Jump to content
RixRaxPox

Rinnakorvi kuju, kanarind

Recommended Posts

võin sind lohutada et i se tunnen sama moodi , mul samuti yks probleem rindkerega aga mul on selline suhtumine et kui kellegile ei meeldi siis ärgu vaadaku ja kui kellegil miskit ütlemist siis ma ütlen 10 korda valusamini vastu või teen:P

Noh keegi mul pole midagi ütelnud selle kohta midagi, aga see viib enesehinnangu alla, sõpradega saan hästi läbi, pole keegi midagi öelnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas see paistab silma just sealt kus lihast pole? Või annab lihast peale kasvatada?

Ise soovitan operatsiooni teha kui väga häirib ja sinna lihas peale ei kasva.

Tähendab kui ma keeran kogu keha paremale siis nagu vask pool läheb sama ette, nagu siis on normaalne, ma ei tea kas sinna lihast annab kasvatada. Tähendab kui ma nagu pingutan siis tunnen kuidas lihas läheb pingule, see natuke kõhulihastest ülal pool ning parema keha poole 1 kõhulihas on ka suurem. kas see võib tekkida sellest et ma olen olnud kogu aeg arvutis pikka aega ühe koha peal istudes. Kui see on nii siis ma ei taha kunagi enam arvutis olla :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tähendab kui ma keeran kogu keha paremale siis nagu vask pool läheb sama ette, nagu siis on normaalne, ma ei tea kas sinna lihast annab kasvatada. Tähendab kui ma nagu pingutan siis tunnen kuidas lihas läheb pingule, see natuke kõhulihastest ülal pool ning parema keha poole 1 kõhulihas on ka suurem. kas see võib tekkida sellest et ma olen olnud kogu aeg arvutis pikka aega ühe koha peal istudes. Kui see on nii siis ma ei taha kunagi enam arvutis olla :)

Arvuti taga istumisest see pole...siis peaks mul ka midagi sarnast esinema...Nüüd olen vähe arvutis, aga see mis varem...oi jumal...milline raiskamine... :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tervist , mul on täpselt sama asi , see nn kanarind , ma olen lugenud et see tuleneb ka vitamiini puudusest , ja mulle on öeldud et seda saab operatsiooniga eemaldada , aga mina väga ei taha ja tahaks ka kuidagi rinna lihaseid kasvatada , et poleks välja näha ,

tahaks ka abi mis harjutusi teha

Piis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist , mul on täpselt sama asi , see nn kanarind , ma olen lugenud et see tuleneb ka vitamiini puudusest , ja mulle on öeldud et seda saab operatsiooniga eemaldada , aga mina väga ei taha ja tahaks ka kuidagi rinna lihaseid kasvatada , et poleks välja näha ,

tahaks ka abi mis harjutusi teha

Piis

Kui aus olla siis on üsnagi raske ettekujutada mida see kanarind endast täpselt kujutab, äkki on võimalus teha pilt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See teema on vale alafoorumi all hetkel - "Kulturism & Fitness >", ma olen ennemgi näinud vajadust anatoomia/füsioloogia alamfoorumi järele, kui see ükskord tehtaks, oleks väga abiks.

Siin hea ülevaade sellest:

http://www.healthcentral.com/ency/408/ImagePages/9011.html

Huvitavad tõlked inglise keeles:

* pigeon breast

* Pectus carinatum

* Bowed chest

Narrimist ära tähele pane, mida mainisid, see suurt kuhugile ei vii elus, kui põdeda neid narrimisi pikalt, mõnel on üle näo suur must laik, ja on väga edukas ärimees, ühel on kunst silm, ja väga eeskujuks paljudele oma ideedega.

Muudetud kasutaja CharlesRoos poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on sutsu häbistav minu arust :D

http://www.upload.ee/image/107550/P1011298.JPG

sealt on näha , see on mul kunagi lampi tehtud pilt , ma varjan seda, sest 99.9% narrivad seda

Siin foorumis ei tasu küll muretseda et keegi viltu vaataks, pildist saab üsnagi hästi aru millega tegu - mu tuttaval on sama asi, teadsin lihtsalt seda muu nime all..

Usun et rinna arendamine ei tee kindlalt kahju, siiski oota ära kuni spetsialistid sõna võtavad..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üsna kindlalt võib väita, et seda kuidagi muuta küll ei saa, kuna tegu on ikkagi luudega. Ma nüüd ei mäleta täpselt mis vanuses see rinnakuluu ära luustub, muuta selle kasvu ka nagunii ei saaks. Igatahes on loogiline, et mida suuremad lihased luude peal on, seda vähem nad välja paistavad üldiselt. Aga eks ihuarstid tea paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üsna kindlalt võib väita, et seda kuidagi muuta küll ei saa, kuna tegu on ikkagi luudega. Ma nüüd ei mäleta täpselt mis vanuses see rinnakuluu ära luustub, muuta selle kasvu ka nagunii ei saaks. Igatahes on loogiline, et mida suuremad lihased luude peal on, seda vähem nad välja paistavad üldiselt. Aga eks ihuarstid tea paremini.

No väidetakse et et kuni 21'nda eluaastani mõjutavad igasugused pulloverid ja 'rib cage squat'-id jms kõige paremini, hiljem juba vähem..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vabandust , mis on 'rib cage squat'

Kükkimis metoodika kus pööratakse hingamisele ja rinnakorvi ettetoomisele suurt tähelepanu, ise suhtun suht skeptiliselt sellistesse asjadesse aga paljud väidavad et pidavat rinnakorvi möötmeid suurendama, go figure.. :D

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See teema on vale alafoorumi all hetkel - "Kulturism & Fitness >", ma olen ennemgi näinud vajadust anatoomia/füsioloogia alamfoorumi järele, kui see ükskord tehtaks, oleks väga abiks.

Siin hea ülevaade sellest:

http://www.healthcentral.com/ency/408/ImagePages/9011.html

Huvitavad tõlked inglise keeles:

* pigeon breast

* Pectus carinatum

* Bowed chest

Narrimist ära tähele pane, mida mainisid, see suurt kuhugile ei vii elus, kui põdeda neid narrimisi pikalt, mõnel on üle näo suur must laik, ja on väga edukas ärimees, ühel on kunst silm, ja väga eeskujuks paljudele oma ideedega.

Kurat polnud varem sellisest asjast kuulnudki, tõesti oleks anatoomia/füsioloogia alamfoorum hea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurat polnud varem sellisest asjast kuulnudki, tõesti oleks anatoomia/füsioloogia alamfoorum hea.

Jaa muidugi.

Siin on olnud küsimusi, inimeste lihaskiude paiknemise-jaotumuse kohta, jm inimvärgi kohta, mis väga huvitav on.

See kas-ja-kuidasl ihaskiude juurde tekib kehasse/lihasesse, mis koht/aine kehas seda uut lihaskiudu produtseerib, jne, palju huvitavaid teemasid, mida muidugi või Vaba Foorumi alla hoida, aga ma teeks uue alamfoorumi, tekiks ehk rohkemg huvitavamaid teemasid sejärel, sinna alamfoorumisse, mina annaks oma hääle küll sellele ideele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jaa muidugi.

Siin on olnud küsimusi, inimeste lihaskiude paiknemise-jaotumuse kohta, jm inimvärgi kohta, mis väga huvitav on.

See kas-ja-kuidasl ihaskiude juurde tekib kehasse/lihasesse, mis koht/aine kehas seda uut lihaskiudu produtseerib, jne, palju huvitavaid teemasid, mida muidugi või Vaba Foorumi alla hoida, aga ma teeks uue alamfoorumi, tekiks ehk rohkemg huvitavamaid teemasid sejärel, sinna alamfoorumisse, mina annaks oma hääle küll sellele ideele.

Tõesti see teema on mind samuti huvitanud. Ja päris palju uut olen saanud teada sainuüksi siit teemast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbral on kanarind..

Kui kanarind on väike, siis saab selle ära kaotada, kui see on suur, siis ei saa.

Tahad kuidagi vähem silmapaistvamaks teha seda, siis treeni rohkem rinda, kasvatab kanarinnale rinna peale ja see ei paista nii silma.

Edit:

Seda saab kaotada nii kaua kuni su luustik kasvab, kui oled täiskasvanu siis enam ei saa.

+ Ma ei tea kas 100% saab kaotada, aga natukene kindlasti.

Muudetud kasutaja Saphireguy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma väga täpselt aru ei saanudki. Kas kanarinnaks loetakse seda, kui rinnakorv on lihtsalt suur ja on "näha"? Sellisel juhul peaks kõhulihaseid treenima, sest mul endal kõht sisse tõmmates nt. on rind ikka vägagi ees, aga niisama olekus ei ole üldse. Või on kanarinna puhul ka tähtis nt. selja osa natukene taha vms. "paindunud"? Sellisel juhul on teine teema, sest mul selg täiesti korras. Ja rinnakorv pole mul ka mitte ühtlaselt ees, vaid rinnalihaste kohal on "rinnalihase kujuline" kumerus kondil (ehk siis ei ole täiesti lapik rind). Sest piltide järgi ma väga ei oska öelda, kas minul on ka midagi sellist (kuigi mul midagi imelikku ei ole, võibolla lihtsalt nii suur kont ja on kõik proportsionaalne).

Muudetud kasutaja pkwild618 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väike muudatus:

Kas kanarind tähendab täpsemalt seda, et rinnaosa luustikust on eespool võrreldes alumise osaga, mitte ei ulatu ette? Sellisel juhul pole vaja mu posti tähele panna, sest mul endal isiklikult ei ole mitte rinna osa ees vaid on lihtsalt nii suur, et ulatub ettepoole mis tähendab pigem suurt luustikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×