Jump to content
Guest E.F.F.

Palju õnne sünnipäevaks, Imre Vähi!

Recommended Posts

Guest Aino

ei lootnudki enam Venda Vähikest siin näha,aga vöta näpust-ta on meiega ja veel veerandsajandivanusena!Jöudu sulle,vanataat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ikka suur austaja oled,siis mine ise Vähi juurde ja räägi talle oma murest,aga räägi aiast,mitte aiaaugust.Mine julgelt,siiani ei ole ta kellegi peale kurjaks kyll saanud.Vähi räägib-tark mees taskust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Alfa

Kui ikka nii hea mees on,siis mis muud kui õnne ja armastust!Heade meeste vastu ei ole kellelgi midagi.Vend Vähk paneb hästi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest pealtnägija

Siin on juba vend Vähi maili aadressi küsitud,küsin ka mina.Kas oleks võimalik seda Vähk-vennikese mailiaadressi saada?Mul oleks temaga hirmus soov treeningust rääkida.Ta on praegu vist üks väheseid,kes regulaarselt Revalis trennis käib.Vastust ootama jäädes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Vader

Siin on inimestel mure.Aitame!Loodan,et Vähk ei pane pahaks,kui tema emaili aadressi siia toksime.Niisiis:imre.vahi.001@mail.ee

Palume seda infot mitte kurjasti kasutada,kuigi parem on ikkagi inimestega silmast silma rääkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kalmar

Tere kõigile!Kõigepealt,õnnitlused vend Vähile!Minul on küsimus.Mitu aastat on vend Vähk treeninud?Kui vanalt võiks hakata jõusaalis treenima?(kaks küsimust)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aigar

Vend Vähk on leidlaps.Metsast ta leiti karudega võitlemas.Siis aeti üleliigsed karvad ära(9.juuli SL ÕL) ja saadeti jõusaali.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Kuulge, mingit pilti kah sellest vähjast on? Siinsete tormiliste kiiduavalduste põhjal võiks oletada, et kiivikas ja kalmus tema kõrval vabshee poisikesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Arthur

Muidugi on tema pilte.Vaata galeriisse viimaseid pilte Eesti karikavõistlustest ja eriti head pildid on Baltic Fitness-2002.Vähk on ikka sitaks heas vormis.Ta küll ei ole mingi kapp,aga kõva reljeef on küll taga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Ronnie Coleman himself

I now this Estonian man.He allmost like me but a a litlebit smaller me.Ok,i hope to see you soon and happy hard work to you!Your not-so famous friend Ronnie.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Harvaesinev nimi

Siin ei ole enam mingit juttu.Kes ikka 25 täis,sellest peab superstaar saama.Mr Performance ka veel.Kas Tokko vend Vähile juba särgi on kinkinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest tarankel

Mina lähen sinna revalsporti ja tahaks seda Vähki oma silmaga kaeda.Võtan seinalt vist Oti ja Arnoldi(mitte Eesti Arnoldi)pildid maha ja panen vend Vähi pildid asemele.Vähi tasemele on ehk ilma keemiata tunduvalt reaalsem saada,Ott -lihahunnik võib jäädagi oma keemiavaba juttu rääkima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Piltide peal ei paista midagi erilist olevat, aga eks pilt vist petabki ära. Tegelikus elus võib pilt teine olla. Ma ise käin kah juba paar kuud revalis, aga seda vähit pole küll näinud (või on mingi teine revali nimeline koht ka olemas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sind ennast ei ole näha.Tõenäoliselt oled üks nendest mõttetutest junnidest,kes Revali seina ääres mobiiltelefoniga teleturust klemmidega nabaväristajat 100 krooni odavamalt kaupleb.Muidugi,sa käid ju revalis,aga vend Vähk treenib Reval-Spordi jõusaalis.Newbe!Kui sa oma kaheksa rasvavoldi kõhupeal suudad sügiseks kuuele vähendada,siis saad ehk aru raske treeningu tundest ja hakkad ehk treenitud inimesi enda ümber rohkem tähele panema.Vend Vähk jäta rahule,kindlasti ei ole sa Reval-Spordi saalis Ott Kiivikat ja Aleksander Aleksejevit ka tähele pannud.Proovi teinekord ikka riideruumist spordisaali ka minna,ehk siis näed neid kõiki.Jõudu siis!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Serõi

Mina õnnitlen vend Vähki veel omalt poolt kauge vahemaa tagant ja tuletan siinolijatele meelde,et jääme ikka antud teemade juurde ja mitte hakata siin mingit kodusõda viljelema!Tänan.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere kõigile!!!Mulle on viimaste päevade jooksul korduvalt märku antud,et peaksin oma juubeliõnnitlused siin läbi vaatama.Ausalt öeldes jube hakkab.Kui ma kunagi veel 50 peaksin saama...Igal juhul tänan kõiki õnnitlejaid!Ise täna küll jõusaali vist ei lähe,mul oli tund tagasi sõjaväe üldfüüsiline test,mida peavad kõik ohvitserid tegema.Häbisse ei jäänud-2minuti jooksul suutsin 130 kätekõverdust ja 100 kõhulihast teha.See on parem tulemus kui enamikul kergejõustiklastest kaitseväes.3,2 kilomeetrit jooksin tänasel kuumal päeval 13,3minutit.Ausalt oeldes kumm on ikka päris tühi.Selle jutu moraal?Moraal selline,et kulturisti ei ole lihtsalt mingisugused tümikad,kes vastupidavusharjutustes teistele sportlastele alla jäävad-vastupidi.Kui ma rinnaga enam "pumbata"ei jõudnud,siis läksin tricepsi peale üle.Hüva,ma vaatan et siin on päris huvitavaks läinud,proovin siia tihedamalt sattuda.Toredat päeva jätku!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

njaa, see on k6va tulemus. maksimum on selles testis 300 puntki, vend vähk kaotas punke jooksu pealt.

samas kätekõverdustes annab maksimumpunktid juba 80 kordust ja kõhulihastes vist 75 vms. niet - köhh köhh - usa armees ei ole mõeldud selle peale, et nii kõvasid vendi olemas võiks olla.

ise tegin 282 punkti 300st - 82 kätekat (et maksimum kätte saada), jooksin 12.05 (maksimum oli vist 11.58 vms) ja kõhulihaseid ei mäleta, aga seal läks kah paar punkti kaduma. samas ma olin siis vist 17 ja kaalusin mingi 65 kg :) praegu enam niimoodi ei lippaks.

ja siis paluks - kirjelda enda triitsepsi (ja biitsa) treenimise põhimõtteid. sest need tunduvad ühed väärt põhimõtted olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest ajateenija

imestan.Minu teada on see 130 kätekat selle aasta parim tulemus.Võib ju teha 500 tunni ajaga,aga 130 kahe minutiga läheb igal juhul keeruliseks.Siin peab ikka paras jõud ja vastupidavus taga olema.Jah,olen näinud,kuidas paar poissi teeb kuidagi 100 ära,aga need olid ka kõvad spordivennad ja see oli lagi.Hakkan ise ka peale teenistust rohkem jõusaalis käima.Sünnipäeva õnnitlused veeblile ja visadust suvel treenimiseks kõigile!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest newbe

Kahjuks mul ei ole mobiiltelefoni, nii et nabaväristaja jääb ostmata :). Kiivikat olen näinud, aga kes see Aleksejev veel on??? Mis minu füüsilisse vormi puutub, siis ma mingi aeg tagasi postitasin oma tulemused siia webi kah. Ja veel seda, et kui Sa mind nende lodevate ja lobisevate sellide seast otsid, siis VÄGA VALE kontingent ;))))).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Kid

Tervitused kuulsale Vähile!Muide,vend Vähi populaarsus on ülikõva tõesti.Teisi mehi ikka siin kannitakse ja sõimatakse,aga vend Vähi autoriteet on jäänud siiani puutumatuks.Järelikult ajab mees õiget asja ja ei esine üle oma võimete.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×