suuremaks, kogu massi, korralik rinnalihas ning sellist asja ei märka enam isegi. Kõhnana paistab see rohkem välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks veel - ei ole kindlaid harjutusi mis just selle probleemi ära võtaks, treeni tervet keha, tee baasharjutusi (kükk, jõutõmme, lamades surumine, military press). Ise tegin jõukava ja sõin nii palju kui suutsin, et kasvada ja veelkord kasvada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõtlesin et lisan mõned pildid, kuna mure on suur ja tahaks nõu mis harjutusi teha ja kuidas, tahaks harjutusi mida saaks kodus hantlitega teha ja jõusaalis.

piinlik on, aga noh...

pildid:

http://www.upload.ee...81/DSC00949.JPG

http://www.upload.ee...75/DSC00948.JPG

http://www.upload.ee...91/DSC00957.JPG

piltide põhjal paistab küll väga pseudoprobleemina.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×