Jump to content
eintsius

Kui palju jõuate lõuatõmbeid teha?

Recommended Posts

Vanus 21, kaalu ~85kg.

Pean tunnistama, et absoluutselt ei meeldi lõuatõmbeid teha. Siiski see on väga oluline harjutus ja teen nii palju kuis jõuan.

10-15 vahele tuleb kindlasti, ilma nõksuta ning pealthaardega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitu lõuatõmmet jõuate teha oma keharaskusega ilma "nõksuta"? Milliste raskustega treenite lõuatõmbeid toru peal? Mainige ka oma kehakaalu, kuna sellest sõltub päris palju. Trenazööril tehtud raskustega korduste arvu ei ole vaja trükkida, kuna erinevad trenazöörid on erinevate mehaaniliste omadustega.

87 kg, 20 tikku tuleb ära...jõnksuga jääkski vehkima niikaua kuni käed ära libisevad :oB) ...

Muide 10 jõutõusu järjest on minul siiamaani parim, millagi proovin ületada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
87 kg, 20 tikku tuleb ära...jõnksuga jääkski vehkima niikaua kuni käed ära libisevad :DB) ...

Muide 10 jõutõusu järjest on minul siiamaani parim, millagi proovin ületada..

Eeem, mis see jõutõus on :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

12 tegin koolis kaalun 60kg.Käed lasin täiesti sirgeks ja Nukid olid näo poole.Teistpidi teeks rohkem ma arvan.

Muudetud kasutaja Fdvk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub tõesti jõhker harjutus, 10 on päris tegija tõesti.

Üks veidi off-topic märge veel, "vabsjee" tähendab "üldse". LIIGA palju kasutatakse seda vales kontekstis, selle võib vist teadmatuse süüks ajada.

ma arven, et enamus teab, mis vapsjee tähendab. Väljend on lihtsalt kujunenud nii. Nii nagu öeldakse suva kohta pohhui, mu meelest pole ka nende sõnade vahel erilist seost :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×