Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Jah,juba üle 200 kommentaari!Ma ei saanud alguses kohe aru,et kis Arnold ja mis püksid,aga vaatasin arhiivi ja saingi vastuse.Ei ole neid särke-pükse ise näinud,ei tea kas on ka väärt kaup.Mida peab tegema,et kah nänni saada?See küsimus on minu viimase aja kõige omakasupüüdlikum ,aga ega siis küsija suu pihta ei lööda!Alan!Mine arene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigile,kes min toetasid ja nõu andsid(välja arvatud Alan).Proovisin nädalavahetusel jalga ilma kangiga kükkimist teha.Asendasin kükid masinaharjutustega ja jala võttis ikka täis.Ma ei ole ju mingi proff ja mulle sellistest harjutustest täitsa piisab.Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vahel pole põlveliigese vahel piisavalt vedelikku, selle tulemusena tekib hõõrdumine ja valu, päästab soojendusgeeli ja kerge elastiksideme kasutamisest. Kindlasti peab ka selle piirkonna pikemast eelsoojendusest, vahel ei jõua väikesed veresooned nii kiiresti areneda et toita liigest. Kui aga üks põlv on teisest valusam, siis võib olla ka närvivigastus või peab juba pildi tegema. Närvivigastus võtab tavaliselt kuni kaks kuud aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, see on Alanil õigus, et valu võib esineda liigesvedeliku vähenemisest, kuid see tekkib anamjuhul kas suurest ainevahetuslikust häirest või ja enamjaolt- jooksjatel, ratturitel jms. kelledel kõhreainevahetus suure koormuse all. Elastikside ja kreem on vajalikud kuid kindlasti ei päästa! Päästab koormuse vähendamine vajalikuks perjoodiks, eeldusel et sul jut võistlused ei ole käimas...Põhiviga, alustajatel, unustatakse, et liigesed jõuavad lihastele oma ainevahetuslike protsessidega järgi alles aastatega, nii et tasa ja targu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ikka nii loll ei olegi,kui alguses välja paistis.Tundub,et panid tõesti teemaga mätasse.See siin on vend Vähi teema.Vend vähk on vist täna pildiga väljanäitusele pandud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina vend Vähi asemel kohe võtaksin Arnoldiga ühendust ja kaupleksin särgi välja.See on seal pildi peal küll vähk.Käsi on ikka jäme küll!Ma ei saa täpselt aru,mis harjutust ta teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Hardy

Mina satun siia nagu isand vähkki harva ja peab ütlema,et antud teema(või selle puudumine) on kõige huvitavam AMAZONEs.Imetlen neid lihasmehi ja küsin endalt et kuidas nendel meestel vererõuhuga olukord võib olla.Eks ta neil ikka kõrgeks kisub.Kui keegi nendest tegijatest loeb,võiks oma kogemustest siin kirjutada.Ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tahaks ka Ott Kiivikat küsitleda,kui ta veel siinkandis on.Kuidas nende põlvedega siis on?Kas ma peaksin kangiga kükid ära jätma,et põlvesid säästa?Kuidas Oti enda liigesed funktsioneerivad-häireid ja valusid ei ole esinenud?Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otseselt vend Vähki ei tunne, kuid kommentaariks pildile: kenad jõulised käed, kadestamist väärt, kuid ega need kerge vaevaga tekki. Huvitav, kaua vend Vähk trenni on teinud ja kas ka mõne teise alaga algul tegelenud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oma kogemusest ütlen, et kui kükkida on valus, siis ära küki, vaid otsi enesele harjutused mida sa teha saad. Vahepeal ei saanud ma teha kükke aasta jagu, kuid nüüd jällegi saan. Tuleb teha lihashooldust massaz, venitused samuti olen järjepidevalt kasutanud Protein No 1. Soovitav on kasutada põlvesidemeid juba enne seda kui olete jõudnud põlvi vigastada. Kuigi fakt on see, et ilma kükkideta jämedat jalga ei kasvata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Riks

See vähk ei ole küll mingi kabemängija või malemeister!Ta oli vist kunagi isegi karatega tegelenud,jõutõstjate ridades on teda 5-6 aastat tagasi juuniorina nähtud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellise pildi peal tunduks iga inimese käsi jämedam kui muidu, võite kodus proovida kui surute ühe käega teise käe biitsepsit seestpoolt. Vähja käsi on lihtsalt piisavalt kuiv ja hea kujuga, mis tekitb visuaalse effekti, mida kulturism taotleb, oluline ei ole ümbermõõt, vaid see kui suur see visuaalselt paistab. Kui rääkida ümbermõõdust, siis Marekiga võistelda siin ei saa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuna olen oma küsimustele siit juba väga häid vastuseid saanud,siis küsin veel:Õlad-kaks korda nädalas treenides milliseid baasharjutusi peaks tegema ja kui suurte vahedega?Ikka ette tänades.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...on vallutamas maailma.Öelge,mis te ütlete,aga peab ikka hea mees olema,et kõikidele tema käekäik nii südamesse läheb.Loodan,et vähk ise ka siin varsti sõna võtab.Tahaksin tema jalalihaste harjutustest teada saada.Kena päeva jätku kõigile!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõttelist erinevust ei olegi, ainult raskused on tüdrukutel kergemad.

Muideks, vanaks see Vähi siis täna saaks?- igatahes õnne talle selle tähtpäeva puhuks! - kuuldavasi on ta hetkel Taanimaal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×