Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Vend Vähk!Oled olnud tubli ja tõestanud kõigile,et ka peale seda suurt jõusaalist eemalolekut suutnud ennast võistlusvormi ajada.Kas tuled sügisel jälle välja?Ehk saad kulturismis ka lõpuks esimese koha,kaua sa ikka seal teisel kohal kükitad.Edu sulle,Mister Baltic Performance 2002!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Linas ja Maris.(Leedust ja Lätis

Snovõm godõm nass mister performance Mõ tebja lubim i nadeemsja skoora uvidet!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kõva mees!

Sorry,et nii hilja,aga parem ikka kui mitte midagi?Vähemalt 25 aastat veel lavalaudu tallata!Sügisel näeme!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Harry

Mis ma oskan soovida?Kasva suurex,nagu isa-sama paks ja sama visa!!!Vähemalt 75 aastat veel!!!Käid ikka Reval Spords?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...õnnitlen.Sa mind küll ei tunne,aga oluline on et mina sinust palju head kuulnud olen!!!Võitlus- ja võitlustahet edaspidisekski!Hoia lipp kõrgel!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Enkel

Vähemalt 75 veel!!!Palju jõudu ja pikka viha trenasööride vastu!Sügiseks hea vorm ja kevadeks maailmameistriks!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Võistluskaaslane

Edukaid esmaspäevi,tugevaid teisipäevi,kakspealihas kolmapäevi,niisama neljapäevi,regendusteta reedeid,lailihas laupäevi ja piicepspühapäevi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aigar

Tubli oled!Oleme sind lapsest peale imetlenud.Lähed tõesti järjest ilusamaks!

Kas tegeled mingil määral treeneriametiga.Sinu eelmised õpilased on kogemustega rahul.Kahju,et Tartust ära läksid,oleks meil siin üks asjalik kulturismiga tegeleja rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Галк&#10

Ты у нас замечтельный! Тебя уже пора занести в Красную книгу по охране редкой живности ;) С тобой легко и весело. Оставайся таким же жизнерадостным!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Suur Tõll.

Teeme Kalevipojale ära!Anna minna,tubli Vähk!Keegi meist ei arvanud,et peale sõjaväge suudad ennast veel nii heasse vormi saada.Jätka oma üritust,tuul tiibadesse!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Tegija.

Vend Vähk on hea näide sportlase vaimust.Ei ole just väga palju inimesi näinud,kes sellise konsentreeritusega trenni suudavad teha.Olen saanud temalt palju häid nõuandeid.Nüüd ta on kahjuks Tallinnasse asunud,treenib vist Reval-Spordis.Hoidke seda toredat inimest!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen liigutatud.Just nutsin suurest õnnest.Nutan kindlasti veel.Suured tänud kõigile õnnitlejatele,mind ikka ei ole unustatud.Sügiseks midagi tõsist lubama ei hakka,kõik sõltub ju ikkagi konkurentidest!Ma lähen nüüd jäätist sööma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×