Jump to content
kiku27

Aita leida trenn!

Recommended Posts

Tere

Tänapäeval on trenne nii palju, et ei oska millegi vahel validagi, ehk on keegi kes oskab öelda, millise trenniga saab kanni prinki ja jalad ilusaks saledaks. Jooksmist mitte pakkuda, sest see pole minu ala, kopsumaht lihtsalt nii väike ja ujumist ka mitte, sest ma lihtsalt ei oska seda.

Aga kindlasti on kedagi, kes on varem selle sama teema ees seisnud ning nüüdseks juba oma küsimusele vastuse saanud.

Ja ligikaudu võiks mainida ka nö. aega, kuigi see pole oluline, lihtsalt tahaks juba nii midagi saavutada ja ei jõua seda aega ära oodata:)

Tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma alustasin kunagi samamoodi. Ei leidnud kuidagi sobivat treeninguviisi. Aeroobika ei sobinud, sest mul on ilmselt mingi sügav koordinatsioonipuue, jooksmisel tuli vere maik suhu ja shaping oli loll üksluine tampimine. Hakkasin siis proovima kõikvõimalikke erinevaid trenne ja lõpuks leidsingi endale sobivad - bodypumpi, bodystepi, spinningu ja ujumise. Ujuma õppisin ka muuseas kõigest aasta tagasi ja see on minu arvates täiesti asendamatu võhmatrenn, eriti kui jooksmine väga ei istu. Samas olen üle saanud ka vastumeelsusest jooksmise vastu - ostsin pulsikella ja avastasin, et on võimalik tempot sättida nii, et pärast ei olegi vaja verd köhida. ;)

Esimesi tuntavaid-nähtavaid tulemusi saab regulaarsel (5x nädalas) treenimisel kogeda ligikaudu kahe kuu pärast. Siis hakkab juba vaikselt tekkima ka trenniharjumus ja kaob ära paaniline vajadus pärast iga trenni kaalu peale ronida.

Edu ja vastupidavust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

@kiku27 Mine taekwondot õppima. Saad jalad ja muud kehaosad vormi. See oleks minu tagasihoidlik soovitus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

spinning vormib eelkõige just alakeha ja annab võhma

sõudmine on ka hea, mõjub kogu kehale

erinevad aeroobikastiilid, katse-eksituse meetod

kui joosta ei taha, siis kiirkõndi äkki?

rattasõit

võitluskunstid

hüppenööriga hüppamine

sportmängud: sulgpall, jalgpall, võrkpall, korvpall, squash

Kõik need annavad juurde võhma ja kindlasti läheb ka tagumik rohkem prinki jne

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×